![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Don Vito - 30-06-2007 http://gfx.filmweb.pl/po/85/13/188513/7165464.3.jpg Nareszcie jakiś normalny plakat Bourne'a :) - tomashec - 30-06-2007 ja polewam z plakatow do simpsonow. 8) :lol: http://www.impawards.com/2007/simpsons_movie_ver7.html - Karol - 30-06-2007 Ummm... donut.... 8) - picek - 03-07-2007 nie wiem do którego działu to dać.. no ale chodzi o plakaty, więc tu: z plakatu na plakat biust Hermiony zmienia wielkość ;-)
- Karol - 03-07-2007 Podobnie było z Keirą na plakacie "Króla Artura"... ale tym razem mam wrażenie, że w przeciwieństwie do tamtego retuszu, to druga wersja jest prawdziwa, ale ktoś z WB postanowił nieco odmłodzić Emmę ;). - Battonsson - 03-07-2007 Na drugi ma większe, bo to jest 3D ! :) - ARmy - 04-07-2007 Battonsson napisał(a):Na drugi ma większe, bo to jest 3D ! :) Dobre :D. Ale to nic specjalnego - zauważcie, że nie tylko biust się powiekszył, ale włosy się rozciągnęły (ale tylko w obrębie "pola" włosów i czarnej przestrzeni tak, że sprytnie ukryło to niedociągnięcia. Gdy się temu przyjrzeć dłużej (:D) wygląda dość kieeepsko. - Eorath - 04-07-2007 Młode feministki już zaprotestowały i "niewłaściwe" plakaty usunięto ;) - tomashec - 04-07-2007 najnowszy plakat do "inwazji"z nicole kidman. http://www.impawards.com/2007/invasion_ver2.html - majkel78 - 04-07-2007 tomashec napisał(a):ja polewam z plakatow do simpsonow. Na podstawie pełnometrażówki ma byc gra. plakaty wymiatają :) http://www.film.gildia.pl/news/2007/06/simpson_thegame - Mierzwiak - 13-07-2007 A fe! Ale paskudne. http://fdb.blox.pl/2007/07/Zloty-kompas-5-nowych-plakatow.html ułeh - majkel78 - 14-07-2007 Tak słodkich, gładziutkich i kolorowych plakacików dawno nie widziałem. - Hitch - 14-07-2007 Uparty ten Bond. Za Vesper polecial nawet do innego filmu :) - picek - 14-07-2007 nie dziwie mu się ;) ma obok siebie 2 piękne kobiety... po prostu raj ;) - Karol - 14-07-2007 Miło, że z takiego egzystencjalno-teologicznego fantasy robią bajkę dla dzieci T_T''. - Artemis - 14-07-2007 Mierzwiak napisał(a):A fe! Ale paskudne.Jestem przerażona. Niby się tego spodziewałam, ale to BOLI. Kurczę pieczonę, naprawdę BOLI. - MOLQ - 15-07-2007 Dobra ja sie tez dopisze :) sobota wieczor i nie ma co robic :) - tomashec - 16-07-2007 polski plakat do death proof. zenua. w dodatku nie bedzie slynnych zwiastunow do fikcyjnych filmow.. :(
- ARmy - 16-07-2007 Kolorystycznie i nie tylko przypomina plakat ze "Starsky'ego & Hutcha"... Nie wiem, kto k**wa te plakaty robi?! - Artemis - 16-07-2007 no cóż - to nie jest chyba grindhouse'owy duch? :( |