![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - military - 17-11-2011 No, Max Payne z lepszą grafiką. I dobrze. Tego oczekuję. Tylko martwią mnie te strzelaniny z wojskowymi - wolałbym, żeby fabuła była jednak stonowana i ograniczyła się do spraw policyjno-gangsterskich. RE: Gry - Hitch - 17-11-2011 Co tu dużo mówić - wygląda czadowo. Dobrze, że seria trafiła do Rockstara. Miley, w jedynce i dwójce też się strzelało z pozornie dużo lepiej wyszkolonymi i wyposażonymi komando-przeciwnikami pod koniec. Także to żadne zaskoczenie, ani powód do narzekania :) Mierzwiak: Ten zacny kawałek gra w jedynce i dwójce w menu. RE: Gry - Mierzwiak - 17-11-2011 Zatem w trójce jest ta sama melodia <ok> Co do filmiku z MP3: Zmiana klimatu wciąż do mnie nie przemawia i jestem pewien, że jeśli ta gra będzie mieć jakieś wady to będzie to właśnie to, ale holy shit, jak to świetnie wygląda! RE: Gry - Indroman - 17-11-2011 Ośmielę się stwierdzić, że brak nominacji za grafikę i muzykę dla Crysis 2 to żart. Grafika na chwilę obecną miażdży wszystko co istnieje. Muzyka - choć kwestia gustu - jest produkcją olśniewającą. Oczywiście takie nagrody traktować należy tak jak Oscary - jest show i nic poza tym :) RE: Gry - Snappik - 17-11-2011 Crysis 2 to krok wstecz w stosunku do Crysis 1 więc wszystko się zgadza :) RE: Gry - piXi - 17-11-2011 (17-11-2011, 21:24)Snappik napisał(a): Crysis 2 to krok wstecz w stosunku do Crysis 1 więc wszystko się zgadza :) Crysis 2 ma szerszy zakres możliwości graficznych. Dwójka ze wszystkimi ustawieniami minimalnymi lub wyłączonymi wygląda gorzej niż Crysis 1 z takimi samymi ustawieniami (co też przekłada się na to, że drugą część można odpalić na maszynach, na których pierwsza nie pójdzie)... Ale gdy w obu tytułach włączy się wszystko na maksimum to druga część jest widocznie lepsza graficznie... ;-) I tak jak Indroman napisał, żaden z nominowanych tytułów nie ma nawet startu do Crysisa 2 pod tym względem... RE: Gry - Snappik - 17-11-2011 W jakim aspekcie jest lepsza? - zrobili corridor shootera z arenami, mapy sa male i ciasne - modele wrogow 3 na krzyż, sie namęczyli.... - praktycznie zerowa fizyka zniszczeń (regres w stosunku do C1) Ok poprawili troche oswietlenie i cieniowanie, ale jak na 3 lata rożnicy to obie gry są bliźniacze. RE: Gry - Hitch - 18-11-2011 Cytat:Czyżby nominacja tylko za mimikę twarzy?Uwierz, że sam ten fakt wystarczy. Niby na screenach ogólnie gra wygląda średniawo, ale w ruchu jest śliczna. Oczywiście w starciu z takim "Uncharted 3" całościowo pod względem grafiki przegrywa, ale na nominację zasługuje. RE: Gry - Mierzwiak - 18-11-2011 Wierzę na słowo :) Ja tymczasem mam już GTA IV: Complete Edition i stwierdzam, że gra w dalszym ciągu wygląda fantastycznie i jeśli są jakieś momenty, w których grafika kuleje, to cutscenki - mocno takie sobie wykonanie postaci daje o sobie znać na zbliżeniach. RE: Gry - Hitch - 18-11-2011 Mierzwiaku, niepotrzebnie zaopatrzyłeś się w GTA4 i dodatki w jednym wydaniu. Chociażby na http://www.gta.wikia.com wymieniają całkiem sporo bugów z tej wersji. Najzdrowiej mieć te pozycje oddzielnie. Poza tym, grafika się jednak mocno postarzała. Widać to choćby w zestawieniu z "Red Dead Redemption" czy też właśnie z "L.A. Noire" :) RE: Gry - Indroman - 18-11-2011 (17-11-2011, 21:24)Snappik napisał(a): Crysis 2 to krok wstecz w stosunku do Crysis 1 więc wszystko się zgadza :) Crysis robi wrażenie do dzisiaj bo biega się po gęstych krzakach, co wciąż jest wydarzeniem wyjątkowym. Żadna inna gierka nie oferuje takiej oczojebnej uczty na taką skalę. I gdy wszyscy oczekiwali, że Crysis 2 przywali dżunglę "razy dwa" pojawił się NY. No i wielki zawód, bo gdzie ta roślinność? Tymczasem w aspekcie technicznym jest lepsza, bardziej dopracowana, a i NY stanowi miłą odmianę od Puszczy Białowieskiej, bo wygląda po prostu obłędnie. Szczególnie od trzeciego poziomu. Szkoda tylko, że nie była produkowana z myślą "jedynie na PC", bo CryEngine 3 mógłby kopać dupska do potęgi. RE: Gry - Mierzwiak - 18-11-2011 (18-11-2011, 08:51)Hitch napisał(a): Chociażby na http://www.gta.wikia.com wymieniają całkiem sporo bugów z tej wersji.A dokładny link? Bo na liście bugów przy żadnym nie jest zaznaczone, że występuje konkretnie w tym wydaniu. (18-11-2011, 09:23)Indroman napisał(a): Szkoda tylko, że nie była produkowana z myślą "jedynie na PC", bo CryEngine 3 mógłby kopać dupska do potęgi.Każda z wersji powstawała niezależnie i miała w pełni wykorzystywać możliwości sprzętu. Co do samej grafiki, jakkolwiek dobre by to nie było technicznie, to wygląda po prostu nudno, nudno i jeszcze raz nudno. Jedna wielka nijakość. Powtarzam: na razie nie ma ładniejszej gry niż Uncharted 3 z bardzo prostego powodu - nawet najlepsza technologia przegrywa w starciu z artyzmem. RE: Gry - Karol - 18-11-2011 Cytat:nie ma ładniejszej gry niż Uncharted 3 Jest - "Machinarium" :D ![]() ![]() Tak, wiem, że nie do końca o to chodziło, ale to dobra okazja żeby zareklamować to cudo ;). RE: Gry - Rodia - 18-11-2011 Przeszedłem Machinarium, mam nawet plakat w pokoju. Fajna giera, ale trudna jak cholera, wielokrotnie musiałem konsultować się z sieciowymi solucjami bo nie wyrabiałem :) RE: Gry - Karol - 18-11-2011 A nie korzystałeś z tej księgi z podpowiedziami w rogu ekranu? Po przejściu krótkiej minigierki dostawało się podpowiedź w formie komiksu :). RE: Gry - piXi - 18-11-2011 (18-11-2011, 21:09)Mierzwiak napisał(a): Powtarzam: na razie nie ma ładniejszej gry niż Uncharted 3 z bardzo prostego powodu - nawet najlepsza technologia przegrywa w starciu z artyzmem. Mówisz o tej serii, która wali kiepskim antyaliasingiem na kilometr? ;-) ![]() Niektórzy chyba nie rozumieją, że jakość grafiki to nie różnorodność scenerii, różnorodność przeciwników czy wymyślność plansz... RE: Gry - military - 18-11-2011 Cytat:jakość grafiki to nie różnorodność scenerii, różnorodność przeciwników czy wymyślność plansz... Jakość grafiki to WŁAŚNIE to. RE: Gry - Hitch - 18-11-2011 Pixi, szkoda, że dałeś screena z wersji multiplayer, która ma grafikę potężnie okrojoną w stosunku do singla. MIerzwiaku, linka ci nie dam, bo sam nie pamiętam przy okazji czego o tym wspominali. Ot uznałem za warte odnotowania ;) RE: Gry - Rodia - 19-11-2011 (18-11-2011, 22:20)Karol napisał(a): A nie korzystałeś z tej księgi z podpowiedziami w rogu ekranu? Po przejściu krótkiej minigierki dostawało się podpowiedź w formie komiksu :). Korzystałem. Nie pomagało :P RE: Gry - Karol - 19-11-2011 O... :P No cóż, ja za to jako przygodówkowy weteran nie miałem jakiś wielkich problemów, podpowiedzi twórców jakoś mi wystarczyły (choć niektóre są rzeczywiście niejasne i trzeba się było nieźle wysilić żeby je odczytać). Jeśli dobrze pamiętam to grę przeszedłem w ciągu jednego popołudnia, które minęło mi na podziwianiu kolejnych lokacji i zachwytami nad muzyką, z nosem wciśniętym w monitor z niedowierzania nad pięknem grafiki, animacji, kreacji świata. Cudna rzecz. |