![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Mental - 17-02-2015 "Szczęśliwi, którzy zamarzli na śmierć" - tagline roku jak na razie. RE: PLAKATY! - Mental - 13-03-2015 hehehe, Los Angeles, przeróbka plakatu "Run All Night". “Redesigned” versions of the movie poster for Liam Neeson’s new action release, Run All Night, appeared around Los Angeles today – the work of street artists offended by Neeson’s anti-second amendment rhetoric. ![]()
RE: PLAKATY! - Snuffer - 08-04-2015 ![]() AAAA! Cóż to za potwór?! RE: PLAKATY! - military - 09-04-2015 Widmo RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 09-04-2015 Hubert Urbański gra w filmie z Millą? Nieźle. RE: PLAKATY! - Mefisto - 09-04-2015 wow, Brosnan naprawdę musi być w kiepskiej sytuacji finansowej o_O RE: PLAKATY! - simek - 25-04-2015 Nowy plakat Love Gaspara Noe:Nawet jak dla mnie, to przesadzili :p RE: PLAKATY! - Snappik - 25-04-2015 Haha! Ciekawe jaka jest historia powstawania tego plakatu. RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 25-04-2015 Poprzedni był znacznie lepszy. Ten - nuda. Casus Nimfomanki. RE: PLAKATY! - Proteus - 25-04-2015 I nie dali "cumming soon"? Tsk, tsk. RE: PLAKATY! - Juby - 25-04-2015 Zamiast "cumming soon" adekwatniejsze do plakatu byłoby "already came"! ;) RE: PLAKATY! - Lawrence - 27-04-2015 OK, przyznaję się, że zanim nie przewinąłem zdjęcia do końca to myślałem, że to lody malinowe z polewą :P RE: PLAKATY! - Pelivaron - 01-06-2015 ![]() Wygląda na to, że tym razem rekiny zaatakują prezydenta Juesej. Bomba. RE: PLAKATY! - Phlogiston2 - 19-06-2015 Tutaj chyba nie było: ![]() Jakby ktoś był zainteresowany jak wygląda ta pani z przodu: http://www.tumblr.com/tagged/madalina-ghenea RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 19-06-2015 To bylby fajny plakat, gdyby mniej byłoby czuć w nim fotoszopa. A najlepiej jakby był upozowanym zdjęciem. RE: PLAKATY! - simek - 19-06-2015 To chyba ujęcie z samego filmu, więc będzie je można zobaczyć w niewyfotoszopowanej wersji. Na sam film czekam: podstarzali, nadziani libertyni to samograj :D RE: PLAKATY! - nawrocki - 19-06-2015 Do tego reżyseruje Sorrentino, więc wizualnie film zapewne będzie wymiatał. RE: PLAKATY! - Pelivaron - 02-07-2015 ![]() Nie mogę wyrobić z beki jak czytam to "NOWA MOC" :D Dodatkowo nowy zwiastun się pojawił -> http://fdb.pl/wiadomosci/21706-nowy-transporter-w-kolejnym-zwiastunie RE: PLAKATY! - SonnyCrockett - 02-07-2015 Osz fuck. Już takie filmy rimejkują? Audi widocznie spadła sprzedaż i szukają reklamy. :P RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 02-07-2015 Coś w tym jest, trailer tego filmu wygląda jak reklama Audi stylizowana na zwiastun kina akcji. Widziałem to raz w kinie i autentycznie, zupełnie serio, w pierwszej chwili myślałem że to reklama samochodów właśnie. |