![]() |
|
Seans czas zacząć - czyli KMF w LOOKR.TV - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10) +--- Wątek: Seans czas zacząć - czyli KMF w LOOKR.TV (/Thread-Seans-czas-zacz%C4%85%C4%87-czyli-KMF-w-LOOKR-TV--1354) |
- simek - 29-06-2009 To nie da się nacisnąć paru guzików i obejrzeć tego co trzeba? Jesteśmy skazani na Gracjana? - Adi - 29-06-2009 Link jest dobry. Nawidoczniej jak jadą live, to nie można oglądać niczego z archiwum. Pojebane... - Mefisto - 29-06-2009 a u mnie działa bez problemu :) - Negrin - 29-06-2009 A nie dałoby się pogadać z ludźmi z lookr.tv i zrobić tego tak? http://gpunkt.pl/content/dyskusja_wokol_filmu_genua_wloskie_lato Najwyraźniej technicznie jest to możliwe. - Adi - 27-07-2009 Drugi program wporzo :). Bocian spokojny jak Crash, zaś Artie szarżowała jak Adi - nawet miejsca siedzące były te same - pięknie :D . - Artemis - 27-07-2009 Cóż, chciałam powiedzieć, że Emmie Watson talent wypłynął z pierwszym okresem, ale Deina wybiła mi to z głowy - ale i tak cieszy mnie i zaszczyca to porównanie:) - Adi - 27-07-2009 Nie słuchaj Deiny i za karę wykopaj ją na wizję za miesiąc. Albo lepiej - zróbcie babiniec w kisielu :) - Mefisto - 27-07-2009 aha, dla jasności:
- JohnBerebere - 27-07-2009 Można gdzieś dorwać ten drugi program albo choćby skrót jakiś? - Adi - 27-07-2009 Skrót będzie pewnie za tydzień na stronie lookr, a całość mam ja, jako kamerówkę :D - majlo - 27-07-2009 Adi napisał(a):Skrót będzie pewnie za tydzień na stronie lookr, a całość mam ja, jako kamerówkę :DTo może dałoby się go gdzieś "uploadnąć"? :) - Karol - 27-07-2009 Mimo, iż nie zobaczyłem wszystkiego (ah te wolne łącze!), to i tak muszę przyznać, że było bardzo dobrze, Artemis i Bocian mówili z sensem i na luzie i szkoda tylko, że prowadząca co chwilę się myliła (Johnny Deep itp.), nie mówiąc o cytowaniu głupot wypisywanych na czacie przez klubowiczy :P. - Bogdan - 27-07-2009 Ta, to pytanie o wymowę nazwiska Deppa było bardzo, hm, nieprofesjonalne. Co do cytowania czatu - kilka razy zdrowo się uśmiałem, zastanawiam się co się musiało dziać w głowie prowadzącej gdy romeck napisał jej że ma dziurę po pachą xD Poza tym bardzo przyjemnie się to wszystko oglądało i już czekam na kolejne wydanie z Klubowiczami : ) - Mefisto - 28-07-2009 czat był nieziemski - co chcesz Karol :) w sumie połowa mocy tego programu, to czat na żywo :D - Artemis - 28-07-2009 Adi napisał(a):Nie słuchaj Deiny i za karę wykopaj ją na wizję za miesiąc. Albo lepiej - zróbcie babiniec w kisielu :)Wiesz że ja zawsze i wszędzie, gorzej z samą Deiną:). Nie chce się pokazywać - zaproponowałam jej, by wystąpiła w rajstopie na głowie a la Dolarhyde z Manhuntera, ale spławiła mnie swym ironicznym uśmieszkiem:) Bodzioo napisał(a):co się musiało dziać w głowie prowadzącej gdy romeck napisał jej że ma dziurę po pachąA miała? Tak czy inaczej, Romeck dał czadu:). Co za wiatrak z niego! - Bogdan - 28-07-2009 Cytat:A miała? w sumie to sam nie wiem, jakoś niezbyt zwracałem na to uwagę gdy miałem obok okienko z czatem a Ewa rzucała różne dziwne hasła ("czy ja jestem wrednaaaa? TAK? Nieeeeee!"). - Artemis - 28-07-2009 A czy ktoś napisał, że Artemis & Bocian wyglądają mega sexy? - Cassel - 28-07-2009 Nie, za to Romeck napisał: Arti, nie wymachuj tak racicami. ;-) - Artemis - 28-07-2009 Typowe;) To samo napisał mi Kelleyo;) - tomashec - 02-08-2009 jest juz skrot drugiego odcinka: http://lookr.tv/player.php?id=880 starring: artemis i bocian |