Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 22-03-2014

Na tym pierwszym plakacie Nico wygląda jakby urwał się prosto z klipu do "Land Of Confusion" Genesis :)


RE: PLAKATY! - Mental - 22-03-2014

Plakat "Nico" - masakra. Gdybym coś takiego zobaczył na mieście, to rzucam wszystko wpizdu i ide na film do kina.


RE: PLAKATY! - Albertino - 22-03-2014

wszystko spoko, ale co tam robi to tło z helikopterami a'la Czas Apokalipsy? Chyba, że o czymś zapomniałem, bo filmu już nie widziałem hoho czasu.

Przejrzałem trochę jego prac i rzeczywiście świetne rzeczy - skośny Struzan ;)


RE: PLAKATY! - Szaman - 22-03-2014

Piękne, aż mi wstyd, że dopiero teraz go poznałem. Porównanie do Struzana celne.
[Obrazek: tumblr_n08k3h67IN1s6w6foo1_500.jpg]


RE: PLAKATY! - Danus - 22-03-2014

Plakaty zajebiste i też opowiem się za większością- Nico rządzi:P


RE: PLAKATY! - Proteus - 23-03-2014

Ja pierwszy kontakt z jego twórczością miałem, gdy jako szczeniak wklejałem gały w stare okładki VHSów z Godzilla

[Obrazek: 5356221729_80a1a3d370_b.jpg]

[Obrazek: 5356908406_31b4255cf6_o.jpg]

[Obrazek: 5356937442_2604f7fd91_b.jpg]

[Obrazek: 5356525013_6b33ff4f60_b.jpg]

[Obrazek: 5356543709_2d3c748c22_b.jpg]

[Obrazek: 5357232258_5240591a98_o.jpg]

[Obrazek: 5357256840_4690e507d5_b.jpg]


RE: PLAKATY! - Grievous - 23-03-2014

"Godzilla vs. Mechagodzilla" z serii Heisei to moja plakatowa czołówka. Czysta zajebistość.


RE: PLAKATY! - OGPUEE - 23-03-2014

A dla mnie wygrywają ten z Ghidorą i Biollante.

Te potwory na plakatach wyglądają lepiej niż w filmach (szczególnie Mothra czy mały Godzilla w Spacegodzilli).


RE: PLAKATY! - Szaman - 24-03-2014

[Obrazek: BjhJMqcCMAAIMs7.jpg:large]


RE: PLAKATY! - Mefisto - 24-03-2014

eeeeeeee, nie


RE: PLAKATY! - Bogdan - 24-03-2014

Rock tu wygląda jak Downey Jr. :)


RE: PLAKATY! - Lawrence - 24-03-2014

Oj, nie, nie, nie... nie.




RE: PLAKATY! - Proteus - 24-03-2014

Wygląda jak plakat do rebootu Flinstonów. ;)


RE: PLAKATY! - Juby - 24-03-2014

Ktoś w Hollywood przeczytał ubiegłoroczny tekst Mierzwiaka o tym, że plakaty blockbusterów 2013 były najbrzydszymi ever, i przyjął wyzwanie stworzenia gorszych?


RE: PLAKATY! - raven.second - 24-03-2014

Ale jest też plus! Widzimy Herkulesa w wykonaniu The Rocka od frontu :)



RE: PLAKATY! - Mush Room - 25-03-2014

Jak dla mnie to wygląda jak Desmond z Losta:)


RE: PLAKATY! - Szaman - 25-03-2014

(24-03-2014, 23:31)raven.second napisał(a): Ale jest też plus! Widzimy Herkulesa w wykonaniu The Rocka od frontu :)

Wcześniej pojawiło się też zdjęcie. Dzisiaj zadebiutuje zwiastun
[Obrazek: m23d54s1_n2xlzn.jpg]



RE: PLAKATY! - MOLQ - 25-03-2014

Dla mnie The Rock dobrze wyglada, bo niby jak inaczej przedstawic mitycznego herosa, cieszmy sie, ze nie gra tego jakis ulizany lalus :) A plakat slaby.


RE: PLAKATY! - Craven - 25-03-2014

(24-03-2014, 23:11)Bogdan napisał(a): Rock tu wygląda jak Downey Jr. :)

Raczej jak Crixus ze Spartacusa. Nie poznałbym.


RE: PLAKATY! - slepy51 - 28-03-2014

"Cannibal Holocaust" autorstwa Randy'ego Ortiza:

[Obrazek: PqlAP1q.jpg]

[Obrazek: VZJotiG.jpg]