![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Hitch - 14-11-2011 A ja bym jednak chciał bardzo wierną adaptację z Fillionem. Chociażby, żeby nie musieć odpalać konsoli dla najlepszych momentów :) RE: Gry - Mierzwiak - 14-11-2011 Drake i reszta powinni zostać tam, gdzie ich miejsce, czyli na konsoli. Ode mnie wielkie NIE dla filmu Uncharted, który byłby krótszy od gry, a przez to mniej ekscytujący, z mniejszą ilością atrakcji, zajebistych miejscówek, pościgów, strzelanin i wszystkiego tego, co czyni tę grę tak zajebistą. Zresztą ta gra jest tak filmowa, że przenoszenie jej na tamto medium mija się trochę z celem. RE: Gry - Hitch - 14-11-2011 Zabawne, kiedy kupowałem PS3 to GTA4 (które dostałem razem z konsolą) wymiatało graficznie wszystko, co do tamtej pory widziałem. Ale teraz... #! RE: Gry - Mierzwiak - 15-11-2011 Zdziwiłbym się, gdyby przez 3 lata R* nie dopracował silnika. GTA V od początku wyglądało świetnie, ale dopiero w zestawieniu z IV widać, ile detali przybyło i jak lepsze są tekstury. Hmmm, może pomagali im panowie z Naughty Dog? :) Kurcze no, Uncharted 3 nie pozwala o sobie zapomnieć. Uświadomiłem też sobie, że im dalej w las, tym gra a) toczy się w coraz ładniejszych lokacjach, zaczynając od szaro-burego Londynu a kończąc na istnej wizualnej masakrze, kto grał ten wie o co chodzi b) akcje stają się coraz bardziej ekscytujące i widowiskowe, moim faworytem jest chyba motyw z samolotem. Cała ta scena bije na głowę wszystko co nakręcił Bay :D PS. Czy tylko mi motyw z halucynogenem w wodzie i strachem natychmiast skojarzył się z Batman Begins? RE: Gry - Hitch - 15-11-2011 Poczekaj do rozwałki na statku z jedynki i pojedynku z niszczącym wszystko na swojej drodze CZOŁGIEM z dwójki :) W ogóle to fajnie ci, ja jeszcze do "Uncharted 3" nie zbliżyłem się nawet na wyciągnięcie ręki. Ale ja miałem fajniej, bo gdy parę lat temu zaczynałem swoje przygody z Drakiem, to... "Uncharted" było wybraną na chybił trafił grą. Totalne zaskoczenie oraz natychmiastowe pełne oczarowanie prowadzące do obecnej dozgonnej miłości :) RE: Gry - Khet - 15-11-2011 Pierwsze Uncharted było też moja pierwszą grą na PS3, potem nic już nie było takie samo :p Powaga, ta seria całkowicie mi przedefiniowała pojęcie reżyserii, przygody i świetnych bohaterów w grach (i nie tylko w sumie, bo wszelkie twory kina przygodowego powstałe po Ostatniej Krucjacie nie dorastają Uncharted do pięt). RE: Gry - Arahan - 15-11-2011 Nie Mierzwiak, nie tylko Tobie się to skojarzyło, aczkolwiek na początku myślalem, że dżiny są prawdziwe, wszak w poprzednich częściach twórcy w jakiś sposób dotykali zjawisk paranormalnych ;) Jedynki tak dobrze nie pamiętam, grałem w nią rok temu, miałem sobie przypomnieć, ale poczekam do weekendu. Nie mniej pierwsza scena z U-botem do dzisiaj siedzi mi w głowie i długo jej nie zapomnę, a eksploracja w/w sprawiała, że siedziałem na końcu fotela i pociłem się jak świnia - klimat nożem można było kroić :D Natomiast w dwójce CAŁA sekwencja z pociągiem to czyste mistrzostwo świata (ogólnie Tybet i misje wokół). To co się dzieje, ile się dzieje i jak szybko się dzieje, a do tego jak to wykonano - Mierzwiak kupuj tą grę i uwierz mi będą to dobrze wydane pieniądze (używka kolo 40, nówki na allegro po 50-60). Filmu sobie nie wyobrażam. Raz, że Nathan to Nathan i nie widze nikogo w jego roli :) Dwa, to co pisał Mierziwak, ciężko było by zroibć film w którym jest tyle pościgów, strzelanin (i tyle ludzi ginie z reki głównego bohatera) i akcji. Lepiej czekać na czwartą część :) Poki co męczę U3 na poziomie miażdżącym, zbieram resztę skarbów i zdobywam trofea. Zabawa nadal przenia mimo, że wiem co i jak :D Mierzwiak grałeś z dubbingiem ? Jak Ci się podobał ? RE: Gry - Khet - 15-11-2011 W U3 platyna już wpadła, ale za każdym kolejnym przejściem (w sumie trzy) gra jeszcze bardziej zyskiwała, a to chyba najlepsza rekomendacja. RE: Gry - Arahan - 15-11-2011 Nie gadaj :) dla mnie niektóre trofea są nie do zdobycia: - zabij 50 wrogów pod rząd po cichu No dyć to nie Hitman ;) RE: Gry - Khet - 15-11-2011 Pod rząd tylko pięciu, a 50 to w ogóle, sumując z kilku zaliczeń nawet :D Najbardziej upierdliwie jest pilnowanie, żeby broń nie przeładowała się automatycznie do póki nie wykończymy 60 przeciwników, ale też da się zrobić. Ogólnie trofea są chyba ciut prostsze niż poprzednio, za to dołożyli za multi i coopa. RE: Gry - Anielski_Pyl - 15-11-2011 Tak czytam te Wasze ochy i achy pod adresem Uncharted, i niemałe zdziwienie mnie ogarnia. Przepięknej grafiki i klimatu przygody nie mogę serii odmówić - Naughty Dog zawsze wyciska prawie maxa z każdego sprzętu Sony (Crash z PSX'a, Jak & Daxter z PS2), jednak gameplayowo i seria J&D i Uncharted są bardzo odtwórcze. Cover system przeniesiony z Gears of War, który w dodatku nie zawsze działa jak należy; całość przepotężnie zaskryptowana (choćby akcja ze śmigłowcem w dwójce, gdzie zanim nie włączył się filmik, mogłeś władować w niego wszystko, a maszyna nie doznała ryski); mnóstwo tego wtórnego strzelania, akcje zręcznościowe na schemacie "za każdym razem urwiemy jakiś grunt pod nogami, a ty się wspinaj", w końcu żywcem z God of War wyjęte oddalenia na krajobraz. Gry z tej serii za Chiny wafla nie zasługują na dychę. RE: Gry - Mierzwiak - 15-11-2011 (15-11-2011, 11:27)Arahan napisał(a): Mierzwiak grałeś z dubbingiem ? Jak Ci się podobał ?Tylko Londyn przeszedłem z dubbingiem PL. Ok, ale dopiero jak włączyłem angielski powiedziałem "To jest to" :) Anielski_Pyl, to o czym piszesz to nie wady, tylko rzeczy wynikające ze specyfiki gry. Trudno o pełną swobodę i brak skryptów w tytule, który jest w zasadzie interaktywnym kinem akcji. Jasne że fajnie byłoby dojść/wspiąć/doskoczyć/dolecieć do miejsca B na 4 różne sposoby, ale nie o to w tej grze chodzi. Że system osłon zapożyczony z Gearsów? Pokaż mi jakąkolwiek dziedzinę, w której nie zapożyczano by nowych, innowacyjnych i świetnych rozwiązań. RE: Gry - Mierzwiak - 15-11-2011 Oczywiście że można :) RE: Gry - Khet - 15-11-2011 Cytat:ry z tej serii za Chiny wafla nie zasługują na dychę.Za Chiny wafla zasługują. Co z tego, że wykorzystują motywy z innych tytułów, skoro robią to w sposób absolutnie genialny? Fabuła na 10, grafika na 10, gameplay na 10, ale dam całości ósemkę, bo "to wszystko już było"? Nie wyznaję takiej zasady, bo chyba żadna gra nie otrzymywałaby ode mnie więcej niż 5/10 wtedy :p RE: Gry - Hitch - 17-11-2011 http://www.dsogaming.com/news/gta-v-map-leaked/ Screen z gry wygląda na ultra-weczesną betę albo fake, ale już mapki są całkiem spoko. Choć całość wydaje się nie tak ogromna, jak mówią inne plotki. EDIT: A jednak fejki. Obrazek "z gry" zmontowany z plenerów trailera, GTA4 i San Andreas :( http://cloud.steampowered.com/ugc/613842889479542313/7FE73804BDFFEF237366AC33459F57D962D1AC4E/ RE: Gry - Mierzwiak - 17-11-2011 Nominacje do VGA 2011: http://www.ppe.pl/news-11728-Video_Game_Awards_2011__nominacje.html RE: Gry - Anielski_Pyl - 17-11-2011 1. Nie rozumiem tego mieszania ekskluzywnych tytułów z multi w kategorii najlepszych gier na PS3/X360. 2. Nominacje dla najlepszej gry przenośnej to śmiech na sali. 3. Gdzie nominacja dla Gears of War 3 za grafikę?! RE: Gry - Hitch - 17-11-2011 Brak nominacji za ścieżkę dźwiękową dla "Uncharted 3"? Co prawda jeszcze nie grałem, ale jeśli muzyka trzyma poziom poprzedników, to zjada na śniadanie całą konkurencję. RE: Gry - koronex1989 - 17-11-2011 http://www.rockstargames.com/newswire/article/19631/watch-the-max-payne-3-design-and-technology-series-video.html Nieźle RE: Gry - Mierzwiak - 17-11-2011 (17-11-2011, 17:04)Anielski_Pyl napisał(a): 3. Gdzie nominacja dla Gears of War 3 za grafikę?!Mnie bardziej ciekawi dlaczego nominację za grafikę dostało LA Noire. Co prawda osobiście nie grałem, ale z materiałów które widziałem to co najwyżej stany (mocno) średnie. Czyżby nominacja tylko za mimikę twarzy? (17-11-2011, 18:38)Hitch napisał(a): Brak nominacji za ścieżkę dźwiękową dla "Uncharted 3"?No właśnie. Sam motyw przygrywający w menu jest świetny, to nowa muzyka czy była już w poprzednich częściach? |