![]() |
|
Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43) +--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46) +--- Wątek: Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile (/Thread-Taniuchne-DVD-Blu-ray-gdzie-i-za-ile--57) |
- military - 26-09-2007 Hmm, jak ktoś kiedyś zobaczy Autostopowicza tak tanio, to niech mi kupi i wyśle czy co, zwrócę wszelkie koszty. :) - Snuffer - 26-09-2007 Ja widziałem. Życzysz sobie? - Ronaldinho - 26-09-2007 W Sosnowcu są bodajże dwa Tesco, idź i oblukaj pułki i koszyki z DVD, powinien być "Autostopowicz", u mnie w Olsztynie jest z 20 sztuk. - military - 26-09-2007 Tesco w Sosnowcu? Pierwsze słyszę... Mogę wpaść do tarnogórskiego, bo często bywam w rejonie, ale bywałem w nim często i Autostopowicza nigdy nie widziałem. Snuffer, mówimy ciągle o tej cenie 12.99 za płytę + przesyłka? EDIT: Znalazłem za 10 zł na allegro, więc nevermind. :) - Snuffer - 26-09-2007 Mówimy o cenie DO 20 zł na 100 %, powinienem być w Tesco jakoś niedługo to ci jeszcze powiem dokładnie. - Ronaldinho - 26-09-2007 ----> military http://www.tesco.pl/sklepy-tesco/sklepy/sosnowiec/sosnowiec.html Albo strona kłamie, albo nie znasz dokładnie swojego miasta :) Więc jak masz Tesco, to warto się wybrać, zawsze to taniej niż z Allego + przesyłka. - military - 26-09-2007 O żesz ty! W życiu tego sklepu nie widziałem, ale dzięki, myślę że warto sprawdzić. :) P.S. Sosnowiec to duże miasto. :P P.S.2 Jeszcze do niedawna była tam Biedronka, musiałem przegapić zmianę. :) - Ronaldinho - 26-09-2007 Oprócz "Autostopowicza" i "Mgły" po 12,99 było jeszcze kilka interesujących QDVD, m.in "Nieśmiertelny", "Rambo: Pierwsza krew" i "Rambo III", "Absolwent", "Duch i mrok", "Terminator 2" (ale wersja 1 DVD). Teraz musze jeszcze przypolować na "Martwe Zło 2" i "Zemstę po latach", tak za tydzień pójdę zbadać front w Tesco :) - military - 26-09-2007 Duch i mrok ciągle w QDVD jest w wersji 4:3? Fajny film, a zarżnięty przez polskie wydanie... - Mefisto - 26-09-2007 Ronaldinho napisał(a):Oprócz "Autostopowicza" i "Mgły" po 12,99 było jeszcze kilka interesujących QDVD, m.in "Nieśmiertelny", "Rambo: Pierwsza krew" i "Rambo III", "Absolwent", "Duch i mrok", "Terminator 2" (ale wersja 1 DVD). Teraz musze jeszcze przypolować na "Martwe Zło 2" i "Zemstę po latach", tak za tydzień pójdę zbadać front w Tesco :) pytanie czy chodzi o oryginalne QDVD czy o kiepawe wznowienia z lipnymi na maksa okładkami na które bym nie wydał tych 12 zeta :P wprawdzie nie ocenia się po okładce, ale to co oni z tą serią zrobili to jest potwarz normalnie. już lepiej sobie wyniuchać na allegro czy gdzie tam pierwszą edycję - nawet 2 razy drożej, ale przynajmniej nie będzie wyglądało jak z odzysku w Afganistanie :roll: - piXi - 26-09-2007 Mefisto napisał(a):pytanie czy chodzi o oryginalne QDVD czy o kiepawe wznowienia z lipnymi na maksa okładkami na które bym nie wydał tych 12 zeta :P+1 :) - Mefisto - 26-09-2007 hę? :D - Ronaldinho - 26-09-2007 To są oryginalne QDVD. "Autostopowicza" i "Terminatora 2" jest też wersja 2 DVD, a tam są wersje jednopłytowe. "Mgła" wypasiona w QDVD. Tutaj są wszystkie info o filmach na QDVD - http://vision.pl/, w dziale 'sklep - QDVD'. - Mefisto - 27-09-2007 po pierwsze zły adres wpisałeś, po drugie widzę, że już choćby Autostopowicz się nie zgadza - wspomniana lipna okładka, a więc reedycja - a fe! - Ronaldinho - 27-09-2007 Zły adres, hehe, usuń przecinek na końcu i masz git wszystko. To tylko "Autostopowicz", reszta elegancko jest. - Mental - 27-09-2007 post-widmo. wiem, że w złym miejscu, ale wszyscy trafiają na dobre, a ja jeszcze nigdy nie trafiłem, więc wstawiam tutaj:) - Great Gonzo - 27-09-2007 Z takim widmem to se możesz wiesz-co zrobić:) - Mefisto - 27-09-2007 Ronaldinho napisał(a):Zły adres, hehe, usuń przecinek na końcu i masz git wszystko. przecież nie mówię, że nie wszedłem :P Cytat:To tylko "Autostopowicz", reszta elegancko jest. powiedziałem choćby Autostopowicz - wszystkich filmów mi się przeglądać nie chciało, ale do paru zajrzałem i wyraźnie widać różnicę (w layoucie oczywiście, bo zawartość się nie zmieniła). Naprawdę nie wiem czemu Vision sam sobie wkopał - Mierzwiak - 27-09-2007 Thing za 29 zł, bez polskich napisów :? http://www.oceandvd.pl/index.php?cmd=prodet&cid=0&pid=34 Człowiek z blizną 2DVD za 29 zł http://www.oceandvd.pl/index.php?cmd=prodet&cid=0&pid=428 - szpaclaf - 27-09-2007 Mierzwiak napisał(a):Thing za 29 zł, bez polskich napisów :? W większości sklepów teraz kosztuje jakieś 29 zł. też ta nowa reedycja. Według tego sklepu ma nawet polskie napisy http://www.dvdmax.pl/dvd/art/id/1291 , ale w innych ofertach jakoś tego wyczytać nie mogłem :? (według gazetki carrefoura "Coś" miał być po 19 złotych, ale jakoś nigdzie nie znalazłem :x ) |