Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - Mental - 17-02-2015

"Szczęśliwi, którzy zamarzli na śmierć" - tagline roku jak na razie.


RE: PLAKATY! - Mental - 13-03-2015

hehehe, Los Angeles, przeróbka plakatu "Run All Night".

“Redesigned” versions of the movie poster for Liam Neeson’s new action release, Run All Night, appeared around Los Angeles today – the work of street artists offended by Neeson’s anti-second amendment rhetoric.

[Obrazek: Liam-Neeson-Gun-All-Right-028.jpg]

[Obrazek: liam-neeson-gun-all-right-ucla-westwood-03.jpg]


RE: PLAKATY! - Snuffer - 08-04-2015

[Obrazek: survivor_poster1.jpg]

AAAA! Cóż to za potwór?!


RE: PLAKATY! - military - 09-04-2015

Widmo


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 09-04-2015

Hubert Urbański gra w filmie z Millą? Nieźle.


RE: PLAKATY! - Mefisto - 09-04-2015

wow, Brosnan naprawdę musi być w kiepskiej sytuacji finansowej o_O


RE: PLAKATY! - simek - 25-04-2015

Nowy plakat Love Gaspara Noe:Nawet jak dla mnie, to przesadzili :p


RE: PLAKATY! - Snappik - 25-04-2015

Haha! Ciekawe jaka jest historia powstawania tego plakatu.


RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 25-04-2015

Poprzedni był znacznie lepszy. Ten - nuda. Casus Nimfomanki.


RE: PLAKATY! - Proteus - 25-04-2015

I nie dali "cumming soon"? Tsk, tsk.


RE: PLAKATY! - Juby - 25-04-2015

Zamiast "cumming soon" adekwatniejsze do plakatu byłoby "already came"! ;)


RE: PLAKATY! - Lawrence - 27-04-2015

OK, przyznaję się, że zanim nie przewinąłem zdjęcia do końca to myślałem, że to lody malinowe z polewą :P


RE: PLAKATY! - Pelivaron - 01-06-2015

[Obrazek: 7681095.3.jpg]

Wygląda na to, że tym razem rekiny zaatakują prezydenta Juesej. Bomba.


RE: PLAKATY! - Phlogiston2 - 19-06-2015

Tutaj chyba nie było:
[Obrazek: 0x1080_nnmtdw.jpg]

Jakby ktoś był zainteresowany jak wygląda ta pani z przodu: http://www.tumblr.com/tagged/madalina-ghenea


RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 19-06-2015

To bylby fajny plakat, gdyby mniej byłoby czuć w nim fotoszopa. A najlepiej jakby był upozowanym zdjęciem.


RE: PLAKATY! - simek - 19-06-2015

To chyba ujęcie z samego filmu, więc będzie je można zobaczyć w niewyfotoszopowanej wersji. Na sam film czekam: podstarzali, nadziani libertyni to samograj :D


RE: PLAKATY! - nawrocki - 19-06-2015

Do tego reżyseruje Sorrentino, więc wizualnie film zapewne będzie wymiatał.


RE: PLAKATY! - Pelivaron - 02-07-2015

[Obrazek: af4alyt1_nqup8s.jpg]

Nie mogę wyrobić z beki jak czytam to "NOWA MOC" :D

Dodatkowo nowy zwiastun się pojawił -> http://fdb.pl/wiadomosci/21706-nowy-transporter-w-kolejnym-zwiastunie


RE: PLAKATY! - SonnyCrockett - 02-07-2015

Osz fuck. Już takie filmy rimejkują? Audi widocznie spadła sprzedaż i szukają reklamy. :P


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 02-07-2015

Coś w tym jest, trailer tego filmu wygląda jak reklama Audi stylizowana na zwiastun kina akcji. Widziałem to raz w kinie i autentycznie, zupełnie serio, w pierwszej chwili myślałem że to reklama samochodów właśnie.