Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Oscary 2020 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Oscary 2020 (/Thread-Oscary-2020--5186)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 10-02-2020

Haha, Bong - człowiek panda. Jak on się pięknie cieszy z Oscara :D


RE: Oscary 2020 - Lawrence - 10-02-2020

O nie, mój streaming jest jakoś spóźniony o 3 minuty!

P.S. Keaton i Reeves na scenie, a leci Cinema Paradiso Ennio Morricone... 


RE: Oscary 2020 - Grievous - 10-02-2020

Oni w tych klipach za scenariusz, zawsze dają najbardziej losowe, niczym nie wyróżniające się fragmenty.

Kciuk w górę za "Parasite".


RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 10-02-2020

Chalamet w garniturze z dresu ma najlepszą kreację ze wszystkich. Wreszcie jego wygląd mnie nie wkurza :D

Sebixy wertują już oferty na zalando w poszukiwaniu garnituru z dresu.


RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020

Gary Glitter lecący na ceremonii Oscarów... Piękne.
Uuuu, wielu będzie niezadowolonych z wyniku.


RE: Oscary 2020 - shamar - 10-02-2020

Co ten typ z Australii ma z brwiami?


RE: Oscary 2020 - Kryst_007 - 10-02-2020

No i Taika. Fajno, ale liczyłem na "The Irishmana".


RE: Oscary 2020 - srebrnik - 10-02-2020

No cóż. "The Irishman" idzie na wynik 0, skoro nawet w tej kategorii go olano.


RE: Oscary 2020 - Lawrence - 10-02-2020

(10-02-2020, 03:46)Paszczak napisał(a): Uuuu, wielu będzie niezadowolonych z wyniku.

Łącznie z wręczającą nagrodą Natalie Portman , ale dobrze ukrywa złość. Cóż pamięta co spotkało jej eks męża Anakina jak się złościł. ;) 


RE: Oscary 2020 - shamar - 10-02-2020

Dałn na scenie? odhaczone... jeszcze karzel, trans, tucznik itd


RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 10-02-2020

Najgorszy wybór z możliwych. Szkoda.

Szyja Lebef i chłopak z downem - fenomenalni w "The Peanut Butter Falcon". Tutaj również..


RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020

Najgorszy wybór - to o szortach?


RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 10-02-2020

O Jojo :) Nie lubię tego filmu, nie kibicowałem.


RE: Oscary 2020 - Grievous - 10-02-2020

Jojo fajny, przemowa Taiki też sympatyczna.


RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020

Ok. Ja byłem za Jokerem, ale Taika też mi pasuje.


RE: Oscary 2020 - Lawrence - 10-02-2020

Joker dzisiaj nie zawojuje, choć bardzo bym chciał. Za aktora i muzykę to pewniak, a reszta raczej nie.

O Sabina przyszła i uderza do moich okien. 


RE: Oscary 2020 - Grievous - 10-02-2020

Boże, jakie one są nieśmieszne.


RE: Oscary 2020 - Lawrence - 10-02-2020

Where is Ricky Gervais when you need him? 


RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020

O mój Boże, niech one skończą...
Że co?!


RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 10-02-2020

(10-02-2020, 03:55)Grievous napisał(a): Boże, jakie one są nieśmieszne.

Myślałem, że nigdy nie skończą :)

A Maya Rudolph chyba ma ostre problemy z wódą, ma tak czerwoną twarz, że mogliby na niej kręcić sequel Marsjanina.

O kurła, granica żenady z tym śpiewem została przekroczona.