![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Karol - 28-08-2007 Mierzwiak napisał(a):Skoro jesteśmy przy polskich produkcjach. Pojawiło się kilka filmików prezentujących gameplay Wiedźmina alias The Witchera. No cóż... grafika nie ma nic wspólnego z tymi wspaniałymi screenami i filmikami które kiedyś prezentowano, a Geralt biega jakby miał kij w tyłku.l Eh, nie jest tak źle. Grafika jest naprawdę dobra (w końcu to RPG, jak na ten gatunek graficznie prezentuje się znakomicie!), jest klimacik, dobra muzyka, jedynie mimika postaci jest słaba, ale póki co utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że w przyszłości zainwestuję w tę produkcję ;). - Gal Anonim - 29-08-2007 Mierzwiak napisał(a):Kane & Lynch: Dead Men - może być dobra gra; widać BARDZO wyraźne inspiracje "Gorączką". Trailer:Widać i nawet miałem o tym napisać. To znaczy widać w misji w Japonii i chciałem napisać, że to panowie z IO Interactive powinni robić grę na podstawie filmu Manna, a nie [ktokolwiek ją robi]. ;) Bo tak w innych poziomach to różnie z tą inspiracją. :) Filmik z gry z misji w Japonii (po kolei, trzy części; gamplay z którejś z konsol): http://www.gametrailers.com/player/23926.html http://www.gametrailers.com/game/3206.html http://www.gametrailers.com/player/23928.html Gra nie będzie dobra, a jako argument dlaczego mogę powiedzieć: bo będzie bardzo dobra. ;) Dlaczego? Ponieważ robią ją ludzie z IO Interactive. Kim jest IO Interactive? Twórcami serii "Hitman" i już wszystko jest jasne. Twórcy którzy nie stworzyli nigdy gry słabej (nawet Freedom Fighter było świetne, w stylu amerykańskiego block-bustera). Graficznie jest świetnie, widać, że to silnik Hitman: Blood Money. Nie ma super fajerwerków i innych pierdół, ale wszystko wygląda bardzo dobrze i może pójdzie u mnie bez zmieniania karty graficznej. Już po trailerach widać, że fabułę i grę będzie się przeżywało jak dobry, mocny film. Bohaterowie są ciekawi, a poziomy prezentują się wyśmienicie (czego można się spodziewać po twórcach serii "Hitman"). Po tym jak wygląda seria "Hitman" można się spodziewać, że przeciwnicy będą się zachowywać realistycznie. Do tego spotkanie z cywilami będzie śmiertelne - dla nich (pan prezentujący grę na GC po usłyszeniu pytania: "co tracimy za zabicie cywila?" odpowiedział: "nabój."). Do tego wszystkiego do chodzi jeszcze tryb współpracy i razem z kumplem można sobie pograć w misje (uwielbiam ten tryb) - w końcu jest dwóch bohaterów. :) Już czekam od długiego czasu i nie mogę się doczekać. Dodatkowo wspaniale, ponieważ po zakończeniu prac nad "Kane & Lynch: Dead Men" IO Interactive zajmie się tworzeniem piątej części Hitmana. Miodzio. :) Ale ja nie o tym miałem... ;) Wszedłem do tego tematu zupełnie z innego powodu. Rozmawialiśmy kiedyś o wspaniałym zespole twórców - o ludziach, którym zawdzięczami takie dzieła jak "Thief", "Deus Ex" i "System Shock". Panowie już chyba dwa razy się rozpadali i w koncu jakoś ludzie z owego studia przetrwali w innej formie, znaczy studiu. Parę dni temu wyszło (podobno) arcydzieło pod tytułem "Bio Shock", które (podobno) jest grą wybitną. Odpowiadają za nią właśnie twórcy m.in. "System Shocka". Zresztą sami poczytajcie. http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=4413&STR=1 - Snuffer - 30-08-2007 W Kane & Lynch pokładam duże nadzieje. Gra będzie bardzo filmowa, co jest zdecydowanie plusem, widowiskowość, napewno relacje między dwójką bohaterów (podejrzewam że będą z przymrużeniem oka) no i gra jest twórców Hitmana co gwarantuje rozrywke na najwyższym poziomie. - Mierzwiak - 30-08-2007 Ciekawostka: Graliście kiedyś w Morrowinda? Mniejsza o to. Jeden gość przeszedł tę grę w... 7,5 minuty. Film z zapisem przejścia do pobrania tutaj http://speeddemosarchive.com/demo.pl?Morrowind_730 Hilarious :lol: - Gal Anonim - 30-08-2007 Graliśmy, a tego typu filmiki to żadna nowość (pamiętam parę lat temu jak rekord był chyba jeszcze 15 minut). ;) Zresztą http://speeddemosarchive.com/gamelist/PC.html . Fallout 2 w niecałe 18 minut robi wrażenie. Przede wszystkim właśnie RPG robią wrażenie. Ech, Mega Man: The Power Battle - 5 minut i 8 sekund i Diablo w 6 minut i 7 sekund. ;) A gry na NESy itd. to już w ogole niezłe rekordy. - Gal Anonim - 31-08-2007 http://www.filmweb.pl/Dwa+scenariusze+adaptacji+gry+%22Kane+%26+Lynch%22,News,id=37152 - juz dawno o tym było słychać, a teraz to już nawet dwa scenariusze maja. :P Mann albo Fincher powinien się zabrać za reżyserię, ale pewnie nic z tego nie będzie. - Mierzwiak - 31-08-2007 Po co Mann ma reżyserować ekranizację gry inspirowanej filmami... Manna? - Glut - 31-08-2007 Nikt inny się chyba lepiej nie nadaje? :) - Gal Anonim - 01-09-2007 Mierzwiak napisał(a):Po co Mann ma reżyserować ekranizację gry inspirowanej filmami... Manna?A dlaczego nie? Gra nie opowiada o płatnym zabójcy jeżdżacym taksówką, czy o paczce złodzieji kradnących pieniądze i glinie który ich ściga, a jedynie czasem pokazuje inspiracje stylem Michaela Manna. Co byłoby w tym dziwnego? Czy gdyby Adrian Lyne wyreżyserował adaptację "Silent Hill" to byłoby takie dziwne? Poza tym Manna albo Finchera widzę na stołku reżysera "Hitmana" więc skoro geniusze z IO robią K&L to Mann i Fincher nasunąl mi się sam. :) - Jakuzzi - 01-09-2007 A ja nie widze tych osob na stolku rezyserskim, bo to inteligentni tworcy. Wystarczy zreszta przesledzic nazwiska osob dotychczas parajacych sie egranizacjami, zeby wyciagnac podobny wniosek. - Gal Anonim - 01-09-2007 Jakuzzi napisał(a):A ja nie widze tych osob na stolku rezyserskim, bo to inteligentni tworcy. Wystarczy zreszta przesledzic nazwiska osob dotychczas parajacych sie egranizacjami, zeby wyciagnac podobny wniosek.Czyli jaki? Że gry nie powinny mieć inteligentnych twórców, bo dotychczas nie miały i powstawały (prawie) same chały? Czy taki, że Fincher i Mann (oraz Lyne) to ingelietni twórcy? ;) Wiadomo, że patrząc na to realistycznie ani Fincher, ani Mann nie zasiądą na reżyserskim stołku (choćby nawet dlatego, że mają inne filmy w produkcji), ale nie wiem dlaczego nie mogliby się wziąć za film opierający się na grze. - Jakuzzi - 01-09-2007 Fincher i Mann to inteligentni tworcy, a inteligentni tworcy olewaja sikiem prostym ekranizacje gier. ;) - Gal Anonim - 01-09-2007 Ale ekranizacje gier są słabe nie dlatego, że to ekranizacje gier tylko dlatego, że zabierali się za nie słabi twórcy. :) - Jakuzzi - 01-09-2007 Bo madrzy tworcy slusznie je omijaja. ;) - Glut - 01-09-2007 :)) Omijają je bo są słabe bo je omijają. Bez jaj, też widzę Finchera reżyserującego Hitmana, ale wiadomo - Fincher dobry na wszystko, a najbardziej na mroczne filmy o mrocznych rzeczach z mrocznymi niejednoznacznymi moralnie bohaterami. - Jakuzzi - 01-09-2007 Kazdy widzi Finchera jako rezysera komisku, gry, wszystkiego. Dajcie ludzie spokoj. Ja widze Finchera jako rezysera mojego wesela i Camerona filmujacego moj zjazd licealistow. Byliby idealni. ;) - Glut - 01-09-2007 Jakuzzi, każdy widzi wszędzie Finchera bo to cholernie dobry reżyser. Ale do Hitmana akurat naprawdę pasuje. - Jakuzzi - 01-09-2007 Glut napisał(a):Jakuzzi, każdy widzi wszędzie Finchera bo to cholernie dobry reżyser. Zartujesz. Myslalem, ze dlatego, bo skacze, plywa, cialko tez ma zajebiste. ;) - Glut - 01-09-2007 No, bajerka jest. :) - Gal Anonim - 01-09-2007 I koszulka Pumy. A jak widzisz Finchera jako reżysera swojego wesela to musisz miec dużo pieniędzy przeznaczonych na wesele. :) Zresztą, co się denerwujesz - trudno, żebym mówił, że chce Uwe Bolla jako reżysera filmu o Hitmanie czy "Kane & Lynch"! ;) A do ekranizacji Thiefa i Hitmana Fincher pasowałby idealnie! :P |