Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
LOST (ABC, 2004-2010) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: LOST (ABC, 2004-2010) (/Thread-LOST-ABC-2004-2010--77)



- hops - 18-04-2007

Same here :)

EDIT: Mierzwiak, obejrzyj "Running Scared". Ma tam niezłą rólkę. Niezłe z niej ziółko :)


- Jakuzzi - 18-04-2007

Tiaa, ona pasuje do takich rol. W jej twarzy jej cos tak nieprzenikliwie sukowatego, ze jesli o mnie chodzi, to balbym sie z nia nawet za reke chodzic. ;)


- picek - 18-04-2007

Jakuzzi napisał(a):balbym sie z nia nawet za reke chodzic. ;)

A Jack się nie boi... nie jesteś taki twardziel! :P

Cytat:Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że Juliett na końcu zginie

Mi się wydaję, że wszystkich wykiwa i zostanie guru... Będą ją ubóstwiać jak Brando w 'Czas apokalipsy' ;-)

edit 19;22

[Obrazek: 1.gif]

Potwierdzono plany wydania gry LOST, bazującej na niezwykle popularnym serialu telewizyjnym.
http://gry.onet.pl/1521017,,B%EAdzie_gra_LOST,wiadomosc.html


- Mierzwiak - 19-04-2007

3x17 "Catch-22"

Dobry odcinek, ale można to było opowiedzieć w góra 10, a nie 40 minut. Jednak w porównaniu z poprzednimi odcinkami słabizna. W zasadzie można obejrzeć tylko ostatnich kilka minut.

Poprzednie odcinki przynosiły kilka interesujących wyjaśnień i nowych faktów. W "Catch-22" akcja przez 40 minut stoi w miejscu i jest pretekstem do końcówki.


- Khet - 19-04-2007

3x17 SPOILERY

Faktycznie, odcinek w porównaniu z poprzednimi trochę cienki. Głownie z tego względu, że przez cały czas nic się nie działo. Zakończenie w sumie niezłe, ale przewidywalne :P
A Kate zachowuje się jak gówniara :]
Aha, zauważyliście czyje zdjęcie stało na biurku w "biurze" mnicha ? :)


- hops - 19-04-2007

Zdjęcie u mnicha to taki chamski fotomontaż, że nawet ja mógłbym zrobić lepszy w Photoshopie ;)

Odcinek taki se. Zauważyłem pewną tendencję: otóż twórcy serialu od kilku odcinków zaczęli nim się bawić. Mieliśmy sci-fi [dymek], kryminał z twistem [Juliet], mieliśmy horror [Niki i Paulo], w tym odcinku było iście Hitchcockowsko [przynajmniej z założenia - trzęsienie ziemi i te sprawy]. Jak tak dalej pójdzie, to faktycznie w którymś odcinku będzie zombie-slasher :D


- picek - 20-04-2007

A ten mnich to był na tym zdjęciu z babcią wyrocznią?

Już wiadomo czemu Desmond mówi 'bracie' ;-)

Odcinek mi się podobał i nie odstaje od reszty. Akcja dzieje się tak bardziej 'dramatowo', wolno ale super... i jakie majteczki miała Kate ;)))


- Jakuzzi - 20-04-2007

hops napisał(a):Zauważyłem pewną tendencję: otóż twórcy serialu od kilku odcinków zaczęli nim się bawić. Mieliśmy sci-fi [dymek], kryminał z twistem [Juliet], mieliśmy horror [Niki i Paulo], w tym odcinku było iście Hitchcockowsko [przynajmniej z założenia - trzęsienie ziemi i te sprawy].

Odcinek z Juliet - kryminal z twistem? Jesli tak, to moglibysmy okreslic w ten sposob rowniez i znaczna czesc innych odcinkow Lost. Teraz hitchcockowo?.. Naciagana to tendencja, Michale. :P

A 17 odcinek niezly, mnie sie podobal.
Jeden tylko rzecz, jakze spaprana przez tworcow:


SPOILER 3x17

Moznaby ten odcinek ogladac w napieciu - czy Charlie zginie, czy nie - no ale przeciez wiemy juz, ze w dwudziestym ktoryms odcinku beda retrospekcje z jego udzialem, wiec wszystkie watpliwosci z gory biora w leb.


- picek - 20-04-2007

SPOILERY

Jakuzzi napisał(a):czy Charlie zginie

Charlie nigdy nie zginie. Nie wiem dlaczego ale twórcy go lubią ;-)
Ja typuję, że jeśli będą musieli kogoś zabić to pozbędą się Sayida..

koniec

Zostały jeszcze tylko 4 odcinki do finałowego 22... i to będzie prawdopodobnie szczyt formy tego sezonu ;-)

edit: Jakuzzi, co to za spoiler ;-)


- Jakuzzi - 20-04-2007

Cholera, Picek, cytujesz spoiler God damnit! ;)


- Mierzwiak - 20-04-2007

picek napisał(a):Zostały jeszcze tylko 4 odcinki...
Słucham? 18, 19, 20, 21, i 22 podwójny to razem daje 6 odcinków (słownie: sześć).






SPOILERY DO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW!
Charlie zginie zgodnie z tradycją flashback = śmierć. Zresztą naciąłem się przypadkowo na spoiler mówiący że do końca sezonu zginie 5 z grupy głównych postaci.


- Jakuzzi - 20-04-2007

K***a Mierzwiak, oznaczaj jakos sensowniej te spoilery!


- Mierzwiak - 20-04-2007

Napisałem SPOILER!, a nie "Przeczytaj to!". Sorry.


- picek - 21-04-2007

Mierzwiak napisał(a):
picek napisał(a):Zostały jeszcze tylko 4 odcinki...
Słucham? 18, 19, 20, 21, i 22 podwójny to razem daje 6 odcinków (słownie: sześć).

Źle zrozumiałem zwiastun.. 4 odcinki do finałowego 22 odcinka. Sorry..

spoiler do przyszłych odcinków

A co do tego Charliego to nie wierzę :). Kogoś innego uśmiercą /takie zaskoczenie zrobią twórcy i odejdą od tradycji/... Swoją drogą co za głupią metodę mają seriale żeby uśmiercać głównych bohaterów co kilka odcinków.. Ponoć ma być 6 sezonów to w takim tempie wszyscy wyginą.

Jestem ciekaw jak zakończą 3 sezon..

koniec


- Mierzwiak - 21-04-2007

Ostatnie oficjalne wieści mówią o 5 sezonach. Osobiście trochę w to wątpię. Biorąc pod uwagę jak sporo ostatnio ujawnili, wydaje się że 4 sezon powinien być ostatni. Ewentualnie piąty byłby krótszy, co byłoby zgodne z tym co mówią twórcy, że 100 odcinek to odpowiedni moment na zakończenie.


- Jakuzzi - 21-04-2007

Mierzwiak napisał(a):Napisałem SPOILER!, a nie "Przeczytaj to!". Sorry.

Dokladnie, napisales spoiler. Spoiler Rambo? Spoiler Przyjaciol? Temat o Lost, wiec domyslam sie, ze spoiler dotyczy Lost, ale starych odcinkow? przyszlych odcinkow? Naciales sie przypadkowo spoiler i teraz, jestem pewien, dzieki tobie natkna sie na niego osoby z forum. Ja przynajmniej juz wiem o czym myslec przy kolejnych odcinkach. :P


Picek - widzowie mieli miec watpliwosci, ktore my rozwialismy, wiec jednak spoiler.


- hops - 21-04-2007

KURWA! Ale sprzedaliście spoilery :( Czuję się zgwałcony.

Jakuzzi: może źle oznaczyłem przykłady na zabawę serialem, ale chyba nie zaprzeczysz, że widać, jak twórcy zaczynają stylizować go na różne gatunkowo produkcje?


- Jakuzzi - 21-04-2007

No prosze, jest tez i kolejna ofiara. 'A nie mowilem?' :P

Hops - ja stylizacje gatunkowa do tej pory wychwycilem tylko w jednym odcinku, z Niki i Paulo.


- hops - 21-04-2007

Zainwestuj w okulary, Tytusie ;)
Chociaż po części masz rację: najbardziej stylizację było widać we wspomnianym przez Ciebie odcinku.


- Khet - 21-04-2007

Za te spoilery to wam łebki poucinać.

Cytat: A 17 odcinek niezly, mnie sie podobal.
Jeden tylko rzecz, jakze spaprana przez tworcow
WIna twórców ? Przecież twórcy nikogo nie zmuszają do czytania co się wydarzy w kolejnych odcinkach :P Ja oglądając 1 i 2 sezon nie wiedziałem absolutnie NIC :]