Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
SEQUELE - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10)
+--- Wątek: SEQUELE (/Thread-SEQUELE--50)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: SEQUELE - Berus - 22-10-2011

Widmo!


RE: SEQUELE - Anielski_Pyl - 22-10-2011

Udany lifting <ok>

Przeczytałem opis Inwazji na USA z Norrisem - co za fabuła! Omal nie zakrztusiłem się obiadem ze śmiechu :) Muszę to kiedyś wciągnąć przy piwie.


RE: SEQUELE - szopman - 22-10-2011

Nikt nie jest zainteresowany napisaniem MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (5 filmów, 2 krótkometrażówki i nadchodzacy film) ?? albo chociaż STAR WARS ?


RE: SEQUELE - tomashec - 22-10-2011

Niestety, chętnych na razie brak :(


RE: SEQUELE - gigacz - 22-10-2011

Gwiezdne wojny to tylko ja :D Robię już Imperium do F/X, ale tym razem... piszę wszystkie pozostałe 5 części jednocześnie, z oczywistym naciskiem na Imperium. Sagę też ja zrobię i będzie miłe zwieńczenie całości ;)


RE: SEQUELE - tomashec - 22-10-2011

Czyli napiszesz do działu Sequele?? :)



RE: SEQUELE - gigacz - 22-10-2011

No tak.... tym bardziej że to mega praca nie będzie :)


RE: SEQUELE - szopman - 23-10-2011

a to każdy może napisać do tego działu ? xd


RE: SEQUELE - tomashec - 23-10-2011

Jako tekst gościnny, nadający się do publikacji - pewnie, czemu nie...


RE: SEQUELE - szopman - 23-10-2011

Czyli mógłbym spróbować ?


RE: SEQUELE - tomashec - 23-10-2011

Pewnie.


RE: SEQUELE - Anielski_Pyl - 23-10-2011

@ tomashec; widzę, że nie ma w sequelach Władcy Pierścieni :/ Pozwolisz, że podrzucę Ci w tygodniu?


RE: SEQUELE - tomashec - 24-10-2011

Anielski, przyjmę z uśmiechem na ustach! :D


RE: SEQUELE - szopman - 24-10-2011

Poświęciłem kilka godzinek dziś na napisanie o MARVEL CINEMATIC UNIVERSE, tylko nie wiem na jaki adres e-mail mógłbym podesłać zeby ktos zweryfikował czy się nadaje.


RE: SEQUELE - Mefisto - 24-10-2011

(23-10-2011, 23:17)Anielski_Pyl napisał(a): @ tomashec; widzę, że nie ma w sequelach Władcy Pierścieni :/ Pozwolisz, że podrzucę Ci w tygodniu?

O boże, już czuję fanboizm w każdym słowie :P


RE: SEQUELE - Anielski_Pyl - 24-10-2011

Cytat:O boże, już czuję fanboizm w każdym słowie :P

To się zdziwisz :)


RE: SEQUELE - Mefisto - 24-10-2011

zaskocz mnie :)


RE: SEQUELE - gigacz - 25-10-2011

(24-10-2011, 17:46)Mefisto napisał(a): O boże, już czuję fanboizm w każdym słowie :P

To chyba dobrze? :) Fani zazwyczaj znają milion faktów i ciekawostek więcej niż przeciętni widzowie ;)


RE: SEQUELE - Khet - 25-10-2011

Akurat tu fanboizm się przyda, bo w dziale jest parę opracowań, którym przydałaby się drobna - ekhm, ekhm - korekta.


RE: SEQUELE - Mefisto - 25-10-2011

(25-10-2011, 12:04)gigacz napisał(a): Fani zazwyczaj znają milion faktów i ciekawostek więcej niż przeciętni widzowie ;)

Pomyliłeś działy - z tym do fx :P W sequelach winny być krótkie i treściwe opisy bez słodzenia każdemu z osobna i orgazmowania się na zajebistością po raz n-ty :P