Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Seans czas zacząć - czyli KMF w LOOKR.TV - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10)
+--- Wątek: Seans czas zacząć - czyli KMF w LOOKR.TV (/Thread-Seans-czas-zacz%C4%85%C4%87-czyli-KMF-w-LOOKR-TV--1354)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- simek - 29-06-2009

To nie da się nacisnąć paru guzików i obejrzeć tego co trzeba? Jesteśmy skazani na Gracjana?


- Adi - 29-06-2009

Link jest dobry. Nawidoczniej jak jadą live, to nie można oglądać niczego z archiwum. Pojebane...


- Mefisto - 29-06-2009

a u mnie działa bez problemu :)


- Negrin - 29-06-2009

A nie dałoby się pogadać z ludźmi z lookr.tv i zrobić tego tak?

http://gpunkt.pl/content/dyskusja_wokol_filmu_genua_wloskie_lato

Najwyraźniej technicznie jest to możliwe.


- Adi - 27-07-2009

Drugi program wporzo :). Bocian spokojny jak Crash, zaś Artie szarżowała jak Adi - nawet miejsca siedzące były te same - pięknie :D .


- Artemis - 27-07-2009

Cóż, chciałam powiedzieć, że Emmie Watson talent wypłynął z pierwszym okresem, ale Deina wybiła mi to z głowy - ale i tak cieszy mnie i zaszczyca to porównanie:)


- Adi - 27-07-2009

Nie słuchaj Deiny i za karę wykopaj ją na wizję za miesiąc. Albo lepiej - zróbcie babiniec w kisielu :)


- Mefisto - 27-07-2009

aha, dla jasności:
[Obrazek: 1-48-22-ff-r2.jpg]


- JohnBerebere - 27-07-2009

Można gdzieś dorwać ten drugi program albo choćby skrót jakiś?


- Adi - 27-07-2009

Skrót będzie pewnie za tydzień na stronie lookr, a całość mam ja, jako kamerówkę :D


- majlo - 27-07-2009

Adi napisał(a):Skrót będzie pewnie za tydzień na stronie lookr, a całość mam ja, jako kamerówkę :D
To może dałoby się go gdzieś "uploadnąć"? :)


- Karol - 27-07-2009

Mimo, iż nie zobaczyłem wszystkiego (ah te wolne łącze!), to i tak muszę przyznać, że było bardzo dobrze, Artemis i Bocian mówili z sensem i na luzie i szkoda tylko, że prowadząca co chwilę się myliła (Johnny Deep itp.), nie mówiąc o cytowaniu głupot wypisywanych na czacie przez klubowiczy :P.


- Bogdan - 27-07-2009

Ta, to pytanie o wymowę nazwiska Deppa było bardzo, hm, nieprofesjonalne. Co do cytowania czatu - kilka razy zdrowo się uśmiałem, zastanawiam się co się musiało dziać w głowie prowadzącej gdy romeck napisał jej że ma dziurę po pachą xD
Poza tym bardzo przyjemnie się to wszystko oglądało i już czekam na kolejne wydanie z Klubowiczami : )


- Mefisto - 28-07-2009

czat był nieziemski - co chcesz Karol :) w sumie połowa mocy tego programu, to czat na żywo :D


- Artemis - 28-07-2009

Adi napisał(a):Nie słuchaj Deiny i za karę wykopaj ją na wizję za miesiąc. Albo lepiej - zróbcie babiniec w kisielu :)
Wiesz że ja zawsze i wszędzie, gorzej z samą Deiną:). Nie chce się pokazywać - zaproponowałam jej, by wystąpiła w rajstopie na głowie a la Dolarhyde z Manhuntera, ale spławiła mnie swym ironicznym uśmieszkiem:)

Bodzioo napisał(a):co się musiało dziać w głowie prowadzącej gdy romeck napisał jej że ma dziurę po pachą
A miała?
Tak czy inaczej, Romeck dał czadu:). Co za wiatrak z niego!


- Bogdan - 28-07-2009

Cytat:A miała?

w sumie to sam nie wiem, jakoś niezbyt zwracałem na to uwagę gdy miałem obok okienko z czatem a Ewa rzucała różne dziwne hasła ("czy ja jestem wrednaaaa? TAK? Nieeeeee!").


- Artemis - 28-07-2009

A czy ktoś napisał, że Artemis & Bocian wyglądają mega sexy?


- Cassel - 28-07-2009

Nie, za to Romeck napisał: Arti, nie wymachuj tak racicami. ;-)


- Artemis - 28-07-2009

Typowe;) To samo napisał mi Kelleyo;)


- tomashec - 02-08-2009

jest juz skrot drugiego odcinka:

http://lookr.tv/player.php?id=880

starring: artemis i bocian