Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Thor: Ragnarok (2017) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54)
+---- Wątek: Thor: Ragnarok (2017) (/Thread-Thor-Ragnarok-2017--4170)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Pelivaron - 25-07-2017

Nie wiedziałem kim jest Beta Ray Bill, ale przeczytałem i kurde - to byłby fajny motyw na film! :o Jak np odjebią Thora, kiedyś tam.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - smackey - 25-07-2017

kapitalnie wyglądają te trailery i cała promocja. wydaję mi się, że może być najlepszy film marvela


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Szpeku - 25-07-2017

Wg tego co donosi Collider, Ragnarok ma trwać 100 minut.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Arahan - 25-07-2017

Krótko coś


RE: Thor: Ragnarok (2017) - srebrnik - 25-07-2017

Wiele źródeł już o tym mówi, więc to chyba prawda. Najkrótszy film MCU. Ciekawe, biorąc pod uwagę, że tutaj ma się chyba dość sporo dziać i będzie to bezpośredni poprzednik IW. Może jednak wyjdzie to na dobre.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Szpeku - 25-07-2017

Bezpośrednim łącznikiem ma być Black Panther, przynajmniej tak mówili w marvelu.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Mierzwiak - 26-07-2017

Nie za wcześnie na ten czas trwania? Zazwyczaj to się nie potwierdza.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Mierzwiak - 26-07-2017

Aha, to OK.

Jeśli film ma być szaloną buddy komedią, to szybkie tempo tylko mu pomoże :)


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Gieferg - 26-07-2017

To 100 minut to pewnie bez napisów, więc ostatecznie będzie ze 107-8.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Lawrence - 27-07-2017

Za dużo się ostatnio chyba Samuraja Jacka naoglądałem, gdyż jak wczoraj zobaczyłem ten trailer w kinie i ujrzałem postać graną przez Cate Blanchett to pomyślałem od razu o Aku :)

[Obrazek: latest?cb=20130626081952]


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Badus - 28-07-2017

Fajnie wygląda ten nowy Thor, może wreszcie ta mdła postać dostanie spoko film. Porównania do Guardiansów, to chyba tylko dlatego, że zapowiada się film drużynowy. Mi za to bardzo spodobało się pójście w stylistykę "fantasy science-ficition" (czy jak to tam się ładnie nazywa), zalatuje to trochę światem z Krulla lub He-Mana (Thor w tym filmie równie dobrze mógłby nazywać się He-Man).


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Mierzwiak - 02-08-2017

Wzruszająca geneza "He's a friend from work!":

http://www.slashfilm.com/thor-ragnarok-friend-from-work-make-a-wish/


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Szpeku - 02-08-2017

Płakałem jak czytałem... ;(


RE: Thor: Ragnarok (2017) - OGPUEE - 06-08-2017

[Obrazek: 20663796_331293047295393_130328704079924...e=5A2B4F2C]



RE: Thor: Ragnarok (2017) - Kuba - 06-08-2017

Absolutnie kocham marketing tego filmu.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - simek - 06-08-2017

To najładniejsza okładka Empire jaką pamiętam, a mieli kilka dobrych.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Pelivaron - 10-08-2017

W filmie pojawi się

[Obrazek: tenor.gif]


RE: Thor: Ragnarok (2017) - harlequinade - 11-08-2017

Japoński poster:

[Obrazek: DG0kffIVYAAHZuz.jpg]


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Badus - 11-08-2017

Klasyczna fotoszopowa sklejka, ale całkiem fajna kolorystycznie. Tylko co się stało Lokiemu? ;)


RE: Thor: Ragnarok (2017) - harlequinade - 12-08-2017

[Obrazek: DG7vHR6XkAAhjg_?format=jpg]