![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Glut - 04-10-2007 Olaboga. Zwracam się do was w akcie ostatecznej desperacji. Jak mi nikt nie pomoże to się potnę. ;/ Otóż kupiłem sobie oryginalnego Hitmana 4 z serii Super$eller Cenegi. Instalka, itd. Bajerka jest. Włączam tę grę, tworzę profil. I dup. Podczas ładowania pierwszego poziomu gra wychodzi do pulpitu. Jedyne info na temat tego błędu jakie gdziekolwiek znalazłem jest tutaj - http://www.hitmanforum.com/forum/index.php?showtopic=43394 . Ktoś uratuje? - Mierzwiak - 04-10-2007 Jakiego masz kompa? Masz najnowsze sterowniki od karty graficznej? - Glut - 04-10-2007 Sterowniki mam. Najnowsze nawet. Windows XP 512 DDR RAM GeForce 7600GS (na agp8x) Pentium IV 3.0Ghz - Mierzwiak - 04-10-2007 Komp spoko. Może ma za mało pamięci? 512 niby jest podane w minimalnych wymaganiach, ale z grami różnie bywa. - Glut - 04-10-2007 Ram się mieści w minimalnych wymaganiach spokojnie. Problem na 100% jest innej natury, inaczej znalazł bym jakieś informacje na ten temat. - Mierzwiak - 04-10-2007 Widocznie system już jest zasyfiony, tak bywa. Ja kiedyś nie mogłem w ogóle zainstalować quick time'a, reinstalka XP rozwiązała wszystkie problemy. Jak tak bardzo zależy ci na graniu (w końcu wydałeś kaskę na grę) przeinstaluj XP i sprawdź grę na świeżym systemie. - Glut - 04-10-2007 Format nastąpił dwa dni temu. ;) - Mierzwiak - 04-10-2007 W takim razie masz problem 8) - Glut - 04-10-2007 Dzięki za diagnozę. ;) Parę godzin temu poszedł mail do Cenegi i Eidiosa. Jak mi nie odpiszą do jutra to będę smutny. - Mierzwiak - 04-10-2007 Może ewentualnie zainstaluj patche jeśli takowe są? - Glut - 04-10-2007 Wydanie, które posiadam jest maksymalnie opaczowane w momencie instalacji. v1.2 - Mierzwiak - 04-10-2007 Mierzwiak napisał(a):W takim razie masz problem 8):P - nexus - 04-10-2007 Glut napisał(a):Olaboga. Zwracam się do was w akcie ostatecznej desperacji. Jak mi nikt nie pomoże to się potnę. ;/ na moje oko masz problem z EAX. Bodajże dwójka miała podobny problem. Wówczas trzeba było pogrzebać w pliku konfiguracyjnym hitman.ini czy coś w tym stylu i ręczne wyłączenie EAX. Na Cenagę bym nie liczył, mi nie odpisali przy okazji problemów z inną grą. Zapewne już dostałeś automatyczną odpowiedź, że odpowiedź dostaniesz w ciągu tygodnia... - Oconnel - 05-10-2007 Ah Serious Sam. Proste aczkolwiek wciągające. Jedynkę i dwójkę można przejść z zamkniętymi oczami. Natomiast nie udało mi się przejść bez kodów trójki. Pamiętam że byłem przed wrotami jakiegoś miasta, i była tam taka zadyma że nie szło wyżyć. - Mierzwiak - 05-10-2007 Grałeś w Serious Sam 3? Ach jak ja zazdroszczę tym którzy mają dostęp do gier które jeszcze nie powstały :roll: - military - 05-10-2007 Oczywiście gdyby pominąć czepialstwo, zrozumiałoby się że miał na myśli kolejność wychodzenia gier z serii: SS:First Encounter, SS:Second Encounter, SS2. - Oconnel - 05-10-2007 No tak, coś mi się pogmatwało. Chodzi mi o to że Serious Sam, a potem Serious Sam: Second Encounter (tak to się chyba nazywało...) to były bardzo proste strzelanki. Kolejna część (którą nazwałem trójką) jest już sporo trudniejsza :) EDIT: A do tego że Mierzwiak czepia się co drugiego mojego postu na tym forum zaczynam się już przyzwyczajać :D :roll: - Glut - 05-10-2007 Cytat:na moje oko masz problem z EAX. Bodajże dwójka miała podobny problem. Wówczas trzeba było pogrzebać w pliku konfiguracyjnym hitman.ini czy coś w tym stylu i ręczne wyłączenie EAX. Nie ma takiego pliku, plik konfiguracyjny też nie zawiera linijki EAX, jakieś wskazówki? ;) Cytat:Zapewne już dostałeś automatyczną odpowiedź, że odpowiedź dostaniesz w ciągu tygodnia... Jeszcze nie. :) Ciekawostka: w końcu udało mi się do nich dodzwonić, tel nie był zajęty .... nie odebrali przez 1,5min. Bez komentarza. [EDIT] Wyłączyłem EAX w opcjach w grze. Nie pomogło. ;/ - nexus - 05-10-2007 Mierzwiak napisał(a):W takim razie masz problem 8) - Mierzwiak - 05-10-2007 Oconnel napisał(a):A do tego że Mierzwiak czepia się co drugiego mojego postu na tym forum zaczynam się już przyzwyczajać :D :roll:Żart kolego, żart! Zaczynam się przyzwyczajać, że ludzie nie czają o co chodzi jak na końcu zdania nie postawi się ":wink:" lub ":P". Co do Serious Sama 2 chętnie zagram sobie w niego na nowym kompie (stary mi na to nie pozwala), ale z tego co widziałem to jakoś bardziej przemawiały do mnie poprzednia część i jej rozwinięcie. Na tamtym silniku graficznym gra miała jakiś taki fajny urok. |