![]() |
|
Oscary 2020 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Oscary 2020 (/Thread-Oscary-2020--5186) |
RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 10-02-2020 Haha, Bong - człowiek panda. Jak on się pięknie cieszy z Oscara :D RE: Oscary 2020 - Lawrence - 10-02-2020 O nie, mój streaming jest jakoś spóźniony o 3 minuty! P.S. Keaton i Reeves na scenie, a leci Cinema Paradiso Ennio Morricone... RE: Oscary 2020 - Grievous - 10-02-2020 Oni w tych klipach za scenariusz, zawsze dają najbardziej losowe, niczym nie wyróżniające się fragmenty. Kciuk w górę za "Parasite". RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 10-02-2020 Chalamet w garniturze z dresu ma najlepszą kreację ze wszystkich. Wreszcie jego wygląd mnie nie wkurza :D Sebixy wertują już oferty na zalando w poszukiwaniu garnituru z dresu. RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020 Gary Glitter lecący na ceremonii Oscarów... Piękne. Uuuu, wielu będzie niezadowolonych z wyniku. RE: Oscary 2020 - shamar - 10-02-2020 Co ten typ z Australii ma z brwiami? RE: Oscary 2020 - Kryst_007 - 10-02-2020 No i Taika. Fajno, ale liczyłem na "The Irishmana". RE: Oscary 2020 - srebrnik - 10-02-2020 No cóż. "The Irishman" idzie na wynik 0, skoro nawet w tej kategorii go olano. RE: Oscary 2020 - Lawrence - 10-02-2020 (10-02-2020, 03:46)Paszczak napisał(a): Uuuu, wielu będzie niezadowolonych z wyniku. Łącznie z wręczającą nagrodą Natalie Portman , ale dobrze ukrywa złość. Cóż pamięta co spotkało jej eks męża Anakina jak się złościł. ;) RE: Oscary 2020 - shamar - 10-02-2020 Dałn na scenie? odhaczone... jeszcze karzel, trans, tucznik itd RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 10-02-2020 Najgorszy wybór z możliwych. Szkoda. Szyja Lebef i chłopak z downem - fenomenalni w "The Peanut Butter Falcon". Tutaj również.. RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020 Najgorszy wybór - to o szortach? RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 10-02-2020 O Jojo :) Nie lubię tego filmu, nie kibicowałem. RE: Oscary 2020 - Grievous - 10-02-2020 Jojo fajny, przemowa Taiki też sympatyczna. RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020 Ok. Ja byłem za Jokerem, ale Taika też mi pasuje. RE: Oscary 2020 - Lawrence - 10-02-2020 Joker dzisiaj nie zawojuje, choć bardzo bym chciał. Za aktora i muzykę to pewniak, a reszta raczej nie. O Sabina przyszła i uderza do moich okien. RE: Oscary 2020 - Grievous - 10-02-2020 Boże, jakie one są nieśmieszne. RE: Oscary 2020 - Lawrence - 10-02-2020 Where is Ricky Gervais when you need him? RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020 O mój Boże, niech one skończą... Że co?! RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 10-02-2020 (10-02-2020, 03:55)Grievous napisał(a): Boże, jakie one są nieśmieszne. Myślałem, że nigdy nie skończą :) A Maya Rudolph chyba ma ostre problemy z wódą, ma tak czerwoną twarz, że mogliby na niej kręcić sequel Marsjanina. O kurła, granica żenady z tym śpiewem została przekroczona. |