![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Hitch - 08-12-2011 Nie jest za mgiełką, tylko jest trochę ciemniejszy. I tyle z różnic. Myślę, że każdy telewizor z tego tysiąclecia jest zdolny do zmiany ustawienia jasności. No i gra ma to też w opcjach. To pianie o różnicach jest cholernie naciągane. Rockstar pozbawiłby się głupio kupy kasy, gdyby gra wyglądała na którejkolwiek konsoli lepiej. W ich interesie leży, żeby niezależnie od platformy jakość była ta sama, i hello, jest. RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 08-12-2011 Trochę może ostrzejszy obraz na X360 jest, ale tak się zastanawiam, że jeśli masz tylko jedną konsolę i tylko na niej jednej grasz, a nie symultanicznie na dwóch ekranach ustawionych obok, to... kurde, kogo to :) Dla mnie w obu przypadkach gierka ma zajebistą grafikę i jest to chyba jedna z najlepiej wyglądających gier, jakie widziałem. Ech, ten zachód słońca na prerii Meksyku, albo Thieves' Landing w strugach deszczu :) A'propos, teraz, jak gram w San Andreas to tak mi się nasunęło, że szkoda, że w RDR nie zrobili takiego myku, jak organizowanie sobie gangu. Pasowało by do tej gry jak ulał. To i napady na banki, których R* nie mogę wybaczyć. RE: Gry - military - 08-12-2011 Tutaj sobie porównajcie: http://www.lensoftruth.com/head2head-red-dead-redemption/ Słowem - wersja na X ma wyższą rozdzielczość, więcej traw i różnego badziewia, i dłuższy zasięg rysowania scenerii. Różnice są zauważalne, ale szczerze mówiąc - who cares? Gra jest ta sama. Mnie nie podoba się w żadnej wersji.:) RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 08-12-2011 No, na załączonych screenach rzeczywiście widać różnicę. Dziwne, bo zawsze wydawało mi się, że pod względem, że tak powiem, "mocy" to PS3 pozwala twórcom gry na więcej niż X360... A ja dopiero odkryłem, że jednak można banki okradać :) Nie ma to nic wspólnego, z napadami, które bym z przyjemnością w RDR widział, ale jednak można "skroić", najlepiej wieczorową porą po zamknięciu, bank. Trochę wstyd, ale nie widziałem wcześniej tej mini-gry z otwieraniem sejfu... a może nie pamiętam?... Nie, na pewno nie widziałem. :) military, wiem że korzystasz XBoxLive. Powiedz mi, czy do normalnego grania w multiplayer trzeba jakieś pakiety wykupować, czy wystarczy się zarejestrować. Do tej pory nie korzystałem z X360, nawet nie mam karty WiFi, ale zamierzam dokupić i zastanawiam się, czy zwykłe granie wieloosobowe wiąże się z płaceniem jakiegoś abonamentu, czy nie. RE: Gry - Wawrzyniec - 08-12-2011 Za uaktywnienie konta gold i tym samym możliwości grania z innymi, buli się jakieś dwie dychy za miesiąc (zależy gdzie kupujesz kody). RE: Gry - military - 08-12-2011 Jak dopiero zakładasz konto, masz miesiąc darmowego Live'a. Jeśli konto już masz (a nie zależy ci na gamescorze, tylko po prostu chcesz pograć, choćby na próbę), zawsze możesz założyć drugie. Musisz zrobić drugi profil i zarejestrować na innego maila, ale miesiąc darmowego grania piechotą nie chodzi.:) W ten sposób możesz grać miesiącami.:) Widmo? RE: Gry - military - 09-12-2011 Od dziś do niedzieli można grać za darmo na Xbox Live. RE: Gry - Anielski_Pyl - 11-12-2011 Nie ma bata! Nowy Metal, od dziś znany jako METAL GEAR RISING: REVENGEANCE, rozpierdoli moją peestrójkę :D
RE: Gry - military - 11-12-2011 A ja w to już grałem. Nazywało się Ninja Gaiden i wyglądało identycznie, tylko miało trochę inne tekstury. RE: Gry - Hitch - 11-12-2011 Ale w MGSie będziesz miał pięciogodzinne filmiki i tyle japońskiego kiczu, że na strumieniu swoich wymiocin można dolecieć na Księżyc :) RE: Gry - military - 11-12-2011 No wiesz, w Ninja Gaiden kiczu nie brakuje, ale ta gra jest genialna. To po prostu czysta rozgrywka, w której jeśli przegrywasz - to ze swojej winy. Zero efekciarskich skryptów. Cała efektowność tkwi w graficznym projekcie poziomów, przeciwników, i w systemie walki. Polecam - na PS3 znajdziesz to za jakieś grosze. Jeśli lubisz tego typu gierki, lepszej po prostu nie znajdziesz. Nawet Devil May Cry 4 wysiada w porównaniu z NG2. PS Edycja na PS3 ma i zalety, i wady w stosunku do Xboksowej. Zalety - możliwość grania drugą postacią i trochę więcej poziomów. Wady - troszkę gorsza grafika i... mało krwi. Wersja na X360 po prostu tryska juchą, na PS3 podali ją bardzo oszczędnie.:) RE: Gry - Mierzwiak - 11-12-2011 Pieprzyć MGSa, Naughty Dog wydaje nową grę! RE: Gry - Khet - 11-12-2011 Kogo jeszcze jara kiczowaty MGS? :) Trailer nowego tytułu od Naughty Dog, w pełni na silniku gry (podobnie jak rok temu w wypadku teasera Uncharted 3): Już bardziej czekam chyba tylko jeszcze na nowego BioShocka. edit Mierzwiak kilkanaście sekund szybszy :P RE: Gry - Hitch - 11-12-2011 Holy shit! Wygląda świetnie (zaraz wyleci Pixi krzycząć, że badziewiasta grafa, bo nie ma wygładzania krawędzi :)), choć wydaje się inspirowane "Jestem Willem Smithem". Fajnie, że ND nie trzyma się kurczowo "Uncharted" i próbują swoich sił w innych gatunkach. Ale bez porównań się nie obejdzie, także niech się zaangażowani w produkcję chłopcy i dziewczęta postarają. A MGSem podnieca się tylko Anielski. Zaskoczenie roku :) RE: Gry - Mierzwiak - 11-12-2011 Inspiracja oczywista, ale scenariusz taki kupiasty jak w IAL na pewno nie będzie :P Graficznie zapowiada się to na kolejny przełomowy dla PS3 tytuł, a dziewucha wygląda jak Ellen Page :D RE: Gry - Khet - 11-12-2011 Cytat: a dziewucha wygląda jak Ellen Page :DTo pierwsza rzecz jaka mnie uderzyła, w pierwszym momencie spodziewałem się nawet usłyszeć jej głos :D RE: Gry - Hitch - 11-12-2011 Też mi się skojarzyła z Page. A o scenariusz nie ma się co martwić raczej. ND przykładają do niego ogromną uwagę nawet przy, mogłoby się wydawać, standardowych przygodówkach. Tu myślę, że postarają się nawet bardziej, co by nie było potem jojczenia, że to syf bo nie "Uncharted 4" :) RE: Gry - military - 11-12-2011 Pokazali też intro do Diablo III. Bida z nędzą. Wykonanie fajne, ale prawie usnąłem na tym 3-minutowym filmiku. Inna sprawa, że NIC nie mówi, że to Diablo 3, oprócz tytułu na końcu. Intro powiela każdy schemat obecny w grach fantasy na tej generacji konsol. RE: Gry - Khet - 11-12-2011 Swoją droga ciekawy jestem na ile ten trailer pokazuje, czego faktycznie można się spodziewać po samym gameplayu. Sporego nacisku na współpracę i survival (wybieranie pojedynczych naboi)? Kurde, jeden krótki teaser a będzie gdybania na kolejne pół roku:) Kto twierdził, że obecna generacja już się skończyła, ten trąba. RE: Gry - military - 11-12-2011 Trailer I am legend pokazuje, że będzie to strzelanka z osłonami - bo jedyne, co przypomina tu fragment poziomu, to korytarzowa ulica, na którą wychodzą bohaterowie, pełna "chest-high walls".:) |