Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Hitch - 08-12-2011

Nie jest za mgiełką, tylko jest trochę ciemniejszy. I tyle z różnic. Myślę, że każdy telewizor z tego tysiąclecia jest zdolny do zmiany ustawienia jasności. No i gra ma to też w opcjach. To pianie o różnicach jest cholernie naciągane. Rockstar pozbawiłby się głupio kupy kasy, gdyby gra wyglądała na którejkolwiek konsoli lepiej. W ich interesie leży, żeby niezależnie od platformy jakość była ta sama, i hello, jest.


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 08-12-2011

Trochę może ostrzejszy obraz na X360 jest, ale tak się zastanawiam, że jeśli masz tylko jedną konsolę i tylko na niej jednej grasz, a nie symultanicznie na dwóch ekranach ustawionych obok, to... kurde, kogo to :)

Dla mnie w obu przypadkach gierka ma zajebistą grafikę i jest to chyba jedna z najlepiej wyglądających gier, jakie widziałem. Ech, ten zachód słońca na prerii Meksyku, albo Thieves' Landing w strugach deszczu :)

A'propos, teraz, jak gram w San Andreas to tak mi się nasunęło, że szkoda, że w RDR nie zrobili takiego myku, jak organizowanie sobie gangu. Pasowało by do tej gry jak ulał. To i napady na banki, których R* nie mogę wybaczyć.


RE: Gry - military - 08-12-2011

Tutaj sobie porównajcie:

http://www.lensoftruth.com/head2head-red-dead-redemption/

Słowem - wersja na X ma wyższą rozdzielczość, więcej traw i różnego badziewia, i dłuższy zasięg rysowania scenerii. Różnice są zauważalne, ale szczerze mówiąc - who cares? Gra jest ta sama. Mnie nie podoba się w żadnej wersji.:)


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 08-12-2011

No, na załączonych screenach rzeczywiście widać różnicę. Dziwne, bo zawsze wydawało mi się, że pod względem, że tak powiem, "mocy" to PS3 pozwala twórcom gry na więcej niż X360...

A ja dopiero odkryłem, że jednak można banki okradać :) Nie ma to nic wspólnego, z napadami, które bym z przyjemnością w RDR widział, ale jednak można "skroić", najlepiej wieczorową porą po zamknięciu, bank. Trochę wstyd, ale nie widziałem wcześniej tej mini-gry z otwieraniem sejfu... a może nie pamiętam?... Nie, na pewno nie widziałem. :)

military, wiem że korzystasz XBoxLive. Powiedz mi, czy do normalnego grania w multiplayer trzeba jakieś pakiety wykupować, czy wystarczy się zarejestrować. Do tej pory nie korzystałem z X360, nawet nie mam karty WiFi, ale zamierzam dokupić i zastanawiam się, czy zwykłe granie wieloosobowe wiąże się z płaceniem jakiegoś abonamentu, czy nie.


RE: Gry - Wawrzyniec - 08-12-2011

Za uaktywnienie konta gold i tym samym możliwości grania z innymi, buli się jakieś dwie dychy za miesiąc (zależy gdzie kupujesz kody).


RE: Gry - military - 08-12-2011

Jak dopiero zakładasz konto, masz miesiąc darmowego Live'a. Jeśli konto już masz (a nie zależy ci na gamescorze, tylko po prostu chcesz pograć, choćby na próbę), zawsze możesz założyć drugie. Musisz zrobić drugi profil i zarejestrować na innego maila, ale miesiąc darmowego grania piechotą nie chodzi.:) W ten sposób możesz grać miesiącami.:)
Widmo?


RE: Gry - military - 09-12-2011

Od dziś do niedzieli można grać za darmo na Xbox Live.


RE: Gry - Anielski_Pyl - 11-12-2011

Nie ma bata! Nowy Metal, od dziś znany jako METAL GEAR RISING: REVENGEANCE, rozpierdoli moją peestrójkę :D

[Obrazek: risingg2rtp.gif]


RE: Gry - military - 11-12-2011

A ja w to już grałem. Nazywało się Ninja Gaiden i wyglądało identycznie, tylko miało trochę inne tekstury.




RE: Gry - Hitch - 11-12-2011

Ale w MGSie będziesz miał pięciogodzinne filmiki i tyle japońskiego kiczu, że na strumieniu swoich wymiocin można dolecieć na Księżyc :)


RE: Gry - military - 11-12-2011

No wiesz, w Ninja Gaiden kiczu nie brakuje, ale ta gra jest genialna. To po prostu czysta rozgrywka, w której jeśli przegrywasz - to ze swojej winy. Zero efekciarskich skryptów. Cała efektowność tkwi w graficznym projekcie poziomów, przeciwników, i w systemie walki. Polecam - na PS3 znajdziesz to za jakieś grosze. Jeśli lubisz tego typu gierki, lepszej po prostu nie znajdziesz. Nawet Devil May Cry 4 wysiada w porównaniu z NG2.

PS
Edycja na PS3 ma i zalety, i wady w stosunku do Xboksowej. Zalety - możliwość grania drugą postacią i trochę więcej poziomów. Wady - troszkę gorsza grafika i... mało krwi. Wersja na X360 po prostu tryska juchą, na PS3 podali ją bardzo oszczędnie.:)


RE: Gry - Mierzwiak - 11-12-2011

Pieprzyć MGSa, Naughty Dog wydaje nową grę!




RE: Gry - Khet - 11-12-2011

Kogo jeszcze jara kiczowaty MGS? :) Trailer nowego tytułu od Naughty Dog, w pełni na silniku gry (podobnie jak rok temu w wypadku teasera Uncharted 3):


Już bardziej czekam chyba tylko jeszcze na nowego BioShocka.

edit
Mierzwiak kilkanaście sekund szybszy :P


RE: Gry - Hitch - 11-12-2011

Holy shit! Wygląda świetnie (zaraz wyleci Pixi krzycząć, że badziewiasta grafa, bo nie ma wygładzania krawędzi :)), choć wydaje się inspirowane "Jestem Willem Smithem". Fajnie, że ND nie trzyma się kurczowo "Uncharted" i próbują swoich sił w innych gatunkach. Ale bez porównań się nie obejdzie, także niech się zaangażowani w produkcję chłopcy i dziewczęta postarają.

A MGSem podnieca się tylko Anielski. Zaskoczenie roku :)


RE: Gry - Mierzwiak - 11-12-2011

Inspiracja oczywista, ale scenariusz taki kupiasty jak w IAL na pewno nie będzie :P

Graficznie zapowiada się to na kolejny przełomowy dla PS3 tytuł, a dziewucha wygląda jak Ellen Page :D


RE: Gry - Khet - 11-12-2011

Cytat: a dziewucha wygląda jak Ellen Page :D
To pierwsza rzecz jaka mnie uderzyła, w pierwszym momencie spodziewałem się nawet usłyszeć jej głos :D


RE: Gry - Hitch - 11-12-2011

Też mi się skojarzyła z Page. A o scenariusz nie ma się co martwić raczej. ND przykładają do niego ogromną uwagę nawet przy, mogłoby się wydawać, standardowych przygodówkach. Tu myślę, że postarają się nawet bardziej, co by nie było potem jojczenia, że to syf bo nie "Uncharted 4" :)


RE: Gry - military - 11-12-2011

Pokazali też intro do Diablo III. Bida z nędzą. Wykonanie fajne, ale prawie usnąłem na tym 3-minutowym filmiku. Inna sprawa, że NIC nie mówi, że to Diablo 3, oprócz tytułu na końcu. Intro powiela każdy schemat obecny w grach fantasy na tej generacji konsol.


RE: Gry - Khet - 11-12-2011

Swoją droga ciekawy jestem na ile ten trailer pokazuje, czego faktycznie można się spodziewać po samym gameplayu. Sporego nacisku na współpracę i survival (wybieranie pojedynczych naboi)? Kurde, jeden krótki teaser a będzie gdybania na kolejne pół roku:) Kto twierdził, że obecna generacja już się skończyła, ten trąba.


RE: Gry - military - 11-12-2011

Trailer I am legend pokazuje, że będzie to strzelanka z osłonami - bo jedyne, co przypomina tu fragment poziomu, to korytarzowa ulica, na którą wychodzą bohaterowie, pełna "chest-high walls".:)