![]() |
|
SEQUELE - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10) +--- Wątek: SEQUELE (/Thread-SEQUELE--50) |
RE: SEQUELE - tomashec - 29-06-2011 Nie ma chętnego do opisania. Reflektujesz? :) RE: SEQUELE - szopman - 29-06-2011 7 filmów do opisania ;d i ciekawostki itp. ;d mogłoby być baaardzo cięzko ;) RE: SEQUELE - tomashec - 29-06-2011 A widzisz ;) RE: SEQUELE - tomashec - 02-07-2011 Przy okazji, dla miłośników crapu, specjalna stronka poświęcona sequelom robionym od razu na rynek DVD/Blu-Ray. http://www.dvdsequels.com hihihi RE: SEQUELE - shamar - 02-07-2011 Tak się składa, że nie każdy "prosto na VHS" sequel to , od razu, crap. Na przykład Hellraiser 5 i 6 to dobre filmy. RE: SEQUELE - tomashec - 02-07-2011 Pewnie, tak sobie tylko uogólniłem. Co nie zmienia faktu, że w ogromnej większości to niezłe shity. RE: SEQUELE - shamar - 03-07-2011 Zasugerowałem się obrazkiem i napisałem o Hellraiserach a nie skojarzyłem, że ![]() przecież nowy Hellraiser to miał być remake Jedynki. Skoro remake to myślałem, że kinowy. A może wyszła taka kupa, że woleli nie ryzykować. Jeszcze jedna rzecz jest zabawna. Słowo "Unrated" na tych okładkach. Tak jakby powstałą wersja kinowa , która była "rated" RE: SEQUELE - tomashec - 03-07-2011 Remake jest w pre-produkcjim natomiast to co tu zapodałeś to kontynuacja cyklu, czyli dziewiąta część. Co ciekawe po raz pierwszy Pinheada nie gra Doug Bradley ;( . RE: SEQUELE - shamar - 03-07-2011 Dobrze wiedzieć. Byłem cały czas przekonany, że Revelations to będzie właśnie to. RE: SEQUELE - phonik - 03-07-2011 Z jednej strony dobrze, że wyleciał Rick Bota, bo dwie ostatnie części to były kompletne pomyłki. Jego miejsce zajął jakiś spec od efektów specjalnych i reżyser drugorzędnych sequeli stv. Ale z drugiej strony, nie ma Douga Bradleya, także spokojnie można przyjąć, że seria jest martwa.
Remake będzie zapewne taką samą katastrofą jak nowy Koszmar z ulicy Wiązów. pozdr RE: SEQUELE - tomashec - 04-07-2011 Według IMDb budżet 9. filu to 300.000 $ . To może być megaścierwo. Nawet Seagal czy Van Damme dostają na swoje filmy do 10 mln dolców. Podobno Dimension Films zrobiło ten film tylko po to by nie stracić praw do serii. RE: SEQUELE - shamar - 04-07-2011 To jest megaścierwo. Na cenobite.net (czy jakoś tak) jest recka z pokazu. Ponoć tragedia. I nie ma Pinheada tylko "pseudo-Pinhead". Nie pytajcie mnie. Taki podpis widnieje nawet na IMDB. RE: SEQUELE - Joe Chip - 05-07-2011 Powinno się tych osłów rozstrzelać za to co wyprawiają z tą serią. A ja mam pytanie. Miał ktoś odwagę by zmierzyć się z "Krwawym sportem 5" z podtytułem "Czerwone płótno"? A może to nie jest wcale piątka? RE: SEQUELE - tomashec - 05-07-2011 Pierwszy raz o tym slysze... RE: SEQUELE - Joe Chip - 05-07-2011 Cóż, teraz istnieje coś takiego. http://chomikuj.pl/MiastoFilmow/Filmy+z+2009/Krwawy+Sport+5+-+Czerwone+p*c5*82*c3*b3tno RE: SEQUELE - Motoduf - 05-07-2011 Krwawe Vidmo RE: SEQUELE - keddie - 05-07-2011 Recenzja nowego Hellraisera, która ukazała się na Dread Central jest miażdżąca. RE: SEQUELE - tomashec - 05-07-2011 Wygląda na to, że ten BloodSport 5 to nie jest oficjalna kontynuacja. Filmweb podaje tytuł jako po prostu "The Red Canvas", IMDb też. Czyli fake. RE: SEQUELE - Joe Chip - 05-07-2011 Ale jako inny tytuł widnieje w obu witrynach "Bloodsport: The Red Canvas". Jakieś nawiązanie do chwytliwej nazwy twórców tego koszmarka? RE: SEQUELE - Mefisto - 05-07-2011 Red Canvas nie ma nic wspólnego z serią Bloodsport. |