![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Anielski_Pyl - 07-11-2011 PS4 i nowy X będą nie prędzej niż za dwa lata. Kryzys robi swoje, PS3 jeszcze nie osiągnęło cenowego pułapu dla Kowalskiego, poza tym z gier z obie te platformy wciąż leci kupę kasy (w przeciwieństwie do Wii). Wii U to taka nowa generacja, jak Wii przy PS3/X360. Nowe maszynki od Sony i MS zmiażdżą to śmieszna ustrojstwo, ale póki co, to się nie zastanawiaj - bierz PS3. RE: Gry - Hitch - 07-11-2011 Mierzwiaku, spokojna głowa. Tylko początkowe tytuły z PS3 wyglądają nieco outdated (taki np. "Bourne Conspiracy", ale to i tak średniawa gierka, lub "Splinter Cell: Double Agent"). Nowe pozycje pokroju "L.A. Noire", seria "Uncharted" czy chociażby "Mortal Kombat" (choć ten już mniej) po prostu oczarowują grafiką i ogólną wartością produkcyjną. Jeżeli pod koniec żywota PS3 wszystkie gry będą wyglądać jak "Uncharted 3", "Arkham City" czy też GTA5, ja płakać nie będę z pewnością :) RE: Gry - military - 07-11-2011 Fajny ten filmik z BF3, tutaj dubbing należy do tych naprawdę lepszych (jak na dubbingi - nie znaczy że jest dobry). Jeśli chcecie posłuchać prawdziwej żenady, zagrajcie w Dragon Age po polsku. Uszy się zwijają. RE: Gry - Arahan - 08-11-2011 2h grania w Uncharted 3 i wiem, że obcuję z małym dziełem sztuki. Momentami łapałem się na tym, że przystawałem i podziwiałem otoczenie, nie ważne czy wewnątrz budynku czy na otwartej przestrzeni. Fabuła, mimo, że jestem dopiero w misji we francuskim zamku rysuje się świetnie i nie mogę się doczekać, aż mi się pad naładuje ;) (3h grania w FIFĘ 11 online kilka dni pod rząd robi swoje). Fajnie, że pokazano pewne wydarzenia z przeszłości, które rzucają nowe światło na naszego bohatera i jego przyjaźń z Sullym :) Jeżeli chodzi o mechanikę gry to większych zmian nie zauważyłem, chociaż pojawiło się kilka nowinek, głównie jeżeli chodzi o walkę wręcz. Póki co to tyle. P.S: Pająki ... czy to muszą być tym razem pająki. Pająk w formalinie i pozostałe w jaskini, a coś mi mówi, że to nie koniec ... błeeee. RE: Gry - Wawrzyniec - 08-11-2011 Still Life Nie mam pojęcia jakim cudem dopiero teraz gram w tę zacną grę. Prawdopodobnie dlatego, że to przygodówka, a od gier tego typu się odbijam. Tym razem jest inaczej, bo nie można przejść obojętnie obok czegoś, co ewidentnie inspiruje się Se7en. Widać to już od pierwszych minut gry - mamy seryjnego mordercę, mamy zmasakrowane ciała ofiar (zero oporów w ukazywaniu brutalności i nagości. Dodatkowo zdjęcia w raportach wyglądają na tyle sugestywnie, że czasami nieprzyjemnie się na nie patrzy), zatęchłe, wręcz rozpadające się speluny, muza, poszlaki zostawione przez mordercę widoczne tylko w ultra fiolecie... Można długo wymieniać. Dodatkowo akcja dzieje się w Boże Narodzenie - przykryte śniegiem miasto (chyba Nowy York) skąpane w pomarańczowym świetle latarni po prostu urzeka. Jak na razie nie podobają mi się dwie rzeczy - lipny dubbing (co nie jest winą gry) oraz retrospekcje, w których kierujemy poczynaniami dziadka głównej bohaterki. Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo na plus. P.S. Są jeszcze w growym światku produkcje inspirowane jakimiś dobrymi thrillerami? RE: Gry - nawrocki - 08-11-2011 Condemned: Criminal Origins, jeśli jakimś cudem jeszcze nie znasz :) RE: Gry - Predator895 - 08-11-2011 Mierzwiak napisał(a):ale czy patrząc na obecnie wychodzące gry macie wrażenie, że oglądacie/gracie w coś przestarzałego? Coś co musi odejść, bo jest nowe, lepsze, bardziej zaawansowane? Graficznie i zaawansowanie są zajebiste, tylko mega krótkie. Takiego Uncharted 3 przeszedłem w niespełna 10 godz a i tak grałem w niego jak najdłużej penetrując wszystkie możliwe lokacje w poszukiwaniu ukrytych skarbów. Otoczenie mega na wypasie, ale co z tego jak przeciwnicy nie umywają się do tych z 1 i 2 :P Czuć brak przestrzeni na dysku, która by bardziej rozwinęła tę grę pod względem trudności, bo tak to mamy tu przewagę przerywników , filmików i trzymania głównego bohatera za rączkę aby bardziej podziwiał otoczenie niż faktycznie walczył i tak z lajtowym wrogiem ;] RE: Gry - Karol - 08-11-2011 Cytat:P.S. Są jeszcze w growym światku produkcje inspirowane jakimiś dobrymi thrillerami? Jeśli nie boisz się przestarzałej oprawy (choć ostatnio pojawiła się jakaś łatka, która poprawia jakość grafiki itd.) - to KONIECZNIE "Black Dahlia". Moc. No i oczywiście cała seria "Gabriel Knight" (choć to raczej thriller/paranormal). Jest też oczywiście "Still Life 2", gdzie wyjaśnia się "kto zabijał"... RE: Gry - Mierzwiak - 08-11-2011 Ten trailer to geniusz. GENIUSZ. Jeśli ktoś zastanawia się, czy zauważył wszystko, niech rzuci okiem na to: http://www.gtagaming.com/images/gtav/trailer1/breakdown1.jpg http://www.gtagaming.com/images/gtav/trailer1/breakdown2.jpg http://www.gtagaming.com/images/gtav/trailer1/breakdown3.jpg http://www.gtagaming.com/images/gtav/trailer1/breakdown4.jpg http://www.gtagaming.com/images/gtav/trailer1/breakdown5.jpg Wszystkim narzekającym, że znowu San Andreas i znowu Los Santos polecam zastanowić się nad tym co piszą, poprzednio Los Santos było wielkości - stawiam - jednej dzielnicy z wersji AD 2012. (08-11-2011, 11:49)Predator895 napisał(a): Czuć brak przestrzeni na dyskuA co stoi na przeszkodzie, by taka gra zajmowała dwie, trzy płyty BD i trwała 20-30 godzin? RE: Gry - Snuffer - 08-11-2011 Coś się pokopało z linkami, każdy jeden -The page you have requested is not valid. RE: Gry - Mierzwiak - 08-11-2011 Spróbuj linków tutaj: http://www.gtagaming.com/news/comments.php?i=1953 RE: Gry - Predator895 - 08-11-2011 Mierzwiak napisał(a):A co stoi na przeszkodzie, by taka gra zajmowała dwie, trzy płyty BD i trwała 20-30 godzin? Chora polityka Sony :P 1 i 2 przechodziło się minimum 20 godz a tu czym dalej w las tym gorzej :P RE: Gry - Hitch - 09-11-2011 Bzdury pleciesz, Predku. Obie to 5-10 godzin rozgrywki. RE: Gry - Predator895 - 09-11-2011 Sam przyznasz że nakoksowany sterydami Lazarewicz nie ma porównania do finałowej walki z tym wychudzonym agencikiem ze sztylecikiem w ręku pod koniec Uncharted 3 :P RE: Gry - Hitch - 09-11-2011 Nie grałem jeszcze w trójkę, toteż nie spojluj :) W każdym razie i jedynka, i dwójką mają standardową jak na dzisiejsze głupie czasy długość rzędu 5-10 godzin. RE: Gry - Arahan - 09-11-2011 Predio spoiler alert ! ;) Nie psuj mi zabawy bo jestem obecnie w misji 12 na statku i jak ognia unikam spoilerów ;P Wczoraj 5h grania, a miało być tylko 3 ... wciąga jak bagno. RE: Gry - Snuffer - 09-11-2011 Wszystkich pecetowców informuję że już mogą zagrać w L.A Noire ; ) RE: Gry - Gal Anonim - 09-11-2011 (09-11-2011, 14:39)Snuffer napisał(a): Wszystkich pecetowców informuję że już mogą zagrać w L.A Noire ; )Znudziło mnie momentalnie... Ale zobaczymy. Moze jeszcze do tego wroce. Poki co kupilem Red Dead Redemption na xboxa360 i kurde jest świetne :) RE: Gry - Arahan - 09-11-2011 Pytanko: Ile jest rozdziałów w Uncharted 3 ? Jestem w misji z samolotem transportowym i im dłużej gram tym więcej chcę, obawiam się jednak, że do końca zostało niewiele ... RE: Gry - Wawrzyniec - 09-11-2011 Po jakiejś minucie szukania w necie odkryłem, że są 22 rozdziały. |