Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - Dirk - 17-12-2021

Afrykańskie plakaty do filmów hollywoodzkich, to skrystalizowane piękno :D
Wprawdzie nie pamiętam, żeby miniaturowy Alan Grant przytulał się do gigantycznego Iana Malcolma w "Jurassic Park", a i wersję "ET" z facehuggerem bym obejrzał, ale to tylko podkreśla czadowość. 


RE: PLAKATY! - Bucho - 06-01-2022

Jak rozumiem to kadr z filmu (widzialem na VHS, jakies 30 lat temu i prawie nic z niego nie pamietam), ale plakat z tego przepiekny:

https://i1.wp.com/wearecult.rocks/wp-content/uploads/2016/12/church-poster.jpg?resize=736%2C552


RE: PLAKATY! - Phlogiston2 - 06-01-2022

bardzo dobry horror btw(jesli ktos lubi wloszczyzne)


RE: PLAKATY! - Mental - 20-01-2022

Cykliczne przypomnienie o istnieniu jednego z najlepszych plakatów filmowych:

[Obrazek: MV5BMTQzOGQwMDktYWE3ZS00MTUzLTkxNDctN2I1...@._V1_.jpg]


RE: PLAKATY! - Pelivaron - 12-05-2022

[Obrazek: ynQNAm1.jpg]


RE: PLAKATY! - OGPUEE - 12-05-2022

Skojarzył mi się to z Kangurem Jackiem i bardziej to wygląda na komedię niż smutny dramat o ciężkim losie zwierząt.


RE: PLAKATY! - Mental - 23-07-2022

Wyobrażacie sobie zobaczyć taki plakat w kinie?

[Obrazek: FYS_6ZuXoAMWwW-?format=jpg&name=900x900]

Od razu kupiłbym bilet, nawet nie wiedząc, na co idę.


PLAKATY! - srebrnik - 26-07-2022

Plakat nie dotyczy filmu, ale jest takim arcydziełem, że warto go pokazać

To piękno promowało gale bokserską w kolumbijskim Cali, gdzie walczyć miał lokalny bohater Oscar Rivas. Na jego przeciwnika wybrano legendę Rzeszowa Łukasza Różańskiego, który specjalizuje się w przekonywaniu pięściarzy, że lepiej kontynuować karierę w KSW.

Gala, co szokuje bardzo, została już odwołana i przełożona na inny termin. Wierzę głęboko, że Ronaldinho, Tom Holland i Daenerys Targaryen wpisali już do swych grafików nową datę.
[Obrazek: 15677fe891146f88596c198a63f8bb41.jpg]

----e
jest jeszcze druga wersja plakatu


[Obrazek: fb1e7ebaa60ad531a590ec9e8f2a57dc.jpg]


RE: PLAKATY! - simek - 26-07-2022

Gdyby to doszło do skutku, to chętnie obejrzałbym taką galę z walką Różańskiego i koncertem Jennifer Lopez Affleck :)


RE: PLAKATY! - Pelivaron - 10-11-2022

Kto by wieszał?

[Obrazek: 6xUMXZz.jpg]


RE: PLAKATY! - SonnyCrockett - 10-11-2022

Ale kogo wieszał? Twórcę, modelkę, postać z plakatu? :P


RE: PLAKATY! - Craven - 23-12-2022

Michael Whelan (https://www.reddit.com/r/scifi/comments/p5no3o/scifi_art_by_michael_whelan/)

[Obrazek: 6kwc68enyrh71.jpg?width=640&crop=smart&a...0e585ced05]


RE: PLAKATY! - srebrnik - 28-12-2022

Koleś generuje plakaty za pomocą sztucznej inteligencji:

https://robomojo.io/


RE: PLAKATY! - Mefisto - 28-12-2022

Batman Returns i Dr No rządzą xD


RE: PLAKATY! - Kryst_007 - 28-12-2022

Polska Szkoła Plakatu niech się chowa :)))

EDIT: The Batman wygląda jak Tusk w alternatywnej rzeczywistości, gdzie zamiast premierem został szkolnym trenerem piłki nożnej. To z pewnością musi być ta piękniejsza rzeczywistość :P

[Obrazek: the-batman.jpg]


RE: PLAKATY! - al_jarid - 28-12-2022

"Niekończąca się opowieść" bardzo fajnie wyszła :)
No i "Batman Begins" :D


RE: PLAKATY! - yacajackowski - 28-12-2022

Black Adam rozjebał mi czaszkę.


RE: PLAKATY! - OGPUEE - 28-12-2022

Niekończąca się opowieść, Moja lewa stopa, Lost in Translation i Diamenty są wieczne spokojnie by się nadawały na coś z polskiej szkoły. EDIT 1: Urodzony 4 lipca też by się nadawal.

Przy Shreku 2 ktoś wziął zbyt dosłownie Shrek is love :).

EDIt 2: Czo ten disneyowski Aladyn :D!?


RE: PLAKATY! - Corn - 28-12-2022

Ale „Diamenty są wieczne” jest w pytę dobre. Widziałbym to jako okładkę na blu


RE: PLAKATY! - Pelivaron - 28-12-2022

(28-12-2022, 13:47)yacajackowski napisał(a): Black Adam rozjebał mi czaszkę.

TO SAMO :D najlepszy że wszystkich - prosty, ale niezwykłe mocny.