![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Corn - 02-12-2014 Wiem, ale zawsze mnie to dziwi :) RE: PLAKATY! - Pelivaron - 03-12-2014 ![]() Nawet fajny :) RE: PLAKATY! - Mefisto - 03-12-2014 nauczcie się w końcu, że obrazki z tej strony się nie wyświetlają :> RE: PLAKATY! - Pelivaron - 04-12-2014 Zmienione:) RE: PLAKATY! - Mefisto - 18-12-2014 ![]() i coś dla ludzi o wyjątkowo mocnych nerwach RE: PLAKATY! - simek - 18-12-2014 Ja pierdziele, zastanawiam się czemu mi przez kilka chwil lapek ledwo zipie, a to Mefi musiał wrzucić obrazek w rozdziałce 3600x4800 :/ RE: PLAKATY! - MOLQ - 18-12-2014 Jakby ktos inny wrzucil to bys pierwszy stekal :) RE: PLAKATY! - Craven - 26-12-2014 Faniutki:
RE: PLAKATY! - Cassel - 25-01-2015 Podobno Amerykanie są zachwyceni. Ja mniej (po co dwa razy Biehn?), ale nie pogardziłbym czymś takim na ścianie. http://stopklatka.pl/wiadomosci/-/146950127,plakat-terminatora-polaka-wzbudza-zachwyt-w-usa ![]() RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 25-01-2015 (25-01-2015, 10:34)Cassel napisał(a): po co dwa razy Biehn?Jeden z przyszłości, drugi - ten w płaszczu, doh! - z lat 80-tych. RE: PLAKATY! - Albertino - 25-01-2015 Czy tylko ja nie lubię plakatów z powklejanymi na coś głowami aktorów? RE: PLAKATY! - shamar - 25-01-2015 Tak. Wszyscy lubiom takie plakaty. RE: PLAKATY! - shamar - 06-02-2015
RE: PLAKATY! - Mefisto - 06-02-2015 To film o pogrzebie? Wow, po prostu wow. RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 06-02-2015
RE: PLAKATY! - raven.second - 07-02-2015 ![]() Cytat:Melissa and David, two young journalists, leave for the French-Swiss border to investigate a strange case of cattle mutilations and record testimonies.Jaram się niesamowicie, francuski horror osadzony w latach siedemdziesiątych może być albo genialny, albo fatalny. Plakat jest cudowny, w każdym razie. RE: PLAKATY! - simek - 08-02-2015 Plakat jak plakat, ale tagline rządzi. RE: PLAKATY! - Proteus - 08-02-2015
RE: PLAKATY! - Battonsson - 10-02-2015 Słabizna, nie ma tagline'a :P RE: PLAKATY! - Hannibal - 17-02-2015 ![]() http://geekxgirls.com/article.php?ID=3787 |