![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 22-03-2014 Na tym pierwszym plakacie Nico wygląda jakby urwał się prosto z klipu do "Land Of Confusion" Genesis :) RE: PLAKATY! - Mental - 22-03-2014 Plakat "Nico" - masakra. Gdybym coś takiego zobaczył na mieście, to rzucam wszystko wpizdu i ide na film do kina. RE: PLAKATY! - Albertino - 22-03-2014 wszystko spoko, ale co tam robi to tło z helikopterami a'la Czas Apokalipsy? Chyba, że o czymś zapomniałem, bo filmu już nie widziałem hoho czasu. Przejrzałem trochę jego prac i rzeczywiście świetne rzeczy - skośny Struzan ;) RE: PLAKATY! - Szaman - 22-03-2014 Piękne, aż mi wstyd, że dopiero teraz go poznałem. Porównanie do Struzana celne.
RE: PLAKATY! - Danus - 22-03-2014 Plakaty zajebiste i też opowiem się za większością- Nico rządzi:P RE: PLAKATY! - Proteus - 23-03-2014 Ja pierwszy kontakt z jego twórczością miałem, gdy jako szczeniak wklejałem gały w stare okładki VHSów z Godzilla ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
RE: PLAKATY! - Grievous - 23-03-2014 "Godzilla vs. Mechagodzilla" z serii Heisei to moja plakatowa czołówka. Czysta zajebistość. RE: PLAKATY! - OGPUEE - 23-03-2014 A dla mnie wygrywają ten z Ghidorą i Biollante. Te potwory na plakatach wyglądają lepiej niż w filmach (szczególnie Mothra czy mały Godzilla w Spacegodzilli). RE: PLAKATY! - Szaman - 24-03-2014
RE: PLAKATY! - Mefisto - 24-03-2014 eeeeeeee, nie RE: PLAKATY! - Bogdan - 24-03-2014 Rock tu wygląda jak Downey Jr. :) RE: PLAKATY! - Lawrence - 24-03-2014 Oj, nie, nie, nie... nie. RE: PLAKATY! - Proteus - 24-03-2014 Wygląda jak plakat do rebootu Flinstonów. ;) RE: PLAKATY! - Juby - 24-03-2014 Ktoś w Hollywood przeczytał ubiegłoroczny tekst Mierzwiaka o tym, że plakaty blockbusterów 2013 były najbrzydszymi ever, i przyjął wyzwanie stworzenia gorszych? RE: PLAKATY! - raven.second - 24-03-2014 Ale jest też plus! Widzimy Herkulesa w wykonaniu The Rocka od frontu :) RE: PLAKATY! - Mush Room - 25-03-2014 Jak dla mnie to wygląda jak Desmond z Losta:) RE: PLAKATY! - Szaman - 25-03-2014 (24-03-2014, 23:31)raven.second napisał(a): Ale jest też plus! Widzimy Herkulesa w wykonaniu The Rocka od frontu :) Wcześniej pojawiło się też zdjęcie. Dzisiaj zadebiutuje zwiastun ![]() RE: PLAKATY! - MOLQ - 25-03-2014 Dla mnie The Rock dobrze wyglada, bo niby jak inaczej przedstawic mitycznego herosa, cieszmy sie, ze nie gra tego jakis ulizany lalus :) A plakat slaby. RE: PLAKATY! - Craven - 25-03-2014 (24-03-2014, 23:11)Bogdan napisał(a): Rock tu wygląda jak Downey Jr. :) Raczej jak Crixus ze Spartacusa. Nie poznałbym. RE: PLAKATY! - slepy51 - 28-03-2014 "Cannibal Holocaust" autorstwa Randy'ego Ortiza: ![]()
|