![]() |
|
Nadchodzące filmy SCI-FI, którymi warto się zainteresować - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: Nadchodzące filmy SCI-FI, którymi warto się zainteresować (/Thread-Nadchodz%C4%85ce-filmy-SCI-FI-kt%C3%B3rymi-warto-si%C4%99-zainteresowa%C4%87--1285) |
- vast - 19-06-2009 a skąd wiadomo kiedy dzieje się akcja robocop'a? EDIT może w następnych częściach coś o tym było, ale nie pamietam. - military - 22-06-2009 A skąd w ogóle wiadomo, kiedy rozgrywa się akcja Mechanicznej pomarańczy? - Mefisto - 22-06-2009 Robocop był wyjaśniony w filmie - Pomarańcza szczerze nie pamiętam, może było w książce? - vast - 23-06-2009 w filmowej pomarańczy nie było chyba nawet żadnej wzmianki że akcja dzieje się w "przyszłośći" - sz - 26-06-2009 Już coraz bliżej klimat z Children Of Man live \m/ - Mierzwiak - 26-06-2009 ![]() War Of The Worlds: Goliath - animowany, steampunkowy "sequel" Wojny światów dziejący się w 1914 roku, 14 lat po inwazji obcych. Więcej szczegółów + grafiki koncepcyjne do zobaczenia tutaj. Myślę że może z tego powstać coś ciekawego. Film jest robiony pod kategorię R. - Corn - 27-06-2009 Fajnie, że pod R - właśnie tego najbardziej brakowało w Titan A.E. - Tedeward - 30-06-2009 Nie widziałem filmu "Moon", a jego twórca już szykuje kolejne sci-fi - http://www.filmweb.pl/Syn+Davida+Bowie+kr%C4%99ci+film+SF+w+stylu+%22Blade+Runnera%22,News,id=52603 - Craven - 30-06-2009 heh, koleś zmienił nazwisko ale i tak jest "syn davida bowie" :P ciekawe kiedy do nas Moon dotrze... - Negrin - 30-06-2009 Craven napisał(a):koleś zmienił nazwiskoZmieniał nawet kilkakrotnie, ale oczywiście zdajesz sobie sprawę z tego, że Duncan używa prawdziwego nazwiska ojca, prawda? :> - Craven - 30-06-2009 Przepraszam, czy mam w sygnaturce albo na awatarku napisane, że jestem maniakalnym fanem Davida Bowie? :P - Negrin - 30-06-2009 Nie, w sygnaturce masz adres WWW, więc przyjąłem, że podobnie jak ja że masz dostęp do Wikipedii :twisted: - Glut - 02-07-2009 http://opium.org.pl/2009/07/02/2033-dystopia-po-meksykansku/ - Obczajcie pierwszy trailer. - vast - 03-07-2009 moim zdaniem nie ma rewelacji. no i paskudne cg eksplozje za to scena z żulem proszącym o jedzenie zalatuje tandetą na kilometr. i chłopaki z meksyku chyba nie trafili z tą muzyczką. nie jaram się. - Mierzwiak - 17-06-2010 Od ostatniego posta w temacie minie zaraz rok, what the hell? Nieważne. Chyba pora w końcu napisać coś o nadchodzącym filmie sci-fi Alfonso Cuarona Gravity, który zostanie nakręcony w 3D. W rolach głównych Robert Downey Jr. i aktorka X, według wcześniejszych plotek Angelina Jolie ale chyba nic z tego nie będzie. Fabuła obraca się wokół stacji kosmicznej i awarii satelity, która spowoduje ciąg wydarzeń w wyniku których bohaterka będzie musiała znaleźć sposób by wrócić na ziemię. - 60% filmu ma być w całości CGI - Ujęcie otwierające film ma trwać... 20 minut! Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać. - Corn - 17-06-2010 Nie wiem jak rozumieć te 60% filmu w całości w CGI... Jeżeli będzie to takie CGI jak w CoM to no problemo. Z resztą to Cuaron więc ma ode mnie 100% zaufanie :] - jarod - 17-06-2010 Jeżeli pierwsze informacje na temat filmu nie koncentrują się na fabule, a na 3D, CGI i zdjęciowej efekciarskości, to ja zaczynam się robić podejrzliwy. Mam nadzieję, że Cuaron z tą fascynacją longshotami nie zamieni się w drugiego De Palmę - przerost formy nad treścią. - Mierzwiak - 17-06-2010 O fabule wiadomo od dawna, informacje techniczne (pomijając 3D) dopiero teraz się pojawiły. - Gal Anonim - 17-06-2010 Cuaron + Downey Jr + Aktorka X = must see. - Corn - 17-06-2010 Ja słyszałem, ze to ma być film jednego aktora. Miała być Angelina, ale ona zrezygnowała więc Cuaron przepisał scenariusz zmieniając bohatera na mężczyznę, którego zagra właśnie Downey. |