![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Mental - 18-10-2013 Statham w nowym filmie będzie bronił domostwa przed bandytami, chcącymi wejść do środka. Czy bohater stanie w niewygodnym rozkroku? Dowiemy się wkrótce! ;) ![]() ![]() RE: PLAKATY! - MOLQ - 18-10-2013 W drugi plakacie mogli zostawic tylko oczy Franco :P i tak zostal juz skrzywdzony :P RE: PLAKATY! - slepy51 - 18-10-2013 Nowy McLean coraz bliżej, już nie mogę się doczekać:)
RE: PLAKATY! - Mefisto - 12-11-2013
RE: PLAKATY! - OGPUEE - 13-11-2013 Utwierdzam się bardziej, że Jolie wygląda w tym wdzianku raczej na cosplay i jest to przykład, że jeśli w animacji (lub czym innym) spoko coś wygląda, to wcale nie musi być w filmowej wersji. RE: PLAKATY! - Strangelove - 15-11-2013 ![]() ![]() ![]() ![]() RE: PLAKATY! - Mefisto - 15-11-2013 Same nowe, nieznane tytuły. RE: PLAKATY! - Mental - 15-11-2013 ![]() Już na torrentach! RE: PLAKATY! - slepy51 - 15-11-2013 Już dawno ;) Byłby film roku, gdyby mieli jakiś ciekawszy pomysł na fabułę, a tak jest "tylko" dobrze. W każdym bądź razie warto zobaczyć, bo to jeden z niewielu filmów, którego twórcy zrozumieli, jak i co należy "brać" z "Aliena" jedynki, żeby nie było kiszki. RE: PLAKATY! - Albertino - 16-11-2013 Omijać z daleka, od "Prometeusza" może lepsze, ale i tak jakieś 4/10. RE: PLAKATY! - slepy51 - 16-11-2013 Tja, 2/10 zaraz. Bez przesady, dobry film, tylko cierpi na to, ze fabularnie to któraś tam woda po kisielu i nie ma ciekawego "przeciwnika" dla astronautów. Pomijając to, wszystko inne jest na najwyższym poziomie - wykonanie super, granie też, ludzie nie są randomowymi debilami wysłanymi na Marsa nie wiadomo po co itd. Kameralność całości też na plus, do tego wszystko nakręcone bardzo w duchu pierwszego "Aliena", "Cosia", czy "Warning Sign", do którego to zresztą są scenki nawiązujące. Odtwórczość, ale bardzo sprawna i tylko żal wielki, ze nikt nie miał ciekawszego pomysłu jeśli chodzi o pokazaną historyjkę. RE: PLAKATY! - Juby - 16-11-2013 ![]() Nowe Igrzyska śmierci/Intruz/Dary Anioła doczekały się 4 dni temu finałowego (?) plakatu. Właściwie to nie powinienem tak nazywać tego kolejnego ścierwa dla nastolatek na podstawie światowego bestsellera, bo THG są wielkim sukcesem kasowym, a The Host miał chociaż świetną piosenkę Imagine Dragons (i wraz z nią bardzo fajny zwiastun). Tu na razie zapowiada się the greatest shit of all. RE: PLAKATY! - Persona non grata - 16-11-2013 "Dobry" trailer do "Divergent" - dawno nie widziałem filmu, który by tak ewidentnie i bezczelnie śmierdział zrzynką z innego kasowego hitu. Ale Kate Winslet gra, to sprawdzę na kompie. RE: PLAKATY! - Persona non grata - 16-11-2013 ![]() Niby nic specjalnego i pewnie żadna nowość, ale jakoś przypadł mi do gustu ten plakat. RE: PLAKATY! - Huntersky - 16-11-2013 Świetna grafika i przyciągająca kolorystyka, zdecydowanie wyróżnia się na tle reszty. RE: PLAKATY! - Juby - 17-11-2013 (16-11-2013, 16:33)Persona non grata napisał(a): "Dobry" trailer do "Divergent" - dawno nie widziałem filmu, który by tak ewidentnie i bezczelnie śmierdział zrzynką z innego kasowego hitu. Ale Kate Winslet gra, to sprawdzę na kompie. A ja niby gdzieś napisałem, że zwiastun do tego filmu był dobry? RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 17-11-2013 Już nawet wzięcia w cudzysłów nie rozumie się na tym forum? LOL RE: PLAKATY! - Mefisto - 22-11-2013
RE: PLAKATY! - hanys - 25-11-2013
RE: PLAKATY! - Mefisto - 25-11-2013 W porównaniu do zwiastuna totalnie nijaki. |