Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - Corn - 02-12-2014

Wiem, ale zawsze mnie to dziwi :)


RE: PLAKATY! - Pelivaron - 03-12-2014

[Obrazek: 1.jpg]

Nawet fajny :)


RE: PLAKATY! - Mefisto - 03-12-2014

nauczcie się w końcu, że obrazki z tej strony się nie wyświetlają :>




RE: PLAKATY! - Pelivaron - 04-12-2014

Zmienione:)


RE: PLAKATY! - Mefisto - 18-12-2014

[Obrazek: Alien-35th-anniversary-1-doaly.jpg]

i coś dla ludzi o wyjątkowo mocnych nerwach



RE: PLAKATY! - simek - 18-12-2014

Ja pierdziele, zastanawiam się czemu mi przez kilka chwil lapek ledwo zipie, a to Mefi musiał wrzucić obrazek w rozdziałce 3600x4800 :/


RE: PLAKATY! - MOLQ - 18-12-2014

Jakby ktos inny wrzucil to bys pierwszy stekal :)


RE: PLAKATY! - Craven - 26-12-2014

Faniutki:

[Obrazek: inherent_vice_ver4.jpg]


RE: PLAKATY! - Cassel - 25-01-2015

Podobno Amerykanie są zachwyceni. Ja mniej (po co dwa razy Biehn?), ale nie pogardziłbym czymś takim na ścianie.

http://stopklatka.pl/wiadomosci/-/146950127,plakat-terminatora-polaka-wzbudza-zachwyt-w-usa

[Obrazek: TerminatorPlakat.jpg]



RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 25-01-2015

(25-01-2015, 10:34)Cassel napisał(a): po co dwa razy Biehn?
Jeden z przyszłości, drugi - ten w płaszczu, doh! - z lat 80-tych.




RE: PLAKATY! - Albertino - 25-01-2015

Czy tylko ja nie lubię plakatów z powklejanymi na coś głowami aktorów?


RE: PLAKATY! - shamar - 25-01-2015

Tak.
Wszyscy lubiom takie plakaty.


RE: PLAKATY! - shamar - 06-02-2015

[Obrazek: Furious7onelastposterbig.jpg]


RE: PLAKATY! - Mefisto - 06-02-2015

To film o pogrzebie? Wow, po prostu wow.


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 06-02-2015

[Obrazek: 2m5fayc.jpg]


RE: PLAKATY! - raven.second - 07-02-2015

[Obrazek: unnamed-21-691x1024.jpg]
Cytat:Melissa and David, two young journalists, leave for the French-Swiss border to investigate a strange case of cattle mutilations and record testimonies.
Jaram się niesamowicie, francuski horror osadzony w latach siedemdziesiątych może być albo genialny, albo fatalny. Plakat jest cudowny, w każdym razie.


RE: PLAKATY! - simek - 08-02-2015

Plakat jak plakat, ale tagline rządzi.


RE: PLAKATY! - Proteus - 08-02-2015

[Obrazek: knight-of-cups-poster.jpg]


RE: PLAKATY! - Battonsson - 10-02-2015

Słabizna, nie ma tagline'a :P


RE: PLAKATY! - Hannibal - 17-02-2015

[Obrazek: dc-variant-movie-covers-14.jpg]

http://geekxgirls.com/article.php?ID=3787