Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - Lawrence - 17-06-2013

[Obrazek: FRANKENSTEINSARMYPOSTER.608x856.jpg?1371397834]


RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 18-06-2013

jeżeli nie było to skandal:

[Obrazek: Heat2.jpg]


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 18-06-2013

Widziałem to już jakiś czas temu i dalej zastanawiam się kto stoi obok Sandry Bullock. Nie znam.


RE: PLAKATY! - nawrocki - 27-06-2013

[Obrazek: 7463982.3.jpg]


RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 27-06-2013

Fajoski.


RE: PLAKATY! - Juby - 30-06-2013

[Obrazek: 7386144.3.jpg?l=1349581325000]
[Obrazek: 7555587.3.jpg?l=1372324584000]

Przez dwa filmy Papa Smerf i Smerfetka nic się nie zmienili. ;)


RE: PLAKATY! - nawrocki - 30-06-2013

Czy ja wiem? Na tym pierwszym Papa ma gęstszą brodę chyba.


RE: PLAKATY! - Lawrence - 02-07-2013

W sumie chyba nie mamy tematu o "podróbach" "kopiach" i zbyt dużych podobieństwach, więc po prostu wkleję dwa plakaty:

"Planes" Disneya:

[Obrazek: planes-film.jpg]

Rosyjskie chyba "Jets" to się nazywa w tłumaczeniu:

[Obrazek: l_2284790_8aa1a618.jpg]


RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 08-07-2013

[Obrazek: 1013475_10151472723271400_1447889577_n.jpg]


RE: PLAKATY! - Craven - 08-07-2013

Nie kurwa! Nie zgadzam się! Zabraniam im robić ten film! Spike Lee, zwijaj biznes!




...fuck...


RE: PLAKATY! - Pitero - 08-07-2013

Ja pierdolę... to chyba sen ten plakat Oldboya.


RE: PLAKATY! - Lawrence - 08-07-2013

O fuck, nie wygląda to dobrze i chyba szykuje się nam coś a la "Kod Nina", czy jak to tam brzmiało? Pamiętacie ten okropny amerykański remake "Nikiti".


RE: PLAKATY! - nawrocki - 08-07-2013

Nie wygląda to dobrze - bardzo delikatnie powiedziane. Widać, że ktoś miał pomysł na ten plakat, ale coś nie wyszło...

Ale samego filmu bym nie skreślał. Ba, wciąż czekam na niego z niecierpliwością.


RE: PLAKATY! - Bucho - 08-07-2013

Wyglada jak plakat promujacy wystepy Lowcy. B :)


RE: PLAKATY! - Mefisto - 08-07-2013

Law, love - Kryptonim Nina

a plakat faktycznie zły, ale bardziej przeraża mnie osoba reżysera - nie sądziłem, że ten pieprzony rasista to przejął. Tego się nie będzie dało oglądać


RE: PLAKATY! - Lawrence - 08-07-2013

Sorry Mefisto, ale dla mnie Kryptonin Nina, to naprawdę słaby remake świetnej Nikiti.

A w tym plakacie nie ma dla mnie żadnego pomysłu. Od kopiowanie oryginalnego Oldboya.


RE: PLAKATY! - Mefisto - 08-07-2013

przecież ja Ci tylko tytuł poprawny podałem :)

PS. I Nikita/Nikity, a nie jakieś "i"


RE: PLAKATY! - Lawrence - 08-07-2013

A najmocniej przepraszam, jakiś taki dzisiaj rozkojarzony jestem. To pewnie przez te upały, albo za dużo się MoSa osłuchałem ;)


RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 10-07-2013

[Obrazek: out_of_the_furnace.jpg]


RE: PLAKATY! - shamar - 10-07-2013

Czy to film o hutniku?