Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Glut - 04-10-2007

Olaboga. Zwracam się do was w akcie ostatecznej desperacji. Jak mi nikt nie pomoże to się potnę. ;/

Otóż kupiłem sobie oryginalnego Hitmana 4 z serii Super$eller Cenegi. Instalka, itd. Bajerka jest. Włączam tę grę, tworzę profil. I dup. Podczas ładowania pierwszego poziomu gra wychodzi do pulpitu. Jedyne info na temat tego błędu jakie gdziekolwiek znalazłem jest tutaj - http://www.hitmanforum.com/forum/index.php?showtopic=43394 . Ktoś uratuje?


- Mierzwiak - 04-10-2007

Jakiego masz kompa?
Masz najnowsze sterowniki od karty graficznej?


- Glut - 04-10-2007

Sterowniki mam.

Najnowsze nawet.

Windows XP
512 DDR RAM
GeForce 7600GS (na agp8x)
Pentium IV 3.0Ghz


- Mierzwiak - 04-10-2007

Komp spoko. Może ma za mało pamięci? 512 niby jest podane w minimalnych wymaganiach, ale z grami różnie bywa.


- Glut - 04-10-2007

Ram się mieści w minimalnych wymaganiach spokojnie. Problem na 100% jest innej natury, inaczej znalazł bym jakieś informacje na ten temat.


- Mierzwiak - 04-10-2007

Widocznie system już jest zasyfiony, tak bywa. Ja kiedyś nie mogłem w ogóle zainstalować quick time'a, reinstalka XP rozwiązała wszystkie problemy. Jak tak bardzo zależy ci na graniu (w końcu wydałeś kaskę na grę) przeinstaluj XP i sprawdź grę na świeżym systemie.


- Glut - 04-10-2007

Format nastąpił dwa dni temu. ;)


- Mierzwiak - 04-10-2007

W takim razie masz problem 8)


- Glut - 04-10-2007

Dzięki za diagnozę. ;)

Parę godzin temu poszedł mail do Cenegi i Eidiosa. Jak mi nie odpiszą do jutra to będę smutny.


- Mierzwiak - 04-10-2007

Może ewentualnie zainstaluj patche jeśli takowe są?


- Glut - 04-10-2007

Wydanie, które posiadam jest maksymalnie opaczowane w momencie instalacji. v1.2


- Mierzwiak - 04-10-2007

Mierzwiak napisał(a):W takim razie masz problem 8)
:P


- nexus - 04-10-2007

Glut napisał(a):Olaboga. Zwracam się do was w akcie ostatecznej desperacji. Jak mi nikt nie pomoże to się potnę. ;/
[blablabla]

na moje oko masz problem z EAX. Bodajże dwójka miała podobny problem. Wówczas trzeba było pogrzebać w pliku konfiguracyjnym hitman.ini czy coś w tym stylu i ręczne wyłączenie EAX.
Na Cenagę bym nie liczył, mi nie odpisali przy okazji problemów z inną grą. Zapewne już dostałeś automatyczną odpowiedź, że odpowiedź dostaniesz w ciągu tygodnia...


- Oconnel - 05-10-2007

Ah Serious Sam. Proste aczkolwiek wciągające. Jedynkę i dwójkę można przejść z zamkniętymi oczami. Natomiast nie udało mi się przejść bez kodów trójki. Pamiętam że byłem przed wrotami jakiegoś miasta, i była tam taka zadyma że nie szło wyżyć.


- Mierzwiak - 05-10-2007

Grałeś w Serious Sam 3? Ach jak ja zazdroszczę tym którzy mają dostęp do gier które jeszcze nie powstały :roll:


- military - 05-10-2007

Oczywiście gdyby pominąć czepialstwo, zrozumiałoby się że miał na myśli kolejność wychodzenia gier z serii: SS:First Encounter, SS:Second Encounter, SS2.


- Oconnel - 05-10-2007

No tak, coś mi się pogmatwało. Chodzi mi o to że Serious Sam, a potem Serious Sam: Second Encounter (tak to się chyba nazywało...) to były bardzo proste strzelanki. Kolejna część (którą nazwałem trójką) jest już sporo trudniejsza :)

EDIT:
A do tego że Mierzwiak czepia się co drugiego mojego postu na tym forum zaczynam się już przyzwyczajać :D :roll:


- Glut - 05-10-2007

Cytat:na moje oko masz problem z EAX. Bodajże dwójka miała podobny problem. Wówczas trzeba było pogrzebać w pliku konfiguracyjnym hitman.ini czy coś w tym stylu i ręczne wyłączenie EAX.

Nie ma takiego pliku, plik konfiguracyjny też nie zawiera linijki EAX, jakieś wskazówki? ;)

Cytat:Zapewne już dostałeś automatyczną odpowiedź, że odpowiedź dostaniesz w ciągu tygodnia...

Jeszcze nie. :) Ciekawostka: w końcu udało mi się do nich dodzwonić, tel nie był zajęty .... nie odebrali przez 1,5min. Bez komentarza.

[EDIT]

Wyłączyłem EAX w opcjach w grze. Nie pomogło. ;/


- nexus - 05-10-2007

Mierzwiak napisał(a):W takim razie masz problem 8)



- Mierzwiak - 05-10-2007

Oconnel napisał(a):A do tego że Mierzwiak czepia się co drugiego mojego postu na tym forum zaczynam się już przyzwyczajać :D :roll:
Żart kolego, żart! Zaczynam się przyzwyczajać, że ludzie nie czają o co chodzi jak na końcu zdania nie postawi się ":wink:" lub ":P".

Co do Serious Sama 2 chętnie zagram sobie w niego na nowym kompie (stary mi na to nie pozwala), ale z tego co widziałem to jakoś bardziej przemawiały do mnie poprzednia część i jej rozwinięcie. Na tamtym silniku graficznym gra miała jakiś taki fajny urok.