![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
- Mierzwiak - 07-01-2011 Dzięki : ) jarod napisał(a):zwłaszcza patent z wkomponowaniem tytułu w taglineAle to nie ja, to Mann :mrgreen: jarod napisał(a):Chociaż w związku z tym mógłbyś to tagline nieco bardziej wyeksponować (przenieść na górę czy coś), gdyż sam tytuł dostrzega się dopiero "na drugi rzut oka"Właśnie o to mi chodziło, żeby był ukryty, ale nie do końca, stąd lekkie wyróżnienie. - Mefisto - 07-01-2011 Voight i Sizemore za mało czytelni, sam dół (z R-ką, Mannem i wytwórniami) też mnie nie przekonuje, ale reszta w pytkę. - patyczak - 07-01-2011 Mnie się podoba:) Jak dla mnie, to Twój najlepszy plakat. - Snuffer - 07-01-2011 Mistrzostwo! Ze wszystkich plakatów do Heat, ten powiesiłbym na ścianie. - keddie - 08-01-2011 Mierzwiak - świetne, approved. Jeszcze tylko nich wypowiedzą się Mental i Michael Mann i masz status plakaciarza kultowego. - Mental - 13-01-2011 Voight i Sizemore nieczytelni, napisy na samym dole za ciemne, zdjęcie jakieś dziwne - gostek patrzy se poza kadr nie wiadomo po co, całość bardziej nadaje się na okładkę jakiegoś albumu, no i brakuje różowej ramki dookoła. słabo ;) - Albertino - 14-01-2011 Dodam też, że niedobrze wygląda to coś co widać w tle na lewo, jakiś słupek (?) Nie dałoby się tego wykasować? - Mierzwiak - 14-01-2011 Mental napisał(a):Voight i Sizemore nieczytelniMarudzisz. Mental napisał(a):napisy na samym dole za ciemneMasz złe ustawienia monitora :P Mental napisał(a):gostek patrzy se poza kadr nie wiadomo po coPo jajco, jakbyś oglądał film to byś wiedział po co. Cytat:Nie dałoby się tego wykasować?Dałoby : ) Dzięki za zwrócenie uwagi, zupełnie mi umknął ten babol. Wersja poprawiona: http://fc08.deviantart.net/fs71/i/2011/013/4/b/heat_poster_2_by_drmierzwiak-d36med4.jpg - Gal Anonim - 14-01-2011 I would like to have sex with it. - Mental - 14-01-2011 de niro wygląda, jakby go ktoś do pala przywiązał. - Gal Anonim - 14-01-2011 Ty jak zwykle, tylko "pala" i "pala"... Powaznie Mierzwiak, plakacik super. Rob wiecej. Jak bede w Lodzi to chcialbym od Ciebie taki wydrukowany - o, tak, na urodziny. ;) - Mental - 20-01-2011 Mental nie gęś, też swoją szkołę plakatu ma!
- Craven - 20-01-2011 W pierwszej chwili nie byłem przekonany, ale tagline wygrywa. No i nie ma białego tła. - Azgaroth - 20-01-2011 Mental, sam pozowałeś do zdjęcia? :) - Snappik - 20-01-2011 Na tym plakacie nazwiska są wysrane (dosłownie) z dupy. - Semi - 20-01-2011 Ale masz brzydką dupę... A gdzie białe tło? - Mental - 20-01-2011 ale to nie jest przecież moja dupa - wpisz w google grafika "dupa", a sama się przekonasz :) - Azgaroth - 20-01-2011 Faktycznie, twoja jest bardziej kobieca :twisted:
- patyczak - 22-01-2011
- Corn - 22-01-2011 Dziwne... |