![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Lawrence - 17-06-2013 RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 18-06-2013 jeżeli nie było to skandal:
RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 18-06-2013 Widziałem to już jakiś czas temu i dalej zastanawiam się kto stoi obok Sandry Bullock. Nie znam. RE: PLAKATY! - nawrocki - 27-06-2013
RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 27-06-2013 Fajoski. RE: PLAKATY! - Juby - 30-06-2013 ![]() ![]() Przez dwa filmy Papa Smerf i Smerfetka nic się nie zmienili. ;) RE: PLAKATY! - nawrocki - 30-06-2013 Czy ja wiem? Na tym pierwszym Papa ma gęstszą brodę chyba. RE: PLAKATY! - Lawrence - 02-07-2013 W sumie chyba nie mamy tematu o "podróbach" "kopiach" i zbyt dużych podobieństwach, więc po prostu wkleję dwa plakaty: "Planes" Disneya: ![]() Rosyjskie chyba "Jets" to się nazywa w tłumaczeniu:
RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 08-07-2013
RE: PLAKATY! - Craven - 08-07-2013 Nie kurwa! Nie zgadzam się! Zabraniam im robić ten film! Spike Lee, zwijaj biznes! ...fuck... RE: PLAKATY! - Pitero - 08-07-2013 Ja pierdolę... to chyba sen ten plakat Oldboya. RE: PLAKATY! - Lawrence - 08-07-2013 O fuck, nie wygląda to dobrze i chyba szykuje się nam coś a la "Kod Nina", czy jak to tam brzmiało? Pamiętacie ten okropny amerykański remake "Nikiti". RE: PLAKATY! - nawrocki - 08-07-2013 Nie wygląda to dobrze - bardzo delikatnie powiedziane. Widać, że ktoś miał pomysł na ten plakat, ale coś nie wyszło... Ale samego filmu bym nie skreślał. Ba, wciąż czekam na niego z niecierpliwością. RE: PLAKATY! - Bucho - 08-07-2013 Wyglada jak plakat promujacy wystepy Lowcy. B :) RE: PLAKATY! - Mefisto - 08-07-2013 Law, love - Kryptonim Nina a plakat faktycznie zły, ale bardziej przeraża mnie osoba reżysera - nie sądziłem, że ten pieprzony rasista to przejął. Tego się nie będzie dało oglądać RE: PLAKATY! - Lawrence - 08-07-2013 Sorry Mefisto, ale dla mnie Kryptonin Nina, to naprawdę słaby remake świetnej Nikiti. A w tym plakacie nie ma dla mnie żadnego pomysłu. Od kopiowanie oryginalnego Oldboya. RE: PLAKATY! - Mefisto - 08-07-2013 przecież ja Ci tylko tytuł poprawny podałem :) PS. I Nikita/Nikity, a nie jakieś "i" RE: PLAKATY! - Lawrence - 08-07-2013 A najmocniej przepraszam, jakiś taki dzisiaj rozkojarzony jestem. To pewnie przez te upały, albo za dużo się MoSa osłuchałem ;) RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 10-07-2013
RE: PLAKATY! - shamar - 10-07-2013 Czy to film o hutniku? |