Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46)
+--- Wątek: Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile (/Thread-Taniuchne-DVD-Blu-ray-gdzie-i-za-ile--57)



- military - 26-09-2007

Hmm, jak ktoś kiedyś zobaczy Autostopowicza tak tanio, to niech mi kupi i wyśle czy co, zwrócę wszelkie koszty. :)


- Snuffer - 26-09-2007

Ja widziałem. Życzysz sobie?


- Ronaldinho - 26-09-2007

W Sosnowcu są bodajże dwa Tesco, idź i oblukaj pułki i koszyki z DVD, powinien być "Autostopowicz", u mnie w Olsztynie jest z 20 sztuk.


- military - 26-09-2007

Tesco w Sosnowcu? Pierwsze słyszę... Mogę wpaść do tarnogórskiego, bo często bywam w rejonie, ale bywałem w nim często i Autostopowicza nigdy nie widziałem. Snuffer, mówimy ciągle o tej cenie 12.99 za płytę + przesyłka?

EDIT: Znalazłem za 10 zł na allegro, więc nevermind. :)


- Snuffer - 26-09-2007

Mówimy o cenie DO 20 zł na 100 %, powinienem być w Tesco jakoś niedługo to ci jeszcze powiem dokładnie.


- Ronaldinho - 26-09-2007

----> military

http://www.tesco.pl/sklepy-tesco/sklepy/sosnowiec/sosnowiec.html Albo strona kłamie, albo nie znasz dokładnie swojego miasta :) Więc jak masz Tesco, to warto się wybrać, zawsze to taniej niż z Allego + przesyłka.


- military - 26-09-2007

O żesz ty! W życiu tego sklepu nie widziałem, ale dzięki, myślę że warto sprawdzić. :)

P.S.
Sosnowiec to duże miasto. :P

P.S.2

Jeszcze do niedawna była tam Biedronka, musiałem przegapić zmianę. :)


- Ronaldinho - 26-09-2007

Oprócz "Autostopowicza" i "Mgły" po 12,99 było jeszcze kilka interesujących QDVD, m.in "Nieśmiertelny", "Rambo: Pierwsza krew" i "Rambo III", "Absolwent", "Duch i mrok", "Terminator 2" (ale wersja 1 DVD). Teraz musze jeszcze przypolować na "Martwe Zło 2" i "Zemstę po latach", tak za tydzień pójdę zbadać front w Tesco :)


- military - 26-09-2007

Duch i mrok ciągle w QDVD jest w wersji 4:3? Fajny film, a zarżnięty przez polskie wydanie...


- Mefisto - 26-09-2007

Ronaldinho napisał(a):Oprócz "Autostopowicza" i "Mgły" po 12,99 było jeszcze kilka interesujących QDVD, m.in "Nieśmiertelny", "Rambo: Pierwsza krew" i "Rambo III", "Absolwent", "Duch i mrok", "Terminator 2" (ale wersja 1 DVD). Teraz musze jeszcze przypolować na "Martwe Zło 2" i "Zemstę po latach", tak za tydzień pójdę zbadać front w Tesco :)

pytanie czy chodzi o oryginalne QDVD czy o kiepawe wznowienia z lipnymi na maksa okładkami na które bym nie wydał tych 12 zeta :P
wprawdzie nie ocenia się po okładce, ale to co oni z tą serią zrobili to jest potwarz normalnie. już lepiej sobie wyniuchać na allegro czy gdzie tam pierwszą edycję - nawet 2 razy drożej, ale przynajmniej nie będzie wyglądało jak z odzysku w Afganistanie :roll:


- piXi - 26-09-2007

Mefisto napisał(a):pytanie czy chodzi o oryginalne QDVD czy o kiepawe wznowienia z lipnymi na maksa okładkami na które bym nie wydał tych 12 zeta :P
wprawdzie nie ocenia się po okładce, ale to co oni z tą serią zrobili to jest potwarz normalnie. już lepiej sobie wyniuchać na allegro czy gdzie tam pierwszą edycję - nawet 2 razy drożej, ale przynajmniej nie będzie wyglądało jak z odzysku w Afganistanie :roll:
+1 :)


- Mefisto - 26-09-2007

hę? :D


- Ronaldinho - 26-09-2007

To są oryginalne QDVD. "Autostopowicza" i "Terminatora 2" jest też wersja 2 DVD, a tam są wersje jednopłytowe. "Mgła" wypasiona w QDVD. Tutaj są wszystkie info o filmach na QDVD - http://vision.pl/, w dziale 'sklep - QDVD'.


- Mefisto - 27-09-2007

po pierwsze zły adres wpisałeś, po drugie widzę, że już choćby Autostopowicz się nie zgadza - wspomniana lipna okładka, a więc reedycja - a fe!


- Ronaldinho - 27-09-2007

Zły adres, hehe, usuń przecinek na końcu i masz git wszystko. To tylko "Autostopowicz", reszta elegancko jest.


- Mental - 27-09-2007

post-widmo.

wiem, że w złym miejscu, ale wszyscy trafiają na dobre, a ja jeszcze nigdy nie trafiłem, więc wstawiam tutaj:)


- Great Gonzo - 27-09-2007

Z takim widmem to se możesz wiesz-co zrobić:)


- Mefisto - 27-09-2007

Ronaldinho napisał(a):Zły adres, hehe, usuń przecinek na końcu i masz git wszystko.

przecież nie mówię, że nie wszedłem :P

Cytat:To tylko "Autostopowicz", reszta elegancko jest.

powiedziałem choćby Autostopowicz - wszystkich filmów mi się przeglądać nie chciało, ale do paru zajrzałem i wyraźnie widać różnicę (w layoucie oczywiście, bo zawartość się nie zmieniła). Naprawdę nie wiem czemu Vision sam sobie wkopał


- Mierzwiak - 27-09-2007

Thing za 29 zł, bez polskich napisów :?
http://www.oceandvd.pl/index.php?cmd=prodet&cid=0&pid=34

Człowiek z blizną 2DVD za 29 zł
http://www.oceandvd.pl/index.php?cmd=prodet&cid=0&pid=428


- szpaclaf - 27-09-2007

Mierzwiak napisał(a):Thing za 29 zł, bez polskich napisów :?

W większości sklepów teraz kosztuje jakieś 29 zł. też ta nowa reedycja.
Według tego sklepu ma nawet polskie napisy http://www.dvdmax.pl/dvd/art/id/1291 , ale w innych ofertach jakoś tego wyczytać nie mogłem :?
(według gazetki carrefoura "Coś" miał być po 19 złotych, ale jakoś nigdzie nie znalazłem :x )