Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - Mental - 06-11-2014

Wg mnie to jest mydło w płynie z kibla na dworcu. Kontrowersja dziwko!


RE: PLAKATY! - Pelivaron - 25-11-2014

[Obrazek: fvlm83t1_nfkdwc.jpg]

[Obrazek: q8mm83t1_nfkdwh.jpg]


Gdyby nie było podpisane, że to Hugh to za cholerę bym nie poznał.


RE: PLAKATY! - Karan - 25-11-2014

Ja byłem pewien, że to Franco.

A, plakaty okropne, szczególnie ten drugi.


RE: PLAKATY! - nawrocki - 25-11-2014

Hugh wygląda na tym plakacie, jakby się urwał z baru dla gejów-motocyklistów.


RE: PLAKATY! - Pelivaron - 25-11-2014

Są jeszcze dwa. Wayne Rooney i jakiś nołnejm.

[Obrazek: 5nq1b3t1_nfl99l.jpg]

[Obrazek: coq1b3t1_nfl99l.jpg]


RE: PLAKATY! - nawrocki - 25-11-2014

Hedlund no-name'em? Może to nie jest aktorska pierwsza liga, no ale... TRON? On the Road? Inside Llewyn Davis?

A plakaty beznadziejne.


RE: PLAKATY! - Pelivaron - 25-11-2014

Ooo, TRON widziałem, ale z tego filmu bardziej w pamięci utkwił mi Jeff i Olivia. Jeśli chodzi o Inside Llewyn Davis to jest to film jednego aktora kota i Isaaca, Hedlunda niestety nie kojarzę :(

A W drodze nie wiedziałem jeszcze, więc się nie wypowiem.


RE: PLAKATY! - Mefisto - 25-11-2014

Kij z plakatami - gorzej, że po raz kolejny wałkują to samo. Najwyraźniej poprzednie filmy z Piotrusiem, które poległy w box office w takim czy innym stopniu = kręcimy znowu.


RE: PLAKATY! - Hannibal - 26-11-2014

[Obrazek: wili6u.jpg]


RE: PLAKATY! - Pelivaron - 26-11-2014

[Obrazek: g5qlh3t1_nfnm7z.jpg]

[Obrazek: k5qlh3t1_nfnm7z.jpg]

[Obrazek: m5qlh3t1_nfnm7z.jpg]

[Obrazek: 54qlh3t1_nfnm7y.jpg]


RE: PLAKATY! - nawrocki - 26-11-2014

...

Widzę, że jeśli film ma dobre trailery, to plakaty muszą zjechać na poziom dna. Dla równowagi.


RE: PLAKATY! - Pelivaron - 26-11-2014

[Obrazek: i1qri3t1_nfo1c9.jpg]

+






RE: PLAKATY! - Albertino - 27-11-2014

Czy jest jakiś powód, dla którego ten film jest cały pomarańczowy?


RE: PLAKATY! - nawrocki - 27-11-2014

Pewnie chcieli mu nadać "retro" wygląd. Coś nie pykło. :P

Ale i tak czekam.


RE: PLAKATY! - soldamn - 29-11-2014

Jestem kompletnie zblazowany, nawet nie wiem co o tym myśleć, nie wiedziałem też specjalnie gdzie to wstawić (mam nadzieję, że nie było), ale myślę, że ten wątek jest odpowiedni. To jest okładka DVD. Na pierwszy rzut oka typowy paskudny artwork dla kina klasy Z.

[Obrazek: 91x7ITzCBWL._SL1500_.jpg]

A teraz zobaczcie, do jakiego filmu to okładka.



RE: PLAKATY! - Albertino - 29-11-2014

Ja jebe :D


RE: PLAKATY! - Cassel - 29-11-2014

Cudo. Teraz można zwrócić honor wszelkim polskim plakatom-potworkom. :)

Cytat:Jestem kompletnie zblazowany, nawet nie wiem co o tym myśleć

zblazowany – pot. znudzony nadmiarem przeżyć, wrażeń, hulaszczego życia, znużony otaczającym go światem, także: zobojętniały, znudzony, znużony, apatyczny

Dam sobie rękę Janka Meli uciąć, że tam powinno być zdruzgotany, zszokowany, wstrząśnięty itp. ;)



RE: PLAKATY! - MOLQ - 02-12-2014

[Obrazek: Annie-poster-2.jpg]

Jaimie why :D


RE: PLAKATY! - Corn - 02-12-2014

Czy Jamie Foxx strzyże się od linijki? ;]


RE: PLAKATY! - simek - 02-12-2014

Nie pierwszy to i nie ostatni film, gdzie ma taką fryzurę.

A sam plakat i pewnie film - dno i metr mułu.