Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Anielski_Pyl - 07-11-2011

PS4 i nowy X będą nie prędzej niż za dwa lata. Kryzys robi swoje, PS3 jeszcze nie osiągnęło cenowego pułapu dla Kowalskiego, poza tym z gier z obie te platformy wciąż leci kupę kasy (w przeciwieństwie do Wii). Wii U to taka nowa generacja, jak Wii przy PS3/X360. Nowe maszynki od Sony i MS zmiażdżą to śmieszna ustrojstwo, ale póki co, to się nie zastanawiaj - bierz PS3.


RE: Gry - Hitch - 07-11-2011

Mierzwiaku, spokojna głowa. Tylko początkowe tytuły z PS3 wyglądają nieco outdated (taki np. "Bourne Conspiracy", ale to i tak średniawa gierka, lub "Splinter Cell: Double Agent"). Nowe pozycje pokroju "L.A. Noire", seria "Uncharted" czy chociażby "Mortal Kombat" (choć ten już mniej) po prostu oczarowują grafiką i ogólną wartością produkcyjną. Jeżeli pod koniec żywota PS3 wszystkie gry będą wyglądać jak "Uncharted 3", "Arkham City" czy też GTA5, ja płakać nie będę z pewnością :)


RE: Gry - military - 07-11-2011

Fajny ten filmik z BF3, tutaj dubbing należy do tych naprawdę lepszych (jak na dubbingi - nie znaczy że jest dobry). Jeśli chcecie posłuchać prawdziwej żenady, zagrajcie w Dragon Age po polsku. Uszy się zwijają.


RE: Gry - Arahan - 08-11-2011

2h grania w Uncharted 3 i wiem, że obcuję z małym dziełem sztuki. Momentami łapałem się na tym, że przystawałem i podziwiałem otoczenie, nie ważne czy wewnątrz budynku czy na otwartej przestrzeni.

Fabuła, mimo, że jestem dopiero w misji we francuskim zamku rysuje się świetnie i nie mogę się doczekać, aż mi się pad naładuje ;) (3h grania w FIFĘ 11 online kilka dni pod rząd robi swoje). Fajnie, że pokazano pewne wydarzenia z przeszłości, które rzucają nowe światło na naszego bohatera i jego przyjaźń z Sullym :)

Jeżeli chodzi o mechanikę gry to większych zmian nie zauważyłem, chociaż pojawiło się kilka nowinek, głównie jeżeli chodzi o walkę wręcz.

Póki co to tyle.

P.S: Pająki ... czy to muszą być tym razem pająki. Pająk w formalinie i pozostałe w jaskini, a coś mi mówi, że to nie koniec ... błeeee.


RE: Gry - Wawrzyniec - 08-11-2011

Still Life

Nie mam pojęcia jakim cudem dopiero teraz gram w tę zacną grę. Prawdopodobnie dlatego, że to przygodówka, a od gier tego typu się odbijam. Tym razem jest inaczej, bo nie można przejść obojętnie obok czegoś, co ewidentnie inspiruje się Se7en. Widać to już od pierwszych minut gry - mamy seryjnego mordercę, mamy zmasakrowane ciała ofiar (zero oporów w ukazywaniu brutalności i nagości. Dodatkowo zdjęcia w raportach wyglądają na tyle sugestywnie, że czasami nieprzyjemnie się na nie patrzy), zatęchłe, wręcz rozpadające się speluny, muza, poszlaki zostawione przez mordercę widoczne tylko w ultra fiolecie... Można długo wymieniać. Dodatkowo akcja dzieje się w Boże Narodzenie - przykryte śniegiem miasto (chyba Nowy York) skąpane w pomarańczowym świetle latarni po prostu urzeka. Jak na razie nie podobają mi się dwie rzeczy - lipny dubbing (co nie jest winą gry) oraz retrospekcje, w których kierujemy poczynaniami dziadka głównej bohaterki. Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo na plus.

P.S. Są jeszcze w growym światku produkcje inspirowane jakimiś dobrymi thrillerami?


RE: Gry - nawrocki - 08-11-2011

Condemned: Criminal Origins, jeśli jakimś cudem jeszcze nie znasz :)


RE: Gry - Predator895 - 08-11-2011

Mierzwiak napisał(a):ale czy patrząc na obecnie wychodzące gry macie wrażenie, że oglądacie/gracie w coś przestarzałego? Coś co musi odejść, bo jest nowe, lepsze, bardziej zaawansowane?

Graficznie i zaawansowanie są zajebiste, tylko mega krótkie. Takiego Uncharted 3 przeszedłem w niespełna 10 godz a i tak grałem w niego jak najdłużej penetrując wszystkie możliwe lokacje w poszukiwaniu ukrytych skarbów. Otoczenie mega na wypasie, ale co z tego jak przeciwnicy nie umywają się do tych z 1 i 2 :P Czuć brak przestrzeni na dysku, która by bardziej rozwinęła tę grę pod względem trudności, bo tak to mamy tu przewagę przerywników , filmików i trzymania głównego bohatera za rączkę aby bardziej podziwiał otoczenie niż faktycznie walczył i tak z lajtowym wrogiem ;]




RE: Gry - Karol - 08-11-2011

Cytat:P.S. Są jeszcze w growym światku produkcje inspirowane jakimiś dobrymi thrillerami?

Jeśli nie boisz się przestarzałej oprawy (choć ostatnio pojawiła się jakaś łatka, która poprawia jakość grafiki itd.) - to KONIECZNIE "Black Dahlia". Moc. No i oczywiście cała seria "Gabriel Knight" (choć to raczej thriller/paranormal).

Jest też oczywiście "Still Life 2", gdzie wyjaśnia się "kto zabijał"...


RE: Gry - Mierzwiak - 08-11-2011

Ten trailer to geniusz. GENIUSZ.

Jeśli ktoś zastanawia się, czy zauważył wszystko, niech rzuci okiem na to:
http://www.gtagaming.com/images/gtav/trailer1/breakdown1.jpg
http://www.gtagaming.com/images/gtav/trailer1/breakdown2.jpg
http://www.gtagaming.com/images/gtav/trailer1/breakdown3.jpg
http://www.gtagaming.com/images/gtav/trailer1/breakdown4.jpg
http://www.gtagaming.com/images/gtav/trailer1/breakdown5.jpg

Wszystkim narzekającym, że znowu San Andreas i znowu Los Santos polecam zastanowić się nad tym co piszą, poprzednio Los Santos było wielkości - stawiam - jednej dzielnicy z wersji AD 2012.

(08-11-2011, 11:49)Predator895 napisał(a): Czuć brak przestrzeni na dysku
A co stoi na przeszkodzie, by taka gra zajmowała dwie, trzy płyty BD i trwała 20-30 godzin?


RE: Gry - Snuffer - 08-11-2011

Coś się pokopało z linkami, każdy jeden -The page you have requested is not valid.


RE: Gry - Mierzwiak - 08-11-2011

Spróbuj linków tutaj: http://www.gtagaming.com/news/comments.php?i=1953


RE: Gry - Predator895 - 08-11-2011

Mierzwiak napisał(a):A co stoi na przeszkodzie, by taka gra zajmowała dwie, trzy płyty BD i trwała 20-30 godzin?

Chora polityka Sony :P 1 i 2 przechodziło się minimum 20 godz a tu czym dalej w las tym gorzej :P




RE: Gry - Hitch - 09-11-2011

Bzdury pleciesz, Predku. Obie to 5-10 godzin rozgrywki.


RE: Gry - Predator895 - 09-11-2011

Sam przyznasz że nakoksowany sterydami Lazarewicz nie ma porównania do finałowej walki z tym wychudzonym agencikiem ze sztylecikiem w ręku pod koniec Uncharted 3 :P


RE: Gry - Hitch - 09-11-2011

Nie grałem jeszcze w trójkę, toteż nie spojluj :)
W każdym razie i jedynka, i dwójką mają standardową jak na dzisiejsze głupie czasy długość rzędu 5-10 godzin.


RE: Gry - Arahan - 09-11-2011

Predio spoiler alert ! ;)
Nie psuj mi zabawy bo jestem obecnie w misji 12 na statku i jak ognia unikam spoilerów ;P

Wczoraj 5h grania, a miało być tylko 3 ... wciąga jak bagno.


RE: Gry - Snuffer - 09-11-2011

Wszystkich pecetowców informuję że już mogą zagrać w L.A Noire ; )


RE: Gry - Gal Anonim - 09-11-2011

(09-11-2011, 14:39)Snuffer napisał(a): Wszystkich pecetowców informuję że już mogą zagrać w L.A Noire ; )
Znudziło mnie momentalnie... Ale zobaczymy. Moze jeszcze do tego wroce. Poki co kupilem Red Dead Redemption na xboxa360 i kurde jest świetne :)


RE: Gry - Arahan - 09-11-2011

Pytanko: Ile jest rozdziałów w Uncharted 3 ?
Jestem w misji z samolotem transportowym i im dłużej gram tym więcej chcę, obawiam się jednak, że do końca zostało niewiele ...


RE: Gry - Wawrzyniec - 09-11-2011

Po jakiejś minucie szukania w necie odkryłem, że są 22 rozdziały.