Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Don Vito - 30-06-2007

http://gfx.filmweb.pl/po/85/13/188513/7165464.3.jpg
Nareszcie jakiś normalny plakat Bourne'a :)


- tomashec - 30-06-2007

ja polewam z plakatow do simpsonow.
8) :lol:

http://www.impawards.com/2007/simpsons_movie_ver7.html


- Karol - 30-06-2007

Ummm... donut.... 8)


- picek - 03-07-2007

nie wiem do którego działu to dać.. no ale chodzi o plakaty, więc tu:

z plakatu na plakat biust Hermiony zmienia wielkość ;-)
[Obrazek: big-2007-05-03-order_of_phoneix.jpg]


- Karol - 03-07-2007

Podobnie było z Keirą na plakacie "Króla Artura"... ale tym razem mam wrażenie, że w przeciwieństwie do tamtego retuszu, to druga wersja jest prawdziwa, ale ktoś z WB postanowił nieco odmłodzić Emmę ;).


- Battonsson - 03-07-2007

Na drugi ma większe, bo to jest 3D ! :)


- ARmy - 04-07-2007

Battonsson napisał(a):Na drugi ma większe, bo to jest 3D ! :)

Dobre :D. Ale to nic specjalnego - zauważcie, że nie tylko biust się powiekszył, ale włosy się rozciągnęły (ale tylko w obrębie "pola" włosów i czarnej przestrzeni tak, że sprytnie ukryło to niedociągnięcia. Gdy się temu przyjrzeć dłużej (:D) wygląda dość kieeepsko.


- Eorath - 04-07-2007

Młode feministki już zaprotestowały i "niewłaściwe" plakaty usunięto ;)


- tomashec - 04-07-2007

najnowszy plakat do "inwazji"z nicole kidman.
http://www.impawards.com/2007/invasion_ver2.html


- majkel78 - 04-07-2007

tomashec napisał(a):ja polewam z plakatow do simpsonow.
8) :lol:

http://www.impawards.com/2007/simpsons_movie_ver7.html

Na podstawie pełnometrażówki ma byc gra. plakaty wymiatają :)

http://www.film.gildia.pl/news/2007/06/simpson_thegame


- Mierzwiak - 13-07-2007

A fe! Ale paskudne.

http://fdb.blox.pl/2007/07/Zloty-kompas-5-nowych-plakatow.html


ułeh - majkel78 - 14-07-2007

Tak słodkich, gładziutkich i kolorowych plakacików dawno nie widziałem.


- Hitch - 14-07-2007

Uparty ten Bond. Za Vesper polecial nawet do innego filmu :)


- picek - 14-07-2007

nie dziwie mu się ;) ma obok siebie 2 piękne kobiety... po prostu raj ;)


- Karol - 14-07-2007

Miło, że z takiego egzystencjalno-teologicznego fantasy robią bajkę dla dzieci T_T''.


- Artemis - 14-07-2007

Mierzwiak napisał(a):A fe! Ale paskudne.

http://fdb.blox.pl/2007/07/Zloty-kompas-5-nowych-plakatow.html
Jestem przerażona. Niby się tego spodziewałam, ale to BOLI. Kurczę pieczonę, naprawdę BOLI.


- MOLQ - 15-07-2007

Dobra ja sie tez dopisze :) sobota wieczor i nie ma co robic :)


- tomashec - 16-07-2007

polski plakat do death proof. zenua. w dodatku nie bedzie slynnych zwiastunow do fikcyjnych filmow.. :(
[Obrazek: 39095-01.jpg]


- ARmy - 16-07-2007

Kolorystycznie i nie tylko przypomina plakat ze "Starsky'ego & Hutcha"... Nie wiem, kto k**wa te plakaty robi?!


- Artemis - 16-07-2007

no cóż - to nie jest chyba grindhouse'owy duch? :(