![]() |
|
Co w TV... - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26) |
- Don Vito - 01-09-2006 Z tym, że Alien nie należy do filmów, które muszę koniecznie mieć kosztem piwa, gier, książek i paru innych drobiazgów. W kolejce jest kilka filmów przed Alienem ;) - Hitch - 01-09-2006 2 września kolo 22 na jedynce będzie Resident Evil. Marne popłuczyny po serii świetnych gier wiernie oddajacych klimat filmów Romero i Saviniego. Film to nędzny matrix z jakimiś potworami w tle. Zombie nie sprawiają wrażenia amrtwych a wszędobylska supermegaextratechnologia jutra psuje klimat doszczetnie. Jednak polecam, tylko po to by zobaczyć jak sie nie powinno kręcić filmu o zombie. - Louve - 01-09-2006 oj przepraszam ale mnie sie podobala pierwsza czesc Resident Evil. Co prawda nie gralam w gre i moze dlatego mamy tak odmienne poglady ale znowu nie przesadzajmy. Widzialam gorsze filmy o zombie - MOLQ - 01-09-2006 Resident Evil to tak samo niewykorzystany projekt jak AvP :/ - Louve - 01-09-2006 moze i masz racje ale sadze ze AvP jest duzo gorszy od residenta 1 - MOLQ - 02-09-2006 Ja moge Ci polecic Swit zywych trupow ( Down of the dead) zdecydowanie najlepsze ostatnio wydanie o zombiakach . - Hitch - 02-09-2006 Ostatnie najlepsze to Wysyp Żywych Trupów. Trzyma prekursorski klimat a do tego potrafi bawic jak i straszyc. Świt... jest przekombinowany. Trupy z postepujacym rozkladem komorek i ogolnie cial, zapieprzajace jakby mialy silniczek w pupie. Nieee to nie jest straszne. - Louve - 02-09-2006 Mnie, tak jak MOLQ, z tych najnowszych najbardziej podobal sie 'swit'. Ale 'wysypu' jeszcze nie widzialam wiec sie nie sprzeczam. - Dr_Bakier - 05-09-2006 Jutro o 15.10, TVP1, "moda na sukces" odcinek nr 3000 :!: RESPECT Szkoda że nie obejrzę (damn!) - Dr_Strangelove - 06-09-2006 Dr_Bakier napisał(a):Jutro o 15.10, TVP1, "moda na sukces" odcinek nr 3000 :!: RESPECT A w Stanach odcinek numer 4896. I kręcą to od 1987 roku. Ciekawe czy Nasz "Klan" dotrzyma "Modzie na sukces" kroku ??? - romeck - 06-09-2006 Nie, Klubowiczka Mati mówi, że "Klan" ma w planach dojechać do tysiąca i zakończyć żywot. A Mati wie. :) - tomashec - 06-09-2006 doszly mnie sluchy ze klan to juz ma sporo ponad 1000 odcinkow;) - romeck - 06-09-2006 Sprzeczne informacje. :) Pożyjemy zobaczymy. :) - Dr_Strangelove - 06-09-2006 Sprawdziłem na stronie TVP - dziś 6 września o 17.35 zobaczymy 1127 odcinek tej "niesamowitej" produkcji. - romeck - 06-09-2006 To może chodziło o coś innego, nie wiem, zgłupiałem. :) - tomashec - 16-09-2006 na dzis polsat przygotowal nielada gratke. dwa filmy z tuzami sztuki aktorskiej. najpierw niedoscigniony steven seagal i jego "wpol do smierci", a pozniej ostatnio parajacy sie nawet rezyseria dolph lundgren i "agent red"... a dla kinomaniakow pamietajacych poczatek lat 90-tych i wypozyczalnie ;) klasyk "surviving the game" (gra o przezycie) z rutgerem hauerem, gary'm busey'em i ice'em-t - Artemis - 16-09-2006 Dr_Strangelove napisał(a):A w Stanach odcinek numer 4896. I kręcą to od 1987 roku.Myślisz że się przez te 1896 coś specjalnie wydarzyło? - Battonsson - 16-09-2006 Tu jest informacja, że "Latający cyrk Monty Pythona" ma się pojawić na antenie TV4 (wspomniałem o tym w innym topicu). http://www.filmweb.pl/News?id=30650 Mam nadzieję, że to prawda i że będzie klasyczne tłumaczenie Beksińskiego, a nie jakieś cuda. - Karol - 16-09-2006 tomashec napisał(a):a dla kinomaniakow pamietajacych poczatek lat 90-tych i wypozyczalnie ;) klasyk "surviving the game" (gra o przezycie) z rutgerem hauerem, gary'm busey'em i ice'em-t Wow, słyszałem że to całkiem niezły film! Dzięki Tomashec za info! :) - Q - 18-09-2006 Battonsson napisał(a):Tu jest informacja, że "Latający cyrk Monty Pythona" ma się pojawić na antenie TV4 (wspomniałem o tym w innym topicu). Będzie nowe tłumaczenie - http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=33496 |