![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Don Vito - 16-06-2007 Dla mnie to wygląda jak plakat kolejnego prequela Milczenia Owiec z Dammonem w roli Lectera. Zupełnie taki plakat do Bourne'a nie pasuje. - desjudi - 16-06-2007 ten jest zdecydowanie lepszy:
- military - 16-06-2007 Siłą rzeczy plakat do Bourne'a musi tak wyglądać. Co nowego tudzież ciekawego można zaprezentować w przypadku wtórnego filmu zrealizowanego zupełnie bez polotu (jeśli poziomem zbliżony jest do poprzednich części)? - Don Vito - 16-06-2007 Drugi palakat wygląda jeszcze gorzej. Plakaty Bourne'a powinny wyglądać tak, jak plakaty poprzednich części. Te plakaty z podpisam "Bourne Ultimatum" wyglądają żałośnie. - Ktoś - 16-06-2007 ten durnowaty wzrok niby groźny i tajemniczy jakoś do niego nie pasuje :? - picek - 19-06-2007 Tomasz Opasiński z nową dostawą. Jaram się. http://www.tomasz-opasinski.com/ - hops - 20-06-2007 Porównajcie: ![]() Fajne / niefajne? - Battonsson - 20-06-2007 Cóż, Chuck wypada lepiej, bo ma: fajniejszą dziewczyną, majtki, większe mięśnie, retusz komputerowy. :) - Jakuzzi - 20-06-2007 Niefajne, takie sobie, sredniackie. Co z tego, ze nawiazujace do RollingStone? :P - hops - 20-06-2007 Jaku: mi też się nie podoba :( - romeck - 20-06-2007 Oni wyglądają tak, jakby byli do siebie komputerowo doklejeni. - Akaki - 20-06-2007 Doklejeni, dopieszczeni photoshopem... Brr. - military - 20-06-2007 No i co z tego? Na okładce Rolling Stone ktoś zamienił tym ludziom twarze na pyski małp, a nikt się nie czepia... - Semi - 20-06-2007 military napisał(a):Na okładce Rolling Stone ktoś zamienił tym ludziom twarze na pyski małp masz na mysli yoko ono i lenona? Moze nie byli zbyt urodziwi ale nie przesadzaj. Plakat z Chuckiem bardziej sztuczny juz byc nie mogl - military - 20-06-2007 Nie bez powodu widząc kobietę Lennona wiele osób mówi "Yoko Ono Brzydko!". - Ktoś - 20-06-2007 Dobre He he :D - Semi - 20-06-2007 liczy sie wnetrze, prawda? :twisted: - hops - 21-06-2007 Akhem, liczy się dupa :) - Jakuzzi - 23-06-2007 Teaser poster nowego Hulka. Wlasciwie nie wiem po co to napisalem, przeciez wystarczy spojrzec na plakat).
- hops - 23-06-2007 No to Norton przypakował nieźle :P |