![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- D'mooN - 16-07-2007 'Po Kill Bill nowy Tarantino...'? To jakaś kinowa nowomowa? Najpierw okładka 'Źródła', teraz to... Słabo mi. - Akaki - 16-07-2007 Kurwa mać. Wykastrowany film przerżnięty na pół, a teraz jeszcze zapakowany w niestrawne kolorowe pudełęczko. :shock: - Artemis - 16-07-2007 Wykastrować... - Akaki - 16-07-2007 I już na billboardach jest. :evil: - LPC - 16-07-2007 a wystarczyłoby zmienic kolor tła na czarny od razu lepiej by wygladało - Mierzwiak - 16-07-2007 tomashec napisał(a):w dodatku nie bedzie slynnych zwiastunow do fikcyjnych filmow.. :(Plakat faktycznie tragiczny. A brakiem zwiastunów się nie martwię, i tak już je widziałem na you tube i ign więc srać na dystrybutora. Słyszeliście że Planet Terror ma być w październiku? O ile w ogóle. Jeśli rzeczywiście tak będzie, obejrzę PT na kompie, nie dam dystrybutorowi zarobić skoro tak traktuje widzów. - Semi - 16-07-2007 Plakat do dupy, tyle ze ja ogolnie konwencji tego filmu do konca nie lykam - dlatego mam tyle problemow z tworczoscia Tarantino. Ale na film sie wybiore dla samego chociazby Kurta - dawno tak meskiego typa na duzym ekranie nie widzialam (a w tym roku mial byc nim Willis). Tak wiec plakat plakatem, ale do film i tak obejrze - Motoduf - 17-07-2007 Byłem na Death Proof i jest naprawdę genialny. Plakat w multikinie jest dużo lepszy (ten z samochodem), tłumaczenie nie łagodzi bluzgów ani trochę, a sam film jest o pół godziny dłuższy niż w USA. Dystrybutor dał dupy (nie ma zapowiadanych kawałków z RR), ale nie jest źle. - Karol - 17-07-2007 Dystrybutor akurat nie ma tu nic do gadania - decyzję o podzieleniu filmu na dwa wydali Weinsteinowie, podobnie jak o usunięciu zwiastunów i zmianę plakatu, co by traktować film nie pod kątem zjawiska Grindhouse, którego przecież - wg amerykańskiego dystrybutora - nie mamy prawa znać! :/ - Glut - 17-07-2007 Cytat:Dystrybutor akurat nie ma tu nic do gadania Co racja to racja. Grindhouse filmem jednym będzie tylko w USA. Na nas Tarantino zarobi 2x więcej kasy :). A plakat rzeczywiście kupą pachnie. - Tomek-1 - 23-07-2007 Glut napisał(a):Dystrybutor akurat nie ma tu nic do gadaniaNa dowód plakat w wersji niemieckiej: P.S. ichni tłumacze też popełniają idiotyczne, czyli dosłowne tłumaczenia - Todsicher (Zabezpieczony przed śmiercią) :D - Battonsson - 24-07-2007 Ja bym powiedział raczej "Śmiercioodporny", czyli całkiem niezłe tłumaczenie. - Jakuzzi - 24-07-2007 Zastanawia mnie wlasnie dlaczego dystrybutorzy postawili na oryginalne tytuly. Przeciez nie dosc, ze byloby po naszemu, to jeszcze brzmialoby tak zajebiscie kiczowato: Smiercioodporny, Planeta Terroru... Karol napisał(a):co by traktować film nie pod kątem zjawiska Grindhouse, którego przecież - wg amerykańskiego dystrybutora - nie mamy prawa znać! :/ Nie tylko dystrybutora - nawet sam Tarantino twierdzil, ze Europa moze nie zajarzyc zabiegu, stad podzial. - Don Vito - 24-07-2007 ![]() Nie wiem, co o tym myśleć... - Glut - 24-07-2007 Specyficzny ;). Mi się podoba. - Great Gonzo - 24-07-2007 Western, Bale, kategoria "R"? Mam nadzieję że Mental mdlejąc nie zrobi sobie zbyt dużej krzywdy. - Glut - 24-07-2007 Na 100% będzie 'R'? - Mush Room - 24-07-2007 Dla mnie bomba ten plakat. - military - 24-07-2007 Słaby ten plakat, po dwudziestu minutach nauki photoshopa można taki zrobić. - Great Gonzo - 24-07-2007 Ała. A od ilu PSH* plakat uznajesz za dobry? *PhotoShopoGodzin |