![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Mental - 06-11-2014 Wg mnie to jest mydło w płynie z kibla na dworcu. Kontrowersja dziwko! RE: PLAKATY! - Pelivaron - 25-11-2014 ![]() ![]() Gdyby nie było podpisane, że to Hugh to za cholerę bym nie poznał. RE: PLAKATY! - Karan - 25-11-2014 Ja byłem pewien, że to Franco. A, plakaty okropne, szczególnie ten drugi. RE: PLAKATY! - nawrocki - 25-11-2014 Hugh wygląda na tym plakacie, jakby się urwał z baru dla gejów-motocyklistów. RE: PLAKATY! - Pelivaron - 25-11-2014 Są jeszcze dwa. ![]()
RE: PLAKATY! - nawrocki - 25-11-2014 Hedlund no-name'em? Może to nie jest aktorska pierwsza liga, no ale... TRON? On the Road? Inside Llewyn Davis? A plakaty beznadziejne. RE: PLAKATY! - Pelivaron - 25-11-2014 Ooo, TRON widziałem, ale z tego filmu bardziej w pamięci utkwił mi Jeff i Olivia. Jeśli chodzi o Inside Llewyn Davis to jest to film jednego A W drodze nie wiedziałem jeszcze, więc się nie wypowiem. RE: PLAKATY! - Mefisto - 25-11-2014 Kij z plakatami - gorzej, że po raz kolejny wałkują to samo. Najwyraźniej poprzednie filmy z Piotrusiem, które poległy w box office w takim czy innym stopniu = kręcimy znowu. RE: PLAKATY! - Hannibal - 26-11-2014
RE: PLAKATY! - Pelivaron - 26-11-2014 ![]() ![]() ![]()
RE: PLAKATY! - nawrocki - 26-11-2014 ... Widzę, że jeśli film ma dobre trailery, to plakaty muszą zjechać na poziom dna. Dla równowagi. RE: PLAKATY! - Pelivaron - 26-11-2014 ![]() + RE: PLAKATY! - Albertino - 27-11-2014 Czy jest jakiś powód, dla którego ten film jest cały pomarańczowy? RE: PLAKATY! - nawrocki - 27-11-2014 Pewnie chcieli mu nadać "retro" wygląd. Coś nie pykło. :P Ale i tak czekam. RE: PLAKATY! - soldamn - 29-11-2014 Jestem kompletnie zblazowany, nawet nie wiem co o tym myśleć, nie wiedziałem też specjalnie gdzie to wstawić (mam nadzieję, że nie było), ale myślę, że ten wątek jest odpowiedni. To jest okładka DVD. Na pierwszy rzut oka typowy paskudny artwork dla kina klasy Z. ![]() A teraz zobaczcie, do jakiego filmu to okładka. RE: PLAKATY! - Albertino - 29-11-2014 Ja jebe :D RE: PLAKATY! - Cassel - 29-11-2014 Cudo. Teraz można zwrócić honor wszelkim polskim plakatom-potworkom. :) Cytat:Jestem kompletnie zblazowany, nawet nie wiem co o tym myśleć zblazowany – pot. znudzony nadmiarem przeżyć, wrażeń, hulaszczego życia, znużony otaczającym go światem, także: zobojętniały, znudzony, znużony, apatyczny Dam sobie rękę Janka Meli uciąć, że tam powinno być zdruzgotany, zszokowany, wstrząśnięty itp. ;) RE: PLAKATY! - MOLQ - 02-12-2014 ![]() Jaimie why :D RE: PLAKATY! - Corn - 02-12-2014 Czy Jamie Foxx strzyże się od linijki? ;] RE: PLAKATY! - simek - 02-12-2014 Nie pierwszy to i nie ostatni film, gdzie ma taką fryzurę. A sam plakat i pewnie film - dno i metr mułu. |