Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - Pelivaron - 05-08-2014

[Obrazek: adam-spizak01.jpg]

[Obrazek: adam-spizak04.jpg]

[Obrazek: tv-12.jpg]

[Obrazek: PostersAdamSpizak03.jpg]


RE: PLAKATY! - Juby - 13-08-2014

[Obrazek: 63257_1.9.jpg]

:(


RE: PLAKATY! - Azgaroth - 17-10-2014

Plakat roku :D

[Obrazek: 13f637a5311e67dfc32afee981c6bce7,641,0,0,0.jpg]

I więcej o plakacie:
http://natemat.pl/120789,nicolas-cage-protestuje-film-ktory-nie-powinien-powstac


RE: PLAKATY! - Mental - 18-10-2014

Wklejam, bo uważam to za mega fajny motyw na plakat.

[Obrazek: tumblr_n7knqc71h11rf0ly4o1_1280.jpg]


RE: PLAKATY! - Lawrence - 30-10-2014

OK jestem zaintrygowany tym projektem:

[Obrazek: exmachinapostersmall.jpg]


RE: PLAKATY! - SonnyCrockett - 30-10-2014

Ja również, gdyż nic nie widać. ;)


RE: PLAKATY! - simek - 05-11-2014

[Obrazek: 6223_photo_scale_600xauto.jpg]


RE: PLAKATY! - Pelivaron - 05-11-2014

O.o, nie wiem co myśleć o tym plakacie :o


RE: PLAKATY! - simek - 05-11-2014

Idealny do powieszenia w salonie :)
Na film oczywiście czekam od momentu gdy Noe powiedział, że chciałby coś takiego zrealizować.


RE: PLAKATY! - nawrocki - 05-11-2014

(05-11-2014, 00:26)Pelivaron napisał(a): O.o, nie wiem co myśleć o tym plakacie :o
To w końcu Gaspar Noe, więc pewnie o taki efekt chodziło :P



RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 05-11-2014

Co to jest to białe "zwisające" z górnego języka? Bo wygląda równie realistycznie, co pistolet na plakacie "Chappie".


RE: PLAKATY! - Albertino - 05-11-2014

Chciałbym wierzyć, że to ślina :D


RE: PLAKATY! - nawrocki - 05-11-2014

Aż mi się przypomniał niesławny plakat do "Shame":
[Obrazek: shame-poster-hungary-cum.jpg]


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 05-11-2014

Nie, nie, dla jasności - ja wiem co to miało być w zamyśle, ale nie wiem co to jest na gotowym plakacie. Jakaś biała, zanikająca linia. Jak dla mnie mały detal, który całkowicie psuje potencjalnie rewelacyjny plakat.


RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 06-11-2014

Jak dla mnie ta ślina dodaje troche naturalnej obleśności. Ale nie widze w niej niczego nierealistycznego. Choć moze to CGI ślina od ILM. :)


RE: PLAKATY! - Mental - 06-11-2014

Ta ślina łamie tabu.


RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 06-11-2014

Nolan pewnie powiedzial, ze ślina jest tylko w "real movies".


RE: PLAKATY! - raven.second - 06-11-2014

[Obrazek: 65508.12.jpg]
Dziesięć plakatów z Into the Woods.


RE: PLAKATY! - military - 06-11-2014

(06-11-2014, 02:56)Crov napisał(a): Jak dla mnie ta ślina dodaje troche naturalnej obleśności.

Eee... to jest ślina? Bo ja myślałem że inny płyn ustrojowy.


RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 06-11-2014

Ja też, ale nie wiem jak bardzo Noe chce byc kontrowersyjny. ;) Ślina też tak wygląda.