Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Karol - 28-08-2007

Mierzwiak napisał(a):Skoro jesteśmy przy polskich produkcjach. Pojawiło się kilka filmików prezentujących gameplay Wiedźmina alias The Witchera. No cóż... grafika nie ma nic wspólnego z tymi wspaniałymi screenami i filmikami które kiedyś prezentowano, a Geralt biega jakby miał kij w tyłku.l


Eh, nie jest tak źle. Grafika jest naprawdę dobra (w końcu to RPG, jak na ten gatunek graficznie prezentuje się znakomicie!), jest klimacik, dobra muzyka, jedynie mimika postaci jest słaba, ale póki co utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że w przyszłości zainwestuję w tę produkcję ;).


- Gal Anonim - 29-08-2007

Mierzwiak napisał(a):Kane & Lynch: Dead Men - może być dobra gra; widać BARDZO wyraźne inspiracje "Gorączką". Trailer:

Flash: http://www.gametrailers.com/player/24115.html
HD: http://www.gametrailers.com/player/24116.html
Widać i nawet miałem o tym napisać. To znaczy widać w misji w Japonii i chciałem napisać, że to panowie z IO Interactive powinni robić grę na podstawie filmu Manna, a nie [ktokolwiek ją robi]. ;) Bo tak w innych poziomach to różnie z tą inspiracją. :)

Filmik z gry z misji w Japonii (po kolei, trzy części; gamplay z którejś z konsol):
http://www.gametrailers.com/player/23926.html
http://www.gametrailers.com/game/3206.html
http://www.gametrailers.com/player/23928.html

Gra nie będzie dobra, a jako argument dlaczego mogę powiedzieć: bo będzie bardzo dobra. ;) Dlaczego? Ponieważ robią ją ludzie z IO Interactive. Kim jest IO Interactive? Twórcami serii "Hitman" i już wszystko jest jasne. Twórcy którzy nie stworzyli nigdy gry słabej (nawet Freedom Fighter było świetne, w stylu amerykańskiego block-bustera).

Graficznie jest świetnie, widać, że to silnik Hitman: Blood Money. Nie ma super fajerwerków i innych pierdół, ale wszystko wygląda bardzo dobrze i może pójdzie u mnie bez zmieniania karty graficznej.

Już po trailerach widać, że fabułę i grę będzie się przeżywało jak dobry, mocny film. Bohaterowie są ciekawi, a poziomy prezentują się wyśmienicie (czego można się spodziewać po twórcach serii "Hitman"). Po tym jak wygląda seria "Hitman" można się spodziewać, że przeciwnicy będą się zachowywać realistycznie. Do tego spotkanie z cywilami będzie śmiertelne - dla nich (pan prezentujący grę na GC po usłyszeniu pytania: "co tracimy za zabicie cywila?" odpowiedział: "nabój."). Do tego wszystkiego do chodzi jeszcze tryb współpracy i razem z kumplem można sobie pograć w misje (uwielbiam ten tryb) - w końcu jest dwóch bohaterów. :)

Już czekam od długiego czasu i nie mogę się doczekać. Dodatkowo wspaniale, ponieważ po zakończeniu prac nad "Kane & Lynch: Dead Men" IO Interactive zajmie się tworzeniem piątej części Hitmana. Miodzio. :)


Ale ja nie o tym miałem... ;) Wszedłem do tego tematu zupełnie z innego powodu. Rozmawialiśmy kiedyś o wspaniałym zespole twórców - o ludziach, którym zawdzięczami takie dzieła jak "Thief", "Deus Ex" i "System Shock". Panowie już chyba dwa razy się rozpadali i w koncu jakoś ludzie z owego studia przetrwali w innej formie, znaczy studiu. Parę dni temu wyszło (podobno) arcydzieło pod tytułem "Bio Shock", które (podobno) jest grą wybitną. Odpowiadają za nią właśnie twórcy m.in. "System Shocka". Zresztą sami poczytajcie.

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=4413&STR=1


- Snuffer - 30-08-2007

W Kane & Lynch pokładam duże nadzieje. Gra będzie bardzo filmowa, co jest zdecydowanie plusem, widowiskowość, napewno relacje między dwójką bohaterów (podejrzewam że będą z przymrużeniem oka) no i gra jest twórców Hitmana co gwarantuje rozrywke na najwyższym poziomie.


- Mierzwiak - 30-08-2007

Ciekawostka:

Graliście kiedyś w Morrowinda? Mniejsza o to. Jeden gość przeszedł tę grę w... 7,5 minuty.

Film z zapisem przejścia do pobrania tutaj http://speeddemosarchive.com/demo.pl?Morrowind_730

Hilarious :lol:


- Gal Anonim - 30-08-2007

Graliśmy, a tego typu filmiki to żadna nowość (pamiętam parę lat temu jak rekord był chyba jeszcze 15 minut). ;) Zresztą http://speeddemosarchive.com/gamelist/PC.html . Fallout 2 w niecałe 18 minut robi wrażenie. Przede wszystkim właśnie RPG robią wrażenie.

Ech, Mega Man: The Power Battle - 5 minut i 8 sekund i Diablo w 6 minut i 7 sekund. ;) A gry na NESy itd. to już w ogole niezłe rekordy.


- Gal Anonim - 31-08-2007

http://www.filmweb.pl/Dwa+scenariusze+adaptacji+gry+%22Kane+%26+Lynch%22,News,id=37152 - juz dawno o tym było słychać, a teraz to już nawet dwa scenariusze maja. :P Mann albo Fincher powinien się zabrać za reżyserię, ale pewnie nic z tego nie będzie.


- Mierzwiak - 31-08-2007

Po co Mann ma reżyserować ekranizację gry inspirowanej filmami... Manna?


- Glut - 31-08-2007

Nikt inny się chyba lepiej nie nadaje? :)


- Gal Anonim - 01-09-2007

Mierzwiak napisał(a):Po co Mann ma reżyserować ekranizację gry inspirowanej filmami... Manna?
A dlaczego nie? Gra nie opowiada o płatnym zabójcy jeżdżacym taksówką, czy o paczce złodzieji kradnących pieniądze i glinie który ich ściga, a jedynie czasem pokazuje inspiracje stylem Michaela Manna. Co byłoby w tym dziwnego? Czy gdyby Adrian Lyne wyreżyserował adaptację "Silent Hill" to byłoby takie dziwne?

Poza tym Manna albo Finchera widzę na stołku reżysera "Hitmana" więc skoro geniusze z IO robią K&L to Mann i Fincher nasunąl mi się sam. :)


- Jakuzzi - 01-09-2007

A ja nie widze tych osob na stolku rezyserskim, bo to inteligentni tworcy. Wystarczy zreszta przesledzic nazwiska osob dotychczas parajacych sie egranizacjami, zeby wyciagnac podobny wniosek.


- Gal Anonim - 01-09-2007

Jakuzzi napisał(a):A ja nie widze tych osob na stolku rezyserskim, bo to inteligentni tworcy. Wystarczy zreszta przesledzic nazwiska osob dotychczas parajacych sie egranizacjami, zeby wyciagnac podobny wniosek.
Czyli jaki? Że gry nie powinny mieć inteligentnych twórców, bo dotychczas nie miały i powstawały (prawie) same chały? Czy taki, że Fincher i Mann (oraz Lyne) to ingelietni twórcy? ;)

Wiadomo, że patrząc na to realistycznie ani Fincher, ani Mann nie zasiądą na reżyserskim stołku (choćby nawet dlatego, że mają inne filmy w produkcji), ale nie wiem dlaczego nie mogliby się wziąć za film opierający się na grze.


- Jakuzzi - 01-09-2007

Fincher i Mann to inteligentni tworcy, a inteligentni tworcy olewaja sikiem prostym ekranizacje gier. ;)


- Gal Anonim - 01-09-2007

Ale ekranizacje gier są słabe nie dlatego, że to ekranizacje gier tylko dlatego, że zabierali się za nie słabi twórcy. :)


- Jakuzzi - 01-09-2007

Bo madrzy tworcy slusznie je omijaja. ;)


- Glut - 01-09-2007

:))

Omijają je bo są słabe bo je omijają.

Bez jaj, też widzę Finchera reżyserującego Hitmana, ale wiadomo - Fincher dobry na wszystko, a najbardziej na mroczne filmy o mrocznych rzeczach z mrocznymi niejednoznacznymi moralnie bohaterami.


- Jakuzzi - 01-09-2007

Kazdy widzi Finchera jako rezysera komisku, gry, wszystkiego. Dajcie ludzie spokoj. Ja widze Finchera jako rezysera mojego wesela i Camerona filmujacego moj zjazd licealistow. Byliby idealni. ;)


- Glut - 01-09-2007

Jakuzzi, każdy widzi wszędzie Finchera bo to cholernie dobry reżyser. Ale do Hitmana akurat naprawdę pasuje.


- Jakuzzi - 01-09-2007

Glut napisał(a):Jakuzzi, każdy widzi wszędzie Finchera bo to cholernie dobry reżyser.

Zartujesz. Myslalem, ze dlatego, bo skacze, plywa, cialko tez ma zajebiste. ;)


- Glut - 01-09-2007

No, bajerka jest. :)


- Gal Anonim - 01-09-2007

I koszulka Pumy.

A jak widzisz Finchera jako reżysera swojego wesela to musisz miec dużo pieniędzy przeznaczonych na wesele. :)

Zresztą, co się denerwujesz - trudno, żebym mówił, że chce Uwe Bolla jako reżysera filmu o Hitmanie czy "Kane & Lynch"! ;) A do ekranizacji Thiefa i Hitmana Fincher pasowałby idealnie! :P