![]() |
|
LOST (ABC, 2004-2010) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: LOST (ABC, 2004-2010) (/Thread-LOST-ABC-2004-2010--77) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
|
- hops - 18-04-2007 Same here :) EDIT: Mierzwiak, obejrzyj "Running Scared". Ma tam niezłą rólkę. Niezłe z niej ziółko :) - Jakuzzi - 18-04-2007 Tiaa, ona pasuje do takich rol. W jej twarzy jej cos tak nieprzenikliwie sukowatego, ze jesli o mnie chodzi, to balbym sie z nia nawet za reke chodzic. ;) - picek - 18-04-2007 Jakuzzi napisał(a):balbym sie z nia nawet za reke chodzic. ;) A Jack się nie boi... nie jesteś taki twardziel! :P Cytat:Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że Juliett na końcu zginie Mi się wydaję, że wszystkich wykiwa i zostanie guru... Będą ją ubóstwiać jak Brando w 'Czas apokalipsy' ;-) edit 19;22 ![]() Potwierdzono plany wydania gry LOST, bazującej na niezwykle popularnym serialu telewizyjnym. http://gry.onet.pl/1521017,,B%EAdzie_gra_LOST,wiadomosc.html - Mierzwiak - 19-04-2007 3x17 "Catch-22" Dobry odcinek, ale można to było opowiedzieć w góra 10, a nie 40 minut. Jednak w porównaniu z poprzednimi odcinkami słabizna. W zasadzie można obejrzeć tylko ostatnich kilka minut. Poprzednie odcinki przynosiły kilka interesujących wyjaśnień i nowych faktów. W "Catch-22" akcja przez 40 minut stoi w miejscu i jest pretekstem do końcówki. - Khet - 19-04-2007 3x17 SPOILERY Faktycznie, odcinek w porównaniu z poprzednimi trochę cienki. Głownie z tego względu, że przez cały czas nic się nie działo. Zakończenie w sumie niezłe, ale przewidywalne :P A Kate zachowuje się jak gówniara :] Aha, zauważyliście czyje zdjęcie stało na biurku w "biurze" mnicha ? :) - hops - 19-04-2007 Zdjęcie u mnicha to taki chamski fotomontaż, że nawet ja mógłbym zrobić lepszy w Photoshopie ;) Odcinek taki se. Zauważyłem pewną tendencję: otóż twórcy serialu od kilku odcinków zaczęli nim się bawić. Mieliśmy sci-fi [dymek], kryminał z twistem [Juliet], mieliśmy horror [Niki i Paulo], w tym odcinku było iście Hitchcockowsko [przynajmniej z założenia - trzęsienie ziemi i te sprawy]. Jak tak dalej pójdzie, to faktycznie w którymś odcinku będzie zombie-slasher :D - picek - 20-04-2007 A ten mnich to był na tym zdjęciu z babcią wyrocznią? Już wiadomo czemu Desmond mówi 'bracie' ;-) Odcinek mi się podobał i nie odstaje od reszty. Akcja dzieje się tak bardziej 'dramatowo', wolno ale super... i jakie majteczki miała Kate ;))) - Jakuzzi - 20-04-2007 hops napisał(a):Zauważyłem pewną tendencję: otóż twórcy serialu od kilku odcinków zaczęli nim się bawić. Mieliśmy sci-fi [dymek], kryminał z twistem [Juliet], mieliśmy horror [Niki i Paulo], w tym odcinku było iście Hitchcockowsko [przynajmniej z założenia - trzęsienie ziemi i te sprawy]. Odcinek z Juliet - kryminal z twistem? Jesli tak, to moglibysmy okreslic w ten sposob rowniez i znaczna czesc innych odcinkow Lost. Teraz hitchcockowo?.. Naciagana to tendencja, Michale. :P A 17 odcinek niezly, mnie sie podobal. Jeden tylko rzecz, jakze spaprana przez tworcow: SPOILER 3x17 Moznaby ten odcinek ogladac w napieciu - czy Charlie zginie, czy nie - no ale przeciez wiemy juz, ze w dwudziestym ktoryms odcinku beda retrospekcje z jego udzialem, wiec wszystkie watpliwosci z gory biora w leb. - picek - 20-04-2007 SPOILERY Jakuzzi napisał(a):czy Charlie zginie Charlie nigdy nie zginie. Nie wiem dlaczego ale twórcy go lubią ;-) Ja typuję, że jeśli będą musieli kogoś zabić to pozbędą się Sayida.. koniec Zostały jeszcze tylko 4 odcinki do finałowego 22... i to będzie prawdopodobnie szczyt formy tego sezonu ;-) edit: Jakuzzi, co to za spoiler ;-) - Jakuzzi - 20-04-2007 Cholera, Picek, cytujesz spoiler God damnit! ;) - Mierzwiak - 20-04-2007 picek napisał(a):Zostały jeszcze tylko 4 odcinki...Słucham? 18, 19, 20, 21, i 22 podwójny to razem daje 6 odcinków (słownie: sześć). SPOILERY DO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW! Charlie zginie zgodnie z tradycją flashback = śmierć. Zresztą naciąłem się przypadkowo na spoiler mówiący że do końca sezonu zginie 5 z grupy głównych postaci. - Jakuzzi - 20-04-2007 K***a Mierzwiak, oznaczaj jakos sensowniej te spoilery! - Mierzwiak - 20-04-2007 Napisałem SPOILER!, a nie "Przeczytaj to!". Sorry. - picek - 21-04-2007 Mierzwiak napisał(a):picek napisał(a):Zostały jeszcze tylko 4 odcinki...Słucham? 18, 19, 20, 21, i 22 podwójny to razem daje 6 odcinków (słownie: sześć). Źle zrozumiałem zwiastun.. 4 odcinki do finałowego 22 odcinka. Sorry.. spoiler do przyszłych odcinków A co do tego Charliego to nie wierzę :). Kogoś innego uśmiercą /takie zaskoczenie zrobią twórcy i odejdą od tradycji/... Swoją drogą co za głupią metodę mają seriale żeby uśmiercać głównych bohaterów co kilka odcinków.. Ponoć ma być 6 sezonów to w takim tempie wszyscy wyginą. Jestem ciekaw jak zakończą 3 sezon.. koniec - Mierzwiak - 21-04-2007 Ostatnie oficjalne wieści mówią o 5 sezonach. Osobiście trochę w to wątpię. Biorąc pod uwagę jak sporo ostatnio ujawnili, wydaje się że 4 sezon powinien być ostatni. Ewentualnie piąty byłby krótszy, co byłoby zgodne z tym co mówią twórcy, że 100 odcinek to odpowiedni moment na zakończenie. - Jakuzzi - 21-04-2007 Mierzwiak napisał(a):Napisałem SPOILER!, a nie "Przeczytaj to!". Sorry. Dokladnie, napisales spoiler. Spoiler Rambo? Spoiler Przyjaciol? Temat o Lost, wiec domyslam sie, ze spoiler dotyczy Lost, ale starych odcinkow? przyszlych odcinkow? Naciales sie przypadkowo spoiler i teraz, jestem pewien, dzieki tobie natkna sie na niego osoby z forum. Ja przynajmniej juz wiem o czym myslec przy kolejnych odcinkach. :P Picek - widzowie mieli miec watpliwosci, ktore my rozwialismy, wiec jednak spoiler. - hops - 21-04-2007 KURWA! Ale sprzedaliście spoilery :( Czuję się zgwałcony. Jakuzzi: może źle oznaczyłem przykłady na zabawę serialem, ale chyba nie zaprzeczysz, że widać, jak twórcy zaczynają stylizować go na różne gatunkowo produkcje? - Jakuzzi - 21-04-2007 No prosze, jest tez i kolejna ofiara. 'A nie mowilem?' :P Hops - ja stylizacje gatunkowa do tej pory wychwycilem tylko w jednym odcinku, z Niki i Paulo. - hops - 21-04-2007 Zainwestuj w okulary, Tytusie ;) Chociaż po części masz rację: najbardziej stylizację było widać we wspomnianym przez Ciebie odcinku. - Khet - 21-04-2007 Za te spoilery to wam łebki poucinać. Cytat: A 17 odcinek niezly, mnie sie podobal.WIna twórców ? Przecież twórcy nikogo nie zmuszają do czytania co się wydarzy w kolejnych odcinkach :P Ja oglądając 1 i 2 sezon nie wiedziałem absolutnie NIC :] |