![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Pelivaron - 05-08-2014 ![]() ![]() ![]()
RE: PLAKATY! - Juby - 13-08-2014 ![]() :( RE: PLAKATY! - Azgaroth - 17-10-2014 Plakat roku :D ![]() I więcej o plakacie: http://natemat.pl/120789,nicolas-cage-protestuje-film-ktory-nie-powinien-powstac RE: PLAKATY! - Mental - 18-10-2014 Wklejam, bo uważam to za mega fajny motyw na plakat.
RE: PLAKATY! - Lawrence - 30-10-2014 OK jestem zaintrygowany tym projektem:
RE: PLAKATY! - SonnyCrockett - 30-10-2014 Ja również, gdyż nic nie widać. ;) RE: PLAKATY! - simek - 05-11-2014
RE: PLAKATY! - Pelivaron - 05-11-2014 O.o, nie wiem co myśleć o tym plakacie :o RE: PLAKATY! - simek - 05-11-2014 Idealny do powieszenia w salonie :) Na film oczywiście czekam od momentu gdy Noe powiedział, że chciałby coś takiego zrealizować. RE: PLAKATY! - nawrocki - 05-11-2014 (05-11-2014, 00:26)Pelivaron napisał(a): O.o, nie wiem co myśleć o tym plakacie :oTo w końcu Gaspar Noe, więc pewnie o taki efekt chodziło :P RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 05-11-2014 Co to jest to białe "zwisające" z górnego języka? Bo wygląda równie realistycznie, co pistolet na plakacie "Chappie". RE: PLAKATY! - Albertino - 05-11-2014 Chciałbym wierzyć, że to ślina :D RE: PLAKATY! - nawrocki - 05-11-2014 Aż mi się przypomniał niesławny plakat do "Shame":
RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 05-11-2014 Nie, nie, dla jasności - ja wiem co to miało być w zamyśle, ale nie wiem co to jest na gotowym plakacie. Jakaś biała, zanikająca linia. Jak dla mnie mały detal, który całkowicie psuje potencjalnie rewelacyjny plakat. RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 06-11-2014 Jak dla mnie ta ślina dodaje troche naturalnej obleśności. Ale nie widze w niej niczego nierealistycznego. Choć moze to CGI ślina od ILM. :) RE: PLAKATY! - Mental - 06-11-2014 Ta ślina łamie tabu. RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 06-11-2014 Nolan pewnie powiedzial, ze ślina jest tylko w "real movies". RE: PLAKATY! - raven.second - 06-11-2014 ![]() Dziesięć plakatów z Into the Woods. RE: PLAKATY! - military - 06-11-2014 (06-11-2014, 02:56)Crov napisał(a): Jak dla mnie ta ślina dodaje troche naturalnej obleśności. Eee... to jest ślina? Bo ja myślałem że inny płyn ustrojowy. RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 06-11-2014 Ja też, ale nie wiem jak bardzo Noe chce byc kontrowersyjny. ;) Ślina też tak wygląda. |