![]() |
|
SEQUELE - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10) +--- Wątek: SEQUELE (/Thread-SEQUELE--50) |
RE: SEQUELE - Berus - 22-10-2011 Widmo! RE: SEQUELE - Anielski_Pyl - 22-10-2011 Udany lifting <ok> Przeczytałem opis Inwazji na USA z Norrisem - co za fabuła! Omal nie zakrztusiłem się obiadem ze śmiechu :) Muszę to kiedyś wciągnąć przy piwie. RE: SEQUELE - szopman - 22-10-2011 Nikt nie jest zainteresowany napisaniem MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (5 filmów, 2 krótkometrażówki i nadchodzacy film) ?? albo chociaż STAR WARS ? RE: SEQUELE - tomashec - 22-10-2011 Niestety, chętnych na razie brak :( RE: SEQUELE - gigacz - 22-10-2011 Gwiezdne wojny to tylko ja :D Robię już Imperium do F/X, ale tym razem... piszę wszystkie pozostałe 5 części jednocześnie, z oczywistym naciskiem na Imperium. Sagę też ja zrobię i będzie miłe zwieńczenie całości ;) RE: SEQUELE - tomashec - 22-10-2011 Czyli napiszesz do działu Sequele?? :) RE: SEQUELE - gigacz - 22-10-2011 No tak.... tym bardziej że to mega praca nie będzie :) RE: SEQUELE - szopman - 23-10-2011 a to każdy może napisać do tego działu ? xd RE: SEQUELE - tomashec - 23-10-2011 Jako tekst gościnny, nadający się do publikacji - pewnie, czemu nie... RE: SEQUELE - szopman - 23-10-2011 Czyli mógłbym spróbować ? RE: SEQUELE - tomashec - 23-10-2011 Pewnie. RE: SEQUELE - Anielski_Pyl - 23-10-2011 @ tomashec; widzę, że nie ma w sequelach Władcy Pierścieni :/ Pozwolisz, że podrzucę Ci w tygodniu? RE: SEQUELE - tomashec - 24-10-2011 Anielski, przyjmę z uśmiechem na ustach! :D RE: SEQUELE - szopman - 24-10-2011 Poświęciłem kilka godzinek dziś na napisanie o MARVEL CINEMATIC UNIVERSE, tylko nie wiem na jaki adres e-mail mógłbym podesłać zeby ktos zweryfikował czy się nadaje. RE: SEQUELE - Mefisto - 24-10-2011 (23-10-2011, 23:17)Anielski_Pyl napisał(a): @ tomashec; widzę, że nie ma w sequelach Władcy Pierścieni :/ Pozwolisz, że podrzucę Ci w tygodniu? O boże, już czuję fanboizm w każdym słowie :P RE: SEQUELE - Anielski_Pyl - 24-10-2011 Cytat:O boże, już czuję fanboizm w każdym słowie :P To się zdziwisz :) RE: SEQUELE - Mefisto - 24-10-2011 zaskocz mnie :) RE: SEQUELE - gigacz - 25-10-2011 (24-10-2011, 17:46)Mefisto napisał(a): O boże, już czuję fanboizm w każdym słowie :P To chyba dobrze? :) Fani zazwyczaj znają milion faktów i ciekawostek więcej niż przeciętni widzowie ;) RE: SEQUELE - Khet - 25-10-2011 Akurat tu fanboizm się przyda, bo w dziale jest parę opracowań, którym przydałaby się drobna - ekhm, ekhm - korekta. RE: SEQUELE - Mefisto - 25-10-2011 (25-10-2011, 12:04)gigacz napisał(a): Fani zazwyczaj znają milion faktów i ciekawostek więcej niż przeciętni widzowie ;) Pomyliłeś działy - z tym do fx :P W sequelach winny być krótkie i treściwe opisy bez słodzenia każdemu z osobna i orgazmowania się na zajebistością po raz n-ty :P |