Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - Mental - 18-10-2013

Statham w nowym filmie będzie bronił domostwa przed bandytami, chcącymi wejść do środka. Czy bohater stanie w niewygodnym rozkroku? Dowiemy się wkrótce! ;)

[Obrazek: homefront.jpg]

[Obrazek: homefront_poster_franco_statham.jpg]




RE: PLAKATY! - MOLQ - 18-10-2013

W drugi plakacie mogli zostawic tylko oczy Franco :P i tak zostal juz skrzywdzony :P


RE: PLAKATY! - slepy51 - 18-10-2013

Nowy McLean coraz bliżej, już nie mogę się doczekać:)

[Obrazek: wolf-creek-2.jpg]


RE: PLAKATY! - Mefisto - 12-11-2013

[Obrazek: tumblr_mw5o9hBbCV1rf29u9o1_1280.jpg]


RE: PLAKATY! - OGPUEE - 13-11-2013

Utwierdzam się bardziej, że Jolie wygląda w tym wdzianku raczej na cosplay i jest to przykład, że jeśli w animacji (lub czym innym) spoko coś wygląda, to wcale nie musi być w filmowej wersji.




RE: PLAKATY! - Strangelove - 15-11-2013

[Obrazek: vertigo-movie-poster-alfred-hitchcock.jpg]
[Obrazek: poster-cartaz-lolita_MLB-O-139785809_3794.jpg]
[Obrazek: alien.jpg]
[Obrazek: Scarface-Poster-Al-Pacino-Movie-Poster-2.jpg]



RE: PLAKATY! - Mefisto - 15-11-2013

Same nowe, nieznane tytuły.


RE: PLAKATY! - Mental - 15-11-2013

[Obrazek: TLDOM-cover.jpg?1383270977]

Już na torrentach!


RE: PLAKATY! - slepy51 - 15-11-2013

Już dawno ;) Byłby film roku, gdyby mieli jakiś ciekawszy pomysł na fabułę, a tak jest "tylko" dobrze. W każdym bądź razie warto zobaczyć, bo to jeden z niewielu filmów, którego twórcy zrozumieli, jak i co należy "brać" z "Aliena" jedynki, żeby nie było kiszki.


RE: PLAKATY! - Albertino - 16-11-2013

Omijać z daleka, od "Prometeusza" może lepsze, ale i tak jakieś 4/10.


RE: PLAKATY! - slepy51 - 16-11-2013

Tja, 2/10 zaraz. Bez przesady, dobry film, tylko cierpi na to, ze fabularnie to któraś tam woda po kisielu i nie ma ciekawego "przeciwnika" dla astronautów. Pomijając to, wszystko inne jest na najwyższym poziomie - wykonanie super, granie też, ludzie nie są randomowymi debilami wysłanymi na Marsa nie wiadomo po co itd. Kameralność całości też na plus, do tego wszystko nakręcone bardzo w duchu pierwszego "Aliena", "Cosia", czy "Warning Sign", do którego to zresztą są scenki nawiązujące. Odtwórczość, ale bardzo sprawna i tylko żal wielki, ze nikt nie miał ciekawszego pomysłu jeśli chodzi o pokazaną historyjkę.


RE: PLAKATY! - Juby - 16-11-2013

[Obrazek: 7581525.$.jpg]

Nowe Igrzyska śmierci/Intruz/Dary Anioła doczekały się 4 dni temu finałowego (?) plakatu. Właściwie to nie powinienem tak nazywać tego kolejnego ścierwa dla nastolatek na podstawie światowego bestsellera, bo THG są wielkim sukcesem kasowym, a The Host miał chociaż świetną piosenkę Imagine Dragons (i wraz z nią bardzo fajny zwiastun). Tu na razie zapowiada się the greatest shit of all.


RE: PLAKATY! - Persona non grata - 16-11-2013

"Dobry" trailer do "Divergent" - dawno nie widziałem filmu, który by tak ewidentnie i bezczelnie śmierdział zrzynką z innego kasowego hitu. Ale Kate Winslet gra, to sprawdzę na kompie.


RE: PLAKATY! - Persona non grata - 16-11-2013

[Obrazek: 7536972.3.jpg?l=1365388569000]

Niby nic specjalnego i pewnie żadna nowość, ale jakoś przypadł mi do gustu ten plakat.


RE: PLAKATY! - Huntersky - 16-11-2013

Świetna grafika i przyciągająca kolorystyka, zdecydowanie wyróżnia się na tle reszty.


RE: PLAKATY! - Juby - 17-11-2013

(16-11-2013, 16:33)Persona non grata napisał(a): "Dobry" trailer do "Divergent" - dawno nie widziałem filmu, który by tak ewidentnie i bezczelnie śmierdział zrzynką z innego kasowego hitu. Ale Kate Winslet gra, to sprawdzę na kompie.

A ja niby gdzieś napisałem, że zwiastun do tego filmu był dobry?


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 17-11-2013

Już nawet wzięcia w cudzysłów nie rozumie się na tym forum? LOL


RE: PLAKATY! - Mefisto - 22-11-2013

[Obrazek: how-to-train-your-dragon-2-poster-teaser...114902.jpg]


RE: PLAKATY! - hanys - 25-11-2013

[Obrazek: 56526.9.jpg]


RE: PLAKATY! - Mefisto - 25-11-2013

W porównaniu do zwiastuna totalnie nijaki.