![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Dr Strangelove - 13-01-2017 ![]() Zacne. RE: PLAKATY! - Lawrence - 07-02-2017
RE: PLAKATY! - Kluski - 23-02-2017 Tak, jakoś przy okazji:
RE: PLAKATY! - Szaman - 29-03-2017 Nowy film Colina Trevorrowa
RE: PLAKATY! - Huntersky - 29-03-2017 Kiepsko z podobieństwem, ale poza tym całkiem niezła kopia stylu Struzana. Za mało widocznych pociągnięć ołówkiem jak na mój gust. :D RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 29-03-2017 Na moje oko to jednak chyba bliżej Johna Alvina niż Struzana: http://www.impawards.com/designers/john_alvin.html Plakat oczywiście bardzo ładny, ale już od dawna nudzą mnie te hołdy / stylizacje / zrzynki. RE: PLAKATY! - Proteus - 29-03-2017 Mierzwiak, apropo. Myslałeś może czy by nie reaktywować bloga kiedys? Czy materiału dobrego dzis ju znie ma? RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 29-03-2017 Materiał jest. Chęci do prowadzenia bloga brak :) RE: PLAKATY! - Huntersky - 30-03-2017 Alvin nie podkreśla tak konturów, ma też bardziej airbrushowy wygląd. Dla mnie to Struzan. :) RE: PLAKATY! - Juby - 05-04-2017 Świetne fanowskiej postery do pierwszego Terminatora! ![]() ![]()
RE: PLAKATY! - Szaman - 05-04-2017 Ten czerwony przepiękny. RE: PLAKATY! - Juby - 15-04-2017 Rozbrajający plakat nowej komedii Reynoldsa i SLJ. ![]() XD RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 11-05-2017 Świetny plakat nowego filmu (polecam trailer) Zośki Coppoli: RE: PLAKATY! - Dr Strangelove - 16-05-2017 Po klęsce "Obcego" i w oczekiwaniu na klęskę "BR2049" :D
RE: PLAKATY! - Albertino - 16-05-2017 Wow, śliczności. RE: PLAKATY! - Juby - 17-05-2017 Ano, śliczności. Chciałbym coś takiego na ścianie: ![]() Arni, Robo, Freddy <3 RE: PLAKATY! - Corn - 17-05-2017 To po lewej na górze - co to jest? RE: PLAKATY! - eggmandp - 17-05-2017 Phantom of the Paradise. RE: PLAKATY! - Juby - 17-05-2017 (17-05-2017, 13:17)Corn napisał(a): To po lewej na górze - co to jest? Sissy Spacek z Carrie. :) RE: PLAKATY! - Mefisto - 20-06-2017
|