Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



- Mierzwiak - 07-01-2011

Dzięki : )

jarod napisał(a):zwłaszcza patent z wkomponowaniem tytułu w tagline
Ale to nie ja, to Mann :mrgreen:

jarod napisał(a):Chociaż w związku z tym mógłbyś to tagline nieco bardziej wyeksponować (przenieść na górę czy coś), gdyż sam tytuł dostrzega się dopiero "na drugi rzut oka"
Właśnie o to mi chodziło, żeby był ukryty, ale nie do końca, stąd lekkie wyróżnienie.


- Mefisto - 07-01-2011

Voight i Sizemore za mało czytelni, sam dół (z R-ką, Mannem i wytwórniami) też mnie nie przekonuje, ale reszta w pytkę.


- patyczak - 07-01-2011

Mnie się podoba:)

Jak dla mnie, to Twój najlepszy plakat.


- Snuffer - 07-01-2011

Mistrzostwo! Ze wszystkich plakatów do Heat, ten powiesiłbym na ścianie.


- keddie - 08-01-2011

Mierzwiak - świetne, approved. Jeszcze tylko nich wypowiedzą się Mental i Michael Mann i masz status plakaciarza kultowego.


- Mental - 13-01-2011

Voight i Sizemore nieczytelni, napisy na samym dole za ciemne, zdjęcie jakieś dziwne - gostek patrzy se poza kadr nie wiadomo po co, całość bardziej nadaje się na okładkę jakiegoś albumu, no i brakuje różowej ramki dookoła. słabo ;)


- Albertino - 14-01-2011

Dodam też, że niedobrze wygląda to coś co widać w tle na lewo, jakiś słupek (?) Nie dałoby się tego wykasować?


- Mierzwiak - 14-01-2011

Mental napisał(a):Voight i Sizemore nieczytelni
Marudzisz.

Mental napisał(a):napisy na samym dole za ciemne
Masz złe ustawienia monitora :P

Mental napisał(a):gostek patrzy se poza kadr nie wiadomo po co
Po jajco, jakbyś oglądał film to byś wiedział po co.

Cytat:Nie dałoby się tego wykasować?
Dałoby : ) Dzięki za zwrócenie uwagi, zupełnie mi umknął ten babol.

Wersja poprawiona: http://fc08.deviantart.net/fs71/i/2011/013/4/b/heat_poster_2_by_drmierzwiak-d36med4.jpg


- Gal Anonim - 14-01-2011

I would like to have sex with it.


- Mental - 14-01-2011

de niro wygląda, jakby go ktoś do pala przywiązał.


- Gal Anonim - 14-01-2011

Ty jak zwykle, tylko "pala" i "pala"...

Powaznie Mierzwiak, plakacik super. Rob wiecej. Jak bede w Lodzi to chcialbym od Ciebie taki wydrukowany - o, tak, na urodziny. ;)


- Mental - 20-01-2011

Mental nie gęś, też swoją szkołę plakatu ma!

[Obrazek: 2ms0ab5.jpg]


- Craven - 20-01-2011

W pierwszej chwili nie byłem przekonany, ale tagline wygrywa. No i nie ma białego tła.


- Azgaroth - 20-01-2011

Mental, sam pozowałeś do zdjęcia? :)


- Snappik - 20-01-2011

Na tym plakacie nazwiska są wysrane (dosłownie) z dupy.


- Semi - 20-01-2011

Ale masz brzydką dupę...
A gdzie białe tło?


- Mental - 20-01-2011

ale to nie jest przecież moja dupa - wpisz w google grafika "dupa", a sama się przekonasz :)


- Azgaroth - 20-01-2011

Faktycznie, twoja jest bardziej kobieca :twisted:

[Obrazek: beztytuujqg.jpg]


- patyczak - 22-01-2011

[Obrazek: batman2mini.jpg]

[Obrazek: batman1mini.jpg]


- Corn - 22-01-2011

Dziwne...