![]() |
|
Jakość kopii filmowych w polskich kinach. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: Jakość kopii filmowych w polskich kinach. (/Thread-Jako%C5%9B%C4%87-kopii-filmowych-w-polskich-kinach--1019) Strony:
1
2
|
- simek - 06-10-2008 Zależy czy idziemy do kina, czy na film... - Mefisto - 06-10-2008 nie chodziło mi akurat o seksowanie się ;) - Mush Room - 06-10-2008 Mierzwiak napisał(a):Dlatego marzy mi się żeby wszystkie filmy puszczane były cyfrowo. W gdyńskim SilverScreen zazwyczaj są z tego co wiem. W każdym razie czytam te wasze wypowiedzi i oczom nie wierzę, a do kina chadzam często :) - shamar - 17-09-2010 Danus napisał(a):to na dole jak i na górze ekranu były koncept arty tej sceny(trzy arty na górze jak i na dole). Puscili CI w kinie workprinta ? - Danus - 18-09-2010 shamar napisał(a):Puscili CI w kinie workprinta ?Cholera wie co to było, ale na workprinta w sumie nie wyglądało. :P - military - 18-09-2010 Wracając do tematu: w Heliosie kopie są po prostu tragiczne - to już widziałem ostrzejsze tv-ripy. Niedawno mogłem sobie porównać kinową kopię cyfrową i analogową - cena biletu taka sama, a jakość bardzo odmienna. Jeśli już muszę oglądać film z taśmy, która najwyraźniej wiele przeszła, a projektor jeszcze więcej, to bilet powinien być tańszy niż na cyfrówki. Tylko jeśli jakiś kiniarz to czyta, niech nie odbierze mojego postulatu opacznie, zwiększając ceny cyfrówek bez ruszania cen analogów. |