![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Perfik - 03-08-2011 Tzn. koleś jebnął plagiat i wciąż tam jeszcze pracuje? Nice :) RE: Gry - military - 03-08-2011 Niestety nie mogę napisać na ich forum - po zarejestrowaniu się muszę czekać aż administrator sprawdzi moje konto i osobiście zdecyduje, czy mogę się tam udzielać. WTF? Zbierają u mnie minus za minusem. RE: Gry - wujo444 - 03-08-2011 (03-08-2011, 17:42)Anielski_Pyl napisał(a): To ja sprostuję: autorem tego tekstu jest zakała M@jk, który przepisał recenzję nowej Castlevanii z IGN... Było to dyskutowane, dostał po bębnie. Powinien być teraz porządek z nim. To co, autorzy sami robią korektę, mogą wrzucać co chcą? Nie ma redaktora, który przeczyta całość przed drukiem, tylko odbierają tekst i wio? Przecież to nie przecinek, czy inna literówka, tylko totalne bzdury, których chyba nikt na trzeźwo przed drukiem nie widział. Napisać śmiecia to jedno, ale wydrukować go? RE: Gry - Khet - 03-08-2011 Ten temat o opiniach to w ogóle jeden wielki lol. Pewne odzywki Komodo to też są już poniżej wszelkiego poziomu. A co śmieszniejsze - we wstępniaku nowego numeru faktycznie jest zachęta do krytyki i wylewania żali. RE: Gry - EL-Kal - 03-08-2011 Cytat:To ja sprostuję: autorem tego tekstu jest zakała M@jk, który przepisał recenzję nowej Castlevanii z IGN... Było to dyskutowane, dostał po bębnie. Powinien być teraz porządek z nim. A przepraszam, kiego mi to sprostowanie? Powinien być porządek z redaktorem naczelnym, który albo drapię się po tyłku i pozwala wrzucać do pisma wszystko, co wypocą szanowni koledzy z redakcji, albo nie zna się na swojej robocie. M@jk to tylko kolejny zepsuty ząb w gębie pełnej próchnicy. Ja kupuję CDA, czasami. Dają (czasami) dobre gry, oceny nie wydają mi się (czasami) za bardzo wywindowane, a ciągle na tronie nieźle się czyta. RE: Gry - Maciejas - 04-08-2011 Nowy trailer "Rage" od panów z ID SOFTWARE. Coś czuję, że to będzie jeden z najlepszych FPS-ów ever. RE: Gry - Mental - 06-08-2011 Fajny oldskul. Szkoda, że od lat nie gram już w gry, bo bym sobie zagrał. RE: Gry - military - 09-08-2011 Pierwsze wrażenia z Fallout NV (po 6 godzinach grania): Plusy: - to naprawdę FALLOUT! - MUZYKA! stare dobre klimaty, bez tego oblivionowego gówna! - DIALOGI! - kolorystyka! - przeeeestrzeń! (zwłaszcza w porównaniu z F3); - świat! (czuć że ludzie się odbudowują, że minęło trochę czasu od apokalipsy, że rzecz dzieje się po F2, a nie pięć godzin po wojnie, jak w F3); - rozbudowanie! tutaj zbieranie żarcia i wody ma sens, każdy wybór broni czy perka niesie ze sobą korzyści i straty, nie ma takiego prostactwa jak w F3, gdzie po prostu ganiało się z tym, co jest najsilniejsze; - już po 6 godzinach poznałem 20 postaci ciekawszych niż ktokolwiek z F3, i czuję że ten świat jest "prawdziwy", miasta są od siebie zależne, wszyscy mają swoje ciekawe historie, pełno tu tajemnic (w F3 była cała jedna - związana z powstaniem Rivet City - i to kompletnie nieciekawa) itp.; - w porównaniu z NV F3 wygląda niesamowicie biednie, a moja ocena F3 spada z 7/10 do 5/10. Wady: - walka. VATSy są praktycznie zbędne, używam ich dość rzadko, przez co mam wrażenie że gram "nieprawdiłowo". Fallout powinien pozostać przy turach, albo kłaść większy nacisk na VATS. - technicznie jednak F3 był lepszy. W ciągu 6 godzin, mimo upaczowania, napotkałem dwa bugi (wróg wylatujący w kosmos po odstrzeleniu i wróg który zaciął się w scenerii). W ciągu całego grania w F3 napotkałem jednego buga (ktośtam się stopił z drzwiami). Jak na razie - spełnienie marzeń o Falloucie nowej generacji.:) Klimat jak cholera. Obsidian pokazał Bethesdzie, jak projektować erpegi. Mam nadzieję, że pracują już nad pełnoprawnym Falloutem 4. RE: Gry - Snappik - 09-08-2011 Nie chcę się chwalić, ale wiedziałem że Ci się spodoba :) FNV roxxx man! RE: Gry - Khet - 10-08-2011 Grasz na hardcore oczywiście?:) RE: Gry - military - 10-08-2011 Nie, i zaczynam żałować.:) RE: Gry - Khet - 10-08-2011 Szkoda, on nie ma wpływu na właściwy poziom trudności, a wrażenia z gry nieporównywalnie lepsze. Zwłaszcza cała ta survivalowa otoczka. RE: Gry - Karan - 10-08-2011 (10-08-2011, 10:03)Khet napisał(a): Szkoda, on nie ma wpływu na właściwy poziom trudności Dwa słowa: nieśmiertelni towarzysze. Poza tym, godzina leżakowania na "normalu" leczy lepiej niż torba stimpacków. Hardcore powinien być domyślny, bez dwóch zdań. RE: Gry - military - 10-08-2011 Zniechęciło mnie przy opcji włączania trybu hardcore "No (Recommended)" - nie chciałem mieć zbyt dużej przeprawy, zwłaszcza że wolę grać postacią z dopakowanym lockpickiem, speechem i sciencem, niż nastawioną na walkę. A pamiętałem, że początek pierwszych Falloutów był dla takiej postaci mało przyjemny. Choć później i tak można było sobie poradzić prawie ze wszystkim, zwłaszcza w F2, w którym zmieniłem się w chodzący armageddon.:) RE: Gry - patyczak - 10-08-2011 Przekonaliście mnie - zagram na hardcorze:) RE: Gry - Khet - 10-08-2011 Cytat:nie chciałem mieć zbyt dużej przeprawy, zwłaszcza że wolę grać postacią z dopakowanym lockpickiem, speechem i sciencem, niż nastawioną na walkę.Ale hardcore ma wpływ głównie na sposób leczenia (opóźnienie w działania stimpacków, konieczność korzystania z toreb lekarskich) i przede wszystkim dodaje konieczność regularnego picia i jedzenia. Nie wspominając już o tym, że amunicja nareszcie coś waży. Postać nadal można rozwijać wesoło w dowolnym kierunku:) Za siłę i wytrzymałość przeciwników odpowiadają standardowe poziomy trudności. RE: Gry - military - 10-08-2011 A czy użycie Pip-boya pauzuje walkę? RE: Gry - patyczak - 11-08-2011 Hardcore jest super:) Teraz wielką frajdę sprawia znalezienie sklepu z szafkami pełnymi żarcia. RE: Gry - Khet - 12-08-2011 W ogóle teraz każda większa wyprawa na Pustkowia z jakiegoś miasta czy wioski wymaga przygotowania, uzupełnienia zapasów i dobrego ocenienia swoich sił. Może nie są to wyżyny survivalu, ale w końcu część perków ma sens, tak samo jak zaglądanie w każdy kąt. RE: Gry - Hitch - 18-08-2011 Epicka epickość! Znowu ocierają się o granicę dobrego smaku i znowu unikają jej bardzo finezyjnie oraz efektownie. |