Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co w TV... - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


- Don Vito - 01-09-2006

Z tym, że Alien nie należy do filmów, które muszę koniecznie mieć kosztem piwa, gier, książek i paru innych drobiazgów. W kolejce jest kilka filmów przed Alienem ;)


- Hitch - 01-09-2006

2 września kolo 22 na jedynce będzie Resident Evil. Marne popłuczyny po serii świetnych gier wiernie oddajacych klimat filmów Romero i Saviniego. Film to nędzny matrix z jakimiś potworami w tle. Zombie nie sprawiają wrażenia amrtwych a wszędobylska supermegaextratechnologia jutra psuje klimat doszczetnie.
Jednak polecam, tylko po to by zobaczyć jak sie nie powinno kręcić filmu o zombie.


- Louve - 01-09-2006

oj przepraszam ale mnie sie podobala pierwsza czesc Resident Evil. Co prawda nie gralam w gre i moze dlatego mamy tak odmienne poglady ale znowu nie przesadzajmy. Widzialam gorsze filmy o zombie


- MOLQ - 01-09-2006

Resident Evil to tak samo niewykorzystany projekt jak AvP :/


- Louve - 01-09-2006

moze i masz racje ale sadze ze AvP jest duzo gorszy od residenta 1


- MOLQ - 02-09-2006

Ja moge Ci polecic Swit zywych trupow ( Down of the dead) zdecydowanie najlepsze ostatnio wydanie o zombiakach .


- Hitch - 02-09-2006

Ostatnie najlepsze to Wysyp Żywych Trupów. Trzyma prekursorski klimat a do tego potrafi bawic jak i straszyc. Świt... jest przekombinowany. Trupy z postepujacym rozkladem komorek i ogolnie cial, zapieprzajace jakby mialy silniczek w pupie. Nieee to nie jest straszne.


- Louve - 02-09-2006

Mnie, tak jak MOLQ, z tych najnowszych najbardziej podobal sie 'swit'. Ale 'wysypu' jeszcze nie widzialam wiec sie nie sprzeczam.


- Dr_Bakier - 05-09-2006

Jutro o 15.10, TVP1, "moda na sukces" odcinek nr 3000 :!: RESPECT
Szkoda że nie obejrzę (damn!)


- Dr_Strangelove - 06-09-2006

Dr_Bakier napisał(a):Jutro o 15.10, TVP1, "moda na sukces" odcinek nr 3000 :!: RESPECT

A w Stanach odcinek numer 4896. I kręcą to od 1987 roku. Ciekawe czy Nasz "Klan" dotrzyma "Modzie na sukces" kroku ???


- romeck - 06-09-2006

Nie, Klubowiczka Mati mówi, że "Klan" ma w planach dojechać do tysiąca i zakończyć żywot. A Mati wie. :)


- tomashec - 06-09-2006

doszly mnie sluchy ze klan to juz ma sporo ponad 1000 odcinkow;)


- romeck - 06-09-2006

Sprzeczne informacje. :) Pożyjemy zobaczymy. :)


- Dr_Strangelove - 06-09-2006

Sprawdziłem na stronie TVP - dziś 6 września o 17.35 zobaczymy 1127 odcinek tej "niesamowitej" produkcji.


- romeck - 06-09-2006

To może chodziło o coś innego, nie wiem, zgłupiałem. :)


- tomashec - 16-09-2006

na dzis polsat przygotowal nielada gratke. dwa filmy z tuzami sztuki aktorskiej.
najpierw niedoscigniony steven seagal i jego "wpol do smierci", a pozniej ostatnio parajacy sie nawet rezyseria dolph lundgren i "agent red"...

a dla kinomaniakow pamietajacych poczatek lat 90-tych i wypozyczalnie ;) klasyk "surviving the game" (gra o przezycie) z rutgerem hauerem, gary'm busey'em i ice'em-t


- Artemis - 16-09-2006

Dr_Strangelove napisał(a):A w Stanach odcinek numer 4896. I kręcą to od 1987 roku.
Myślisz że się przez te 1896 coś specjalnie wydarzyło?


- Battonsson - 16-09-2006

Tu jest informacja, że "Latający cyrk Monty Pythona" ma się pojawić na antenie TV4 (wspomniałem o tym w innym topicu).
http://www.filmweb.pl/News?id=30650

Mam nadzieję, że to prawda i że będzie klasyczne tłumaczenie Beksińskiego, a nie jakieś cuda.


- Karol - 16-09-2006

tomashec napisał(a):a dla kinomaniakow pamietajacych poczatek lat 90-tych i wypozyczalnie ;) klasyk "surviving the game" (gra o przezycie) z rutgerem hauerem, gary'm busey'em i ice'em-t

Wow, słyszałem że to całkiem niezły film! Dzięki Tomashec za info! :)


- Q - 18-09-2006

Battonsson napisał(a):Tu jest informacja, że "Latający cyrk Monty Pythona" ma się pojawić na antenie TV4 (wspomniałem o tym w innym topicu).
http://www.filmweb.pl/News?id=30650

Mam nadzieję, że to prawda i że będzie klasyczne tłumaczenie Beksińskiego, a nie jakieś cuda.

Będzie nowe tłumaczenie - http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=33496