![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Dirk - 17-12-2021 Afrykańskie plakaty do filmów hollywoodzkich, to skrystalizowane piękno :D Wprawdzie nie pamiętam, żeby miniaturowy Alan Grant przytulał się do gigantycznego Iana Malcolma w "Jurassic Park", a i wersję "ET" z facehuggerem bym obejrzał, ale to tylko podkreśla czadowość. RE: PLAKATY! - Bucho - 06-01-2022 Jak rozumiem to kadr z filmu (widzialem na VHS, jakies 30 lat temu i prawie nic z niego nie pamietam), ale plakat z tego przepiekny: https://i1.wp.com/wearecult.rocks/wp-content/uploads/2016/12/church-poster.jpg?resize=736%2C552 RE: PLAKATY! - Phlogiston2 - 06-01-2022 bardzo dobry horror btw(jesli ktos lubi wloszczyzne) RE: PLAKATY! - Mental - 20-01-2022 Cykliczne przypomnienie o istnieniu jednego z najlepszych plakatów filmowych:
RE: PLAKATY! - Pelivaron - 12-05-2022
RE: PLAKATY! - OGPUEE - 12-05-2022 Skojarzył mi się to z Kangurem Jackiem i bardziej to wygląda na komedię niż smutny dramat o ciężkim losie zwierząt. RE: PLAKATY! - Mental - 23-07-2022 Wyobrażacie sobie zobaczyć taki plakat w kinie? Od razu kupiłbym bilet, nawet nie wiedząc, na co idę. PLAKATY! - srebrnik - 26-07-2022 Plakat nie dotyczy filmu, ale jest takim arcydziełem, że warto go pokazać To piękno promowało gale bokserską w kolumbijskim Cali, gdzie walczyć miał lokalny bohater Oscar Rivas. Na jego przeciwnika wybrano legendę Rzeszowa Łukasza Różańskiego, który specjalizuje się w przekonywaniu pięściarzy, że lepiej kontynuować karierę w KSW. Gala, co szokuje bardzo, została już odwołana i przełożona na inny termin. Wierzę głęboko, że Ronaldinho, Tom Holland i Daenerys Targaryen wpisali już do swych grafików nową datę. ![]() ----e jest jeszcze druga wersja plakatu
RE: PLAKATY! - simek - 26-07-2022 Gdyby to doszło do skutku, to chętnie obejrzałbym taką galę z walką Różańskiego i koncertem Jennifer RE: PLAKATY! - Pelivaron - 10-11-2022 Kto by wieszał?
RE: PLAKATY! - SonnyCrockett - 10-11-2022 Ale kogo wieszał? Twórcę, modelkę, postać z plakatu? :P RE: PLAKATY! - Craven - 23-12-2022 Michael Whelan (https://www.reddit.com/r/scifi/comments/p5no3o/scifi_art_by_michael_whelan/)
RE: PLAKATY! - srebrnik - 28-12-2022 Koleś generuje plakaty za pomocą sztucznej inteligencji: https://robomojo.io/ RE: PLAKATY! - Mefisto - 28-12-2022 Batman Returns i Dr No rządzą xD RE: PLAKATY! - Kryst_007 - 28-12-2022 Polska Szkoła Plakatu niech się chowa :))) EDIT: The Batman wygląda jak Tusk w alternatywnej rzeczywistości, gdzie zamiast premierem został szkolnym trenerem piłki nożnej. To z pewnością musi być ta piękniejsza rzeczywistość :P
RE: PLAKATY! - al_jarid - 28-12-2022 "Niekończąca się opowieść" bardzo fajnie wyszła :) No i "Batman Begins" :D RE: PLAKATY! - yacajackowski - 28-12-2022 Black Adam rozjebał mi czaszkę. RE: PLAKATY! - OGPUEE - 28-12-2022 Niekończąca się opowieść, Moja lewa stopa, Lost in Translation i Diamenty są wieczne spokojnie by się nadawały na coś z polskiej szkoły. EDIT 1: Urodzony 4 lipca też by się nadawal. Przy Shreku 2 ktoś wziął zbyt dosłownie Shrek is love :). EDIt 2: Czo ten disneyowski Aladyn :D!? RE: PLAKATY! - Corn - 28-12-2022 Ale „Diamenty są wieczne” jest w pytę dobre. Widziałbym to jako okładkę na blu RE: PLAKATY! - Pelivaron - 28-12-2022 (28-12-2022, 13:47)yacajackowski napisał(a): Black Adam rozjebał mi czaszkę. TO SAMO :D najlepszy że wszystkich - prosty, ale niezwykłe mocny. |