![]() |
|
Thor: Ragnarok (2017) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54) +---- Wątek: Thor: Ragnarok (2017) (/Thread-Thor-Ragnarok-2017--4170) |
RE: Thor: Ragnarok (2017) - Szpeku - 12-08-2017 Green Ranger vs Yellow Ranger :O RE: Thor: Ragnarok (2017) - Krismeister - 12-08-2017 Może to z Lokim Valkiria będzie miała "co nieco". RE: Thor: Ragnarok (2017) - Juby - 12-08-2017 Oby ją zbił w tym starciu. :D RE: Thor: Ragnarok (2017) - srebrnik - 16-08-2017 Włączyli nieśmiało Doktora do kampanii RE: Thor: Ragnarok (2017) - Pelivaron - 08-09-2017 Dlaczego Thor się tak świeci? RE: Thor: Ragnarok (2017) - Szpeku - 08-09-2017 Czytając wywiady z twórcami, mam wrażenie, że to będzie kolejny film który oleje historię budowaną przez główną postać w poprzednich filmach i nie będzie się skupiać nawet na własnej historii tylko na zapowiadaniu Infinity War, choć pewnie nie przebije w tym "Age of Ultron". Efekty i scenografia świetna, ale czarna Valkyrie po prostu nie gra, wygląda jak losowa postać stworzona na potrzeby filmu, a nie jedna z największych wojowniczek uniwersum. Szkoda, że Sif pewnie dostanie tylko małe cameo, bo na pewno wypełniałaby lepiej "rolę" jaką odgrywać ma w tym taka Valkyrie. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Dr Strangelove - 08-09-2017 Strasznie jarmarcznie ten kawałek wygląda. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Grievous - 19-09-2017 Fajne :) RE: Thor: Ragnarok (2017) - Negatywny - 19-09-2017 Zajebiste. RE: Thor: Ragnarok (2017) - harlequinade - 07-10-2017 RE: Thor: Ragnarok (2017) - Proteus - 11-10-2017 RE: Thor: Ragnarok (2017) - Cator - 11-10-2017 Czy to był dowcip o obciąganiu druta, w filmie Marvela? :) RE: Thor: Ragnarok (2017) - Mierzwiak - 11-10-2017 Tymczasem pierdoła Ruffalo znowu odstawił numer, tym razem streamował na instagramie audio z premierowego pokazu filmu :) RE: Thor: Ragnarok (2017) - Gej - 11-10-2017 Hah ten Ruffalo to jest chyba ich PRowy koszmar :D Zaraz tak odwali manianę że do Nortona na klęczkach wrócą. (żart) RE: Thor: Ragnarok (2017) - Proteus - 11-10-2017 A co Ruffcio odwalił poprzednio? Bo przegapiłem. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Mierzwiak - 11-10-2017 Proteus: https://www.comicbookmovie.com/avengers/avengers_infinity_war/thor-ragnarok-actor-mark-ruffalo-mistakenly-shares-footage-from-a-top-secret-mcu-photoshoot-a154356 RE: Thor: Ragnarok (2017) - Mierzwiak - 12-10-2017 James Gunn hajpuje TR i pisze coś ciekawego na końcu. Hmm, Ant-Man czy Strange? :) Cytat:Was lucky enough to be invited to the Thor: Ragnarok Premiere last night. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Huntersky - 12-10-2017 Thor 2 albo Avengers 2 :) RE: Thor: Ragnarok (2017) - Mierzwiak - 12-10-2017 Napisał że odkąd jest w Marvelu, więc Thor 2 odpada. Może faktycznie Ultron :) RE: Thor: Ragnarok (2017) - Huntersky - 12-10-2017 Zależy jak na to patrzeć, bo Gunn został zatrudniony w 2012. :) To może Iron Man 3? |