![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Mental - 20-12-2013 DEA - najgorszy plakat roku (i bez celownika w tytule). Mam nadzieję, że w budynku, do którego chcą wejść, jest 10 kg C4 gotowych do odpalenia i taki będzie finał tego filmu. RE: PLAKATY! - SonnyCrockett - 20-12-2013 Facet na pierwszym planie to jakaś krzyżówka Eastwooda z Brolinem no i może łapy są Arniego, wiadomo z kogo pozbierali elementy do Photoshopa. RE: PLAKATY! - military - 20-12-2013 "From the director of End of Watch" brzmi lepiej niż "From the writer of Die Hard 5", ale mimo tego trudno nie zauważyć dwóch przerażających słów w creditsach: Skip Woods. RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 20-12-2013 Skip Woods był tylko co-writerem. Ja powoli odnoszę wrażenie, że ten gość to taki Alan Smithee, bo A-TEAM było głupkowate, ale fajne. RE: PLAKATY! - military - 20-12-2013 A-Team było niemiłosiernie głupie, podobnie jak X-men Origins: Wolverine, a z tego co słyszałem, Hitman też nie był jakiś mega (Swordfisha nie pamiętam). Z takim dorobkiem nie wydaje się, żeby była szansa na coś szczególnie dobrego. Do tego Woods jest wymieniony jako pierwszy, więc można założyć, że Ayer tylko po nim poprawiał. RE: PLAKATY! - Motoduf - 21-12-2013 Pytanie czy Ayer zgodziłby się wyreżyserować gówno po gigantycznym sukcesie "End of Watch". Wydaje mi się, że facet raczej się teraz pilnuje, a przynajmniej ja bym się na jego miejscu pilnował. RE: PLAKATY! - Albertino - 21-12-2013 (21-12-2013, 04:52)Motoduf napisał(a): po gigantycznym sukcesie "End of Watch". coś przeoczyłem? RE: PLAKATY! - Motoduf - 21-12-2013 No dobra, może mnie trochę poniosło, ale 48 mln zysku przy 7 mln budżetu plus 85% pozytywnych recek na RT to jest spory sukces jak na niskobudżetowy dramat policyjny. RE: PLAKATY! - Craven - 24-12-2013
RE: PLAKATY! - Pitero - 24-12-2013 Szczycę sie tym, że jedyny film pana Paula W.S. Andersona, który obejrzałem to juz dawno zapomniana pierwsza część 'Resident Evil". I mam nadzieje że juz tak pozostanie :) RE: PLAKATY! - Craven - 24-12-2013 Nah. Resident Evil, Event Horizon i Mortal Kombat :) Ja tylko nie rozumiem... że dostaje kasę na kolejne Residenty OK. To nawet jako eksperyment można traktować - jak bardzo zły film uda mu się zrobić, w końcu każdorazowo udawało mu się zrobić coś jeszcze gorszego... Ale czemu k...a ktoś stwierdził, że ten gość powinien kręcić Muszkieterów czy kino katastroficzne? RE: PLAKATY! - Mental - 27-12-2013 Podobno pierwszy poważny grindhouse: ![]() RE: PLAKATY! - military - 27-12-2013 Spoko pomysł, szkoda że wykonanie to amatorka. RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 28-12-2013 Najgorsze plakaty 2013 - ławka rezerwowych:
RE: PLAKATY! - Juby - 28-12-2013 Jak to jest ławka rezerwowych to nie wiem co będzie daniem głównym. RE: PLAKATY! - Albertino - 28-12-2013 Też nie wyobrażam sobie co może być gorsze od Ambassady i Nimfomanki :P RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 29-12-2013 Najgorsze plakaty 2013 Zapraszam! RE: PLAKATY! - Juby - 02-01-2014 Ostrzegam, widok nowego plakatu Jacka Ryana może spowodować trwałe uszkodzenie oczu: RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 02-01-2014 Standard, od samego początku ten film ma tylko plakaty-ścierwa :) RE: PLAKATY! - Mefisto - 02-01-2014 Wygląda jak chybiona reklama perfum |