Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- D'mooN - 16-07-2007

'Po Kill Bill nowy Tarantino...'?
To jakaś kinowa nowomowa?

Najpierw okładka 'Źródła', teraz to...

Słabo mi.


- Akaki - 16-07-2007

Kurwa mać. Wykastrowany film przerżnięty na pół, a teraz jeszcze zapakowany w niestrawne kolorowe pudełęczko. :shock:


- Artemis - 16-07-2007

Wykastrować...


- Akaki - 16-07-2007

I już na billboardach jest. :evil:


- LPC - 16-07-2007

a wystarczyłoby zmienic kolor tła na czarny od razu lepiej by wygladało


- Mierzwiak - 16-07-2007

tomashec napisał(a):w dodatku nie bedzie slynnych zwiastunow do fikcyjnych filmow.. :(
Plakat faktycznie tragiczny.

A brakiem zwiastunów się nie martwię, i tak już je widziałem na you tube i ign więc srać na dystrybutora.

Słyszeliście że Planet Terror ma być w październiku? O ile w ogóle. Jeśli rzeczywiście tak będzie, obejrzę PT na kompie, nie dam dystrybutorowi zarobić skoro tak traktuje widzów.


- Semi - 16-07-2007

Plakat do dupy, tyle ze ja ogolnie konwencji tego filmu do konca nie lykam - dlatego mam tyle problemow z tworczoscia Tarantino. Ale na film sie wybiore dla samego chociazby Kurta - dawno tak meskiego typa na duzym ekranie nie widzialam (a w tym roku mial byc nim Willis).
Tak wiec plakat plakatem, ale do film i tak obejrze


- Motoduf - 17-07-2007

Byłem na Death Proof i jest naprawdę genialny. Plakat w multikinie jest dużo lepszy (ten z samochodem), tłumaczenie nie łagodzi bluzgów ani trochę, a sam film jest o pół godziny dłuższy niż w USA. Dystrybutor dał dupy (nie ma zapowiadanych kawałków z RR), ale nie jest źle.


- Karol - 17-07-2007

Dystrybutor akurat nie ma tu nic do gadania - decyzję o podzieleniu filmu na dwa wydali Weinsteinowie, podobnie jak o usunięciu zwiastunów i zmianę plakatu, co by traktować film nie pod kątem zjawiska Grindhouse, którego przecież - wg amerykańskiego dystrybutora - nie mamy prawa znać! :/


- Glut - 17-07-2007

Cytat:Dystrybutor akurat nie ma tu nic do gadania

Co racja to racja. Grindhouse filmem jednym będzie tylko w USA. Na nas Tarantino zarobi 2x więcej kasy :). A plakat rzeczywiście kupą pachnie.


- Tomek-1 - 23-07-2007

Glut napisał(a):Dystrybutor akurat nie ma tu nic do gadania
Na dowód plakat w wersji niemieckiej:

[Obrazek: DeathProof_poster2.jpg]

P.S. ichni tłumacze też popełniają idiotyczne, czyli dosłowne tłumaczenia - Todsicher (Zabezpieczony przed śmiercią) :D


- Battonsson - 24-07-2007

Ja bym powiedział raczej "Śmiercioodporny", czyli całkiem niezłe tłumaczenie.


- Jakuzzi - 24-07-2007

Zastanawia mnie wlasnie dlaczego dystrybutorzy postawili na oryginalne tytuly. Przeciez nie dosc, ze byloby po naszemu, to jeszcze brzmialoby tak zajebiscie kiczowato: Smiercioodporny, Planeta Terroru...


Karol napisał(a):co by traktować film nie pod kątem zjawiska Grindhouse, którego przecież - wg amerykańskiego dystrybutora - nie mamy prawa znać! :/

Nie tylko dystrybutora - nawet sam Tarantino twierdzil, ze Europa moze nie zajarzyc zabiegu, stad podzial.


- Don Vito - 24-07-2007

[Obrazek: 7167870.3.jpg]

Nie wiem, co o tym myśleć...


- Glut - 24-07-2007

Specyficzny ;). Mi się podoba.


- Great Gonzo - 24-07-2007

Western, Bale, kategoria "R"? Mam nadzieję że Mental mdlejąc nie zrobi sobie zbyt dużej krzywdy.


- Glut - 24-07-2007

Na 100% będzie 'R'?


- Mush Room - 24-07-2007

Dla mnie bomba ten plakat.


- military - 24-07-2007

Słaby ten plakat, po dwudziestu minutach nauki photoshopa można taki zrobić.


- Great Gonzo - 24-07-2007

Ała.
A od ilu PSH* plakat uznajesz za dobry?

*PhotoShopoGodzin