![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Arahan - 11-01-2012 rozwiń wypowiedź ;) zainteresowałeś mnie :P RE: Gry - wujo444 - 11-01-2012 to był żart w stronę Anielskiego :P RE: Gry - Khet - 11-01-2012 Arahan, w jakim sensie nie aktualizują? Tzn nie wpadają w ogóle, czy coś innego jeszcze? :P Pamiętaj, że Drake's Fortune wydane zostało jeszcze bez trofeów, dopiero po jakimś czasie wypuszczono stosownego patcha - może tu leży problem. RE: Gry - Anielski_Pyl - 11-01-2012 Tylko wtedy Arahan mógł nie dostać patcha, jeśli nie jest połączony z netem - proste. Ta łatka jest obligatoryjna z tego, co pamiętam. wujo444; możesz sobie żartować do woli, ale nie zmienia to faktu, że grasz na maszynie do pisania :) RE: Gry - wujo444 - 11-01-2012 nie zmienia to faktu, że na maszynie do pisania mam w co grać, a na Twojej "maszynie do grania" nie miałbym ;) tzn. miałbym, ale nie to, co lubię :P RE: Gry - Arahan - 11-01-2012 (11-01-2012, 14:22)Khet napisał(a): Arahan, w jakim sensie nie aktualizują? Tzn nie wpadają w ogóle, czy coś innego jeszcze? :P Pamiętaj, że Drake's Fortune wydane zostało jeszcze bez trofeów, dopiero po jakimś czasie wypuszczono stosownego patcha - może tu leży problem. Wpadają bo wyświetlają mi się podczas gry, np: zdobycie 40 skarbów, 30 śmierci od MP, ukończenie gry na HARD (czyli easy i normal też), itp, ale kiedy wychodzę do menu konsoli to w zakładce Zdobyte Trofea mam 0%, tak jakbym w ogóle gry nie zaczął. Inne gry (U3 - 100%, FIFA 11 - 40%, itp.) się aktualizują. Przed grą pobrałem aktualizację do 1.01. Konsola jest podłączona do neta cały czas. Nie wiem o co kaman :/ (11-01-2012, 15:21)wujo444 napisał(a): nie zmienia to faktu, że na maszynie do pisania mam w co grać, a na Twojej "maszynie do grania" nie miałbym ;) tzn. miałbym, ale nie to, co lubię :P Z tego co się orientuję to praktycznie każda gra wydana na PC jest na konsolę, bo w drugą stronę to już niekoniecznie ;) RE: Gry - Gal Anonim - 11-01-2012 W Jagged Alliance 2, Civilization V, Heroes 3 i 5 czy Vampire the Masquerade: Bloodlines bym sobie nie pograł na konsoli... :( Nie mowiac juz o Falloucie New Vegas z licznymi modami. RE: Gry - Wawrzyniec - 11-01-2012 Aye, PC ma kilka naprawdę kozackich gier (ostatnio totalnie wsiąkłem w Majesty 1 i 2), ale na dłuższą metę po prostu nie mam cierpliwości do tej maszyny. Dlatego nie kupię np. Diablo III na PC, tylko poczekam na konsolowy egzemplarz. To samo zrobię z Wiedźminem 2. RE: Gry - Arahan - 11-01-2012 Jedyne gry za jakimi tęsknię na PC to stare dobre strategie: Sudden Strike I i II, Age of Empires, Zeus: Pan Olimpu. O strzelankach nie mówię, bo tak na dobrą sprawę Soldier of Fortune i Max Payne dało by się przenieść na konsolę bez zgrzytów. Strategii na PS3 sobie nie wyobrażam. RE: Gry - Wawrzyniec - 11-01-2012 Cytat:O strzelankach nie mówię, bo tak na dobrą sprawę Soldier of Fortune i Max Payne dało by się przenieść na konsolę bez zgrzytów Co z tego, skoro nie przeniesiono i sobie w dwie pierwsze części SoF, czy Maxa na konsoli nie pograsz? :) A strategie bez problemu można na konsoli dusić. Tyberium Wars, Supreme Commander, czy Halo: Wars to naprawdę przyjemne giery, a interfejs jest wybitnie przystosowany do takiego X360 (więc do PS3 zapewne też). RE: Gry - Anielski_Pyl - 11-01-2012 Niedawno tak wyglądało to w samych tylko Stanach :D ![]() Gry wyłącznie nie PieCa to obecnie ciekawostka, coś jak animacja poklatkowa w filmach animowanych :P P.S. Mój kumpel z branży, redaktor z PSX Extreme, donosi mi, że ta i tak wielka przewaga konsol jeszcze wzrasta. RE: Gry - Wawrzyniec - 11-01-2012 Lol, po zobaczeniu tej tabelki PCtowi gracze na pewno przerzucą się na konsole. Prawda jest taka, że piec prawdopodobnie już nigdy nie będzie miał przewagi nad konsolami, ale granie na nim jeszcze długo nie umrze. Ja na pewno całkowicie z niego nie zrezygnuję, bo kilka exclusive'ów mam jeszcze do ogrania, a i sporo klasyków jest po prostu wiecznych. RE: Gry - military - 11-01-2012 Cytat:Co z tego, skoro nie przeniesiono i sobie w dwie pierwsze części SoF, czy Maxa na konsoli nie pograsz? :) ![]() ![]() ![]() ![]() Uprzedzając pytania: ![]() Więc owszem, grasz na maszynie do pisania.:) RE: Gry - Wawrzyniec - 11-01-2012 No ale Arahan ma PS3. Co nie zmienia faktu, że o konsolowych wersjach tych gier dowiedziałem się teraz. ;) I mogę grać nawet na aparacie do zębów, jeśli wypuszczą na niego PCtowe klasyki. RE: Gry - military - 11-01-2012 Na PS3 możesz grać w gry na PS2, na X360 możesz grać na gry z Xboksa... a w ogóle to czemu się tak czepiasz? Zarzucałeś, że nie ma tych gier na konsole - są. Teraz że nie da się grać na obecnej generacji - da się. Co jeszcze wymyślisz? A może odpowiesz na pytanie, co zrobić, kiedy jakaś gra jest niekompatybilna z kartą graficzną / systemem / sterownikami / czymkolwiek w twojej maszynie do pisania?:) RE: Gry - wujo444 - 11-01-2012 Lol, 10 vs ~7 (pudelka + online + MMO) to naprawdę wielka przewaga. Poza tym jest jeszcze Europa, gdzie gra się wcale nie tak mało na kompach, i Azja. Mam wrażenie, że niektórzy nie rozróżniają "granie na PC spada" od "granie na PC upadło". Bynajmniej, na kompach nadal jest w co grać. Portów przygodówek na konsole nie widzę (bo te mnie najbardziej interesują), więc mam się przesiąść bo ktoś mnie próbuje obrazić? RE: Gry - military - 11-01-2012 Portów niskobudżetowych przygodówek rzeczywiście nie ma, ale masz w zasadzie wszystko, co nowe od Telltale Games, miałeś Sherlocka Holmesa, Catherine, Monkey Island, Gray Matter, Sam and Max, CSI, możesz grać w Syberię 2 z pierwszego X-a, Dreamfall: TLJ2... i sporo więcej. Jeśli ich nie widzisz, to tylko dlatego że nie chcesz widzieć. Oczywiście nie ma ich tak dużo jak na PC, ale to chyba logiczne - Xbox powstał w 2005, a ostatnie 7 lat to nie jest okres ogromnej popularności tego gatunku. RE: Gry - wujo444 - 11-01-2012 ostatnie 7 lat to jest właśnie okres wskrzeszenia gatunku. CSI, MI, S&M - wszystko od Telltale ;) Syberia wyszła na X? Wiem, że na sprzęt Nintendo mieli portować, ale nie przyglądałem się. Powiedz, czy na konsolach było: Machinarium, A New Beginning, Return to the Mysterious Island 2, The Next Big Thing, Lost Horizon, Still Life 2, The Wispered World? RE: Gry - Wawrzyniec - 11-01-2012 Cytat:Co jeszcze wymyślisz? Nie mam zamiaru nic wymyślać, bo nie występuję tutaj w charakterze obrońcy PeCeta, czy konsol. Na jednym i na drugich gram obecnie po równo (z lekką przewagą konsol). Myślałem, że nie ma opcji grania w wymienione gry, więc to zaznaczyłem. Okazuje się, że jest, więc przyjmuję to do wiadomości. Tyle. RE: Gry - military - 11-01-2012 Wujo, rozumiem że teraz będziemy bawić się w wyliczanki. Jak ja lubię takie "dyskusje". - Na konsole w ogóle nie ma SoF i MP! - Są. - Ale nie można na nie grać na dzisiejszych konsolach! - Można. - Ale w ogóle nie ma przygodówek! - Są. - Ale nie ma TYCH przygodówek...! No kurwa, a jak się okaże że niektóre są (podpowiem: Still Life, Machinarium)? Będziesz dalej się przerzucać tytułami jak jakieś dziecko? Na konsolach są gry wszystkich gatunków, nie ma exclusive'ów z PC - twierdzisz inaczej, np. że "nie ma całych gatunków", znaczy że jesteś ignorantem i nie powinieneś zabierać głosu w dyskusji. A czy na PC jest zajebista strategia Halo Wars? Czy jest zajebista strzelanina Gears of War 3? Czy jest zajebista zręcznościówka Uncharted? Co, czyżby nie było exclusive'ów z konsol, niezależnie od gatunku? Ta dyskusja prowadzi donikąd. |