![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Gal Anonim - 10-06-2011 Nie, ale ta seria z każdym odcinkiem robi się coraz bardziej infantylna i uproszczona. Oblivion też wyglądał ładnie i zachwycająco, mechaniką był całkiem niezły, ale merytorycznie to było dno. O ile były ciekawe pomysły na niektóre historie czy zadania, to ich scenariuszowe wykonanie to dno i prostactwo. Patrząc na Fallout 3 (pomijam New Vegas, bo to robił Obsidian, nie Bethesda) można się domyślać, że wcale nie bedzie lepiej. Oho, patrzecie na nasz nowy erpeg, jak w nim super będzie można się tłuc! Oooch, i możecie z dwoma mieczami hasać i mordować! Łoo!! Tego nam trzeba w erpegu!!!11 Jasne, takie motywy są fajne, jeżeli wiedziałbym, że Bethesda wreszcie zatrudniła do scenariusza scenarzystów, a nie małpy. RE: Gry - wujo444 - 10-06-2011 tylko mnie się wydaje, że ta gra jest równie paskudna jak Oblivion, a może i gorsza? RE: Gry - Snappik - 10-06-2011 Wydaje Ci się :) RE: Gry - Gal Anonim - 10-06-2011 Pewnie tak, jak wszystkie gry od Bethesdy będzie w porządku grą dopiero po zainstalowaniu dziesiątek modyfikacji fanowskich. Także - nie jestem frajer, Bethesdo, nigdy nie kupię tego na konsole, tylko zagram na PC! :) Ale wygląda jak zwykła sieczka znów, więc, pewnie, że jak Oblivion. Chociaż w kwestii grafiki wygląda ładniej (albo: bardziej dopracowanie). RE: Gry - Albertino - 10-06-2011 Morrowind był wery gut, ale Oblivion już niestety nudy. Na dwoje babka wróżyła. No, a Fallout 3 mnie już ominął (podobno kiszka?). RE: Gry - Khet - 10-06-2011 Cytat:Pewnie tak, jak wszystkie gry od Bethesdy będzie w porządku grą dopiero po zainstalowaniu dziesiątek modyfikacji fanowskich. Tyle, że Bethesda już od miesięcy trąbi, że: 1.) Większość pierdół, które w Obli dodane zostały przez modyfikacje, znajdzie się w grze od samego początku. Tyczy to głównie wszelkich elementów wpływających na balans rozgrywki. 2.) Na konsole udostępnione mają zostać narzędzia do modyfikacji:) Cytat:tylko mnie się wydaje, że ta gra jest równie paskudna jak OblivionWydaje. Btw, od kiedy Oblivion jest paskudny? RE: Gry - Gal Anonim - 10-06-2011 (10-06-2011, 17:12)Khet napisał(a):Tak, tylko one będa robione przez Bethesde, a nie fanów, ergo: będą gorszej jakości. :)Cytat:Pewnie tak, jak wszystkie gry od Bethesdy będzie w porządku grą dopiero po zainstalowaniu dziesiątek modyfikacji fanowskich. Cytat:Od dnia premiery. ;)Cytat:tylko mnie się wydaje, że ta gra jest równie paskudna jak OblivionWydaje. Btw, od kiedy Oblivion jest paskudny? RE: Gry - Hitch - 11-06-2011 Ludziska, znany potentat sklepów sieci T, Skidrow, wypuścił właśnie w swojej ofercie Duke Nukem Forever w wersji proper bez żadnych, najmniejszych problemów z rozgrywką :) RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 11-06-2011 Poza problemem z sejwowaniem, jakem słyszał?... RE: Gry - Hitch - 11-06-2011 Nie ma żadnych problemów. To wersje sprzed paru godzin, dude :) Poprzednia, ta od Razora, miała jakieś tam buraki, ale została znukowana. RE: Gry - piXi - 11-06-2011 Jak ktoś "zakupił" pierwszą wersję od Razora wystarczy, że "dokupi" 3MB crack od Skidrowa ;) Też wszystko śmiga wtedy ok :) RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 12-06-2011 Skończyłem wczoraj (a właściwie dzisiaj w nocy) Battlefield: Bad Company 2 i... no, można powiedzieć, że jestem połowicznie zadowolony, bo chociaż gierka przypadła mi do gustu bardziej niż Modern Warfare to i tak "niedaleko padło jabłko od jabłoni" i ostatecznie okazało się, że jest to mniej więcej ten sam poziom rozrywki. Z tym zastrzeżeniem, że z bohaterami BC2 zżyłem się jakby bardziej i grę skończyłem z jakimś takim lekkim żalem, że to już... a nie ze zwyczajowym "Ufff, dobra, co następne?...". Nie wiem, czy można takie gry krytykować za przegięte motywy w misjach, ale - pominąwszy użycie broni solarnej - to tutaj na pęczki przeszarżowanych zagrań, bardziej pasujących do filmów / gier bondowskich niż do - no, dobra, wiem że w tym przypadku marzenie ściętej głowy - symulacji wojennej. Walka na pokładzie lecącego samolotu, strzelanie po ścianach i rzucanie wewnątrz niego granatami to jednak trochę za wiele, nawet na moje naiwne, dziecinne wręcz podejście do scenariuszy gier. Wszedłem sobie potem w tryb multiplayer, myśląc, że mając jako takie experience w singlu, chociaż na lamera literalnego nie wyjdę. Myślałem, przy takich środkach, jakie daje gra (jeżdżenie pojazdami, latanie tym-czym-się-da-tam-latać, itp.) będzie fajna symulacja pola bitwy. Jeden serwer, drugi, trzeci. Jedna gra, druga, trzecia i stwierdzam, że nic się nie zmieniło od czasu, kiedy kilka lat temu grałem w kafejce internetowej w Unreala - nie wiadomo skąd strzelają, nie wiadomo kto swój, zero koordynacji działań (a aż się prosi, kiedy można np. w czołgu obsadzić całą załogę, od sterowania po działka karabinów), wszyscy latają w koło, niejako bez celu z nadzieją na trafienie kogoś, kto się nawinie, latając w koło... Pole gry mi się podoba, zwłaszcza w dodatku Vietnam rozgrywka sieciowa może - z odpowiednimi ludźmi - mieć fajny klimat (ta muzyczka w tle, ci Wietnamczycy szczekający po ichniemu z krzaków :) ). Może, jak się ma swoich znajomych, zgrane drużyny, etc. wygląda to lepiej. W sumie żałuję trochę, że nie poczekałem na kumpla, który miał mnie "wprowadzić" w te arkana i który od dwóch tygodni wkurwia się, że nie gram online, bo mam głupią zasadę przechodzenia singla przed sięganiem po multi. Dzisiaj zobaczę, co on mi pokaże, na jakie gry, czy tam serwery mnie sprowadzi, może będzie lepiej. A teraz pora sprawdzić Duke, jak mawia mój jeden znajomy "zobaczymy, co to je warte" :) EDIT: Po godzinie z haczykiem grania w nowego Duke mogę stwierdzić, że póki co mi się podoba. Nie jestem fanem takich odjechanych FPP, ale w pierwszego Duke się swego czasu trochę grało i ten klimacik czuć w nowej produkcji. Z początku zastanawiałem się na tym wszystkimi humorystycznymi elementami, typu załatwienie potrzeby w kiblu, czy walnięcie sobie piwka, inne takie tam... Zastanawiałem się, że - ok - fajnie, śmiesznie, ale tylko jako jednorazowy żart, a tu się okazuje, że sobie można dzięki temu ego podbudować, a dla Duke'a, jak wiadomo, ego jest cenniejsze niż życie ;) Gra się fajnie i przyjemnie. Chciałem tylko sprawdzić, czy gra będzie u mnie dobrze chodziła, a już po kilku chwilach zaczął się objawiać syndrom "jeszcze jednego chceckpointa". RE: Gry - Ash - 12-06-2011 Cytat:pierwszego DukeTo była 3 cześć, a nie pierwsza, nawet nazwa o tym przypominała (w końcu Duke Nukem 3D!). Przed DN3D były jeszcze dwie platformówki traktujące o przygodach Księcia. RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 12-06-2011 W które (prawie) nikt nie grał. Mów, co chcesz, historia historią, ale dla mnie Duke Nukem 3D zawsze pozostanie tym pierwszym Djukiem :) RE: Gry - Gal Anonim - 12-06-2011 http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,9767245,Zobaczcie__jak_gra_sie_w_nowego_Hitmana.html Wszystko spoko tylko ta nowa umiejętność Hitmana nazywająca się "instinict" brzmi dla mnie jak kupa gówna spadająca na serię (vide Mark & Execute w Splinter Cell: Conviction). Zobaczymy, oby to mozna bylo wywalic z gry. RE: Gry - Ciuniek - 12-06-2011 W MMO nie gram, więc sama gra raczej mi zwisa, ale następny ładny filmik od Blur Studio oglądało mi się z przyjemnością. (Ale kowbojski kapelusz na pokładzie statku kosmicznego to szczyt lansu w najczystszej postaci ;)) RE: Gry - simek - 12-06-2011 Całkiem niezłe, może za dużo slow motion, ale klimat nawet jakiś ma. Tęsknię za jakąś dobrą fabularnie gierką SW. RE: Gry - Mierzwiak - 12-06-2011 Dlaczego w uniwersum Star Wars wszystko wygląda TAK SAMO? Nieważne czy rzecz dzieje się "teraz", czy tysiące lat wcześniej, widzę te same kostiumy, te same rasy obcych, te same rozwiązania designerskie itd? Czy fani SW są do tego stopnia beznadziejni, że nie kupią danej rzeczy dopóki nie będzie nasranego miliona nawiązań do filmów? RE: Gry - Gal Anonim - 12-06-2011 (12-06-2011, 17:14)Mierzwiak napisał(a): Czy fani SW są do tego stopnia beznadziejni, że nie kupią danej rzeczy dopóki nie będzie nasranego miliona nawiązań do filmów?Tak. :) RE: Gry - Mierzwiak - 12-06-2011 Nie musiałeś odpowiadać, to było pytanie retoryczne :P |