Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Sprzedam - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46)
+--- Wątek: Sprzedam (/Thread-Sprzedam--1668)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


- B2Ka - 11-04-2010

majlo, ale mógłbyś z łaski swojej pisać informacje o tym czy są polskie napisy, jaki dźwięk i tak dalej, co ;)?


- majlo - 12-04-2010

B2Ka napisał(a):polskie napisy, jaki dźwięk i tak dalej, co ;) ?

Cytat:PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST PIĘKNIE WYDANY, KULTOWY FILM "NIETYKALNI" ("UNTOUCHABLES") W REŻYSERII ZNAKOMITEGO REŻYSERA - BRIANA DE PALMY - TWÓRCY TAKICH KLASYKÓW JAK "CZŁOWIEK Z BLIZNĄ" CZY "ŻYCIE CARLITA". JEST TO WYDANIE W TZW. DIGIPACKU, CZYLI KARTONOWO-PLASTYKOWYM PUDEŁKU, WŁOŻONYM W TEKTURĘ. JEST TEŻ PLAKAT - WIDOCZNY NA ZDJĘCIU

UWAGA!!!
ŚWIETNY STAN ZARÓWNO PŁYTY, PUDEŁKA, TEKTURY, JAK I PLAKATU!!!

POLSKA WERSJA JĘZYKOWA: NAPISY



- Hannibal - 12-04-2010

Drobna wyprzedaż:

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3946891


- B2Ka - 15-04-2010

Może ktoś się skusi - filmowa książka "Jak napisać scenariusz filmowy?" od złotówki - http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1017788


- majlo - 15-04-2010

Jednak nie będziesz scenarzystą? ;) A tak poważnie, czemu sprzedajesz, jeśli można wiedzieć?


- B2Ka - 15-04-2010

To brat sprzedaje uznał, że to czego chciał się z niej dowiedzieć to się dowiedział i stwierdził, że nie potrzebna mu więcej, a scenarzystą, a właściwie dramaturgiem chce dalej zostać. Poza tym potrzebuje kasy. Mnie bardziej interesuje aktorstwo, nawet nie chwaląc się wygrałem na KMF ostatnio - "Reżyserowanie aktorów" :). Ja mu tylko czasem reklamuje aukcje w zamian za to, że on wystawia za mnie przedmioty i wysyła je. To co, chcesz kupić ;)?


- Predator895 - 22-04-2010

Oddam w dobre ręce :
[Obrazek: p1150407.th.jpg]
15 zł
[Obrazek: p1150408.th.jpg]
50 zł
[Obrazek: p1150410.th.jpg]
10 zł za sztukę
[Obrazek: p1150411.th.jpg]
70 zł

P.S. Pokrywam koszty przesyłki ;)


- siku - 21-05-2010

8 x digipack od 1 zł

http://allegro.pl/item1049044453_8_x_digipack_kolekcjonerskie_wydania_specjalne.html


- Funeral - 30-05-2010

Sprzedam, wszystko normalne wydania, nie gazetowe:

Święty Dym DVD 4zł
W Pogoni za Amy DVD 4zł
Zakochany Bez Pamięci DVD 4zł
Człowiek z Ksieżyca DVD 4zł
Bezprawie DVD 4zł
Rambo DVD 4zł
Cop Land DVD 4zł
Dom Dusz 4zł

South Park: Bigger, Longer & Uncut 6zł
Siedem DVD 6zł
Sin City 2DVD 6zł sprzedane
HellRaiser DVD 6zł
Cyber City Odeo 808 DVD 6zł
Kodeks 46 DVD 6zł
Animatrix [Wyd. UK] DVD 6zł sprzedane
HellBoy [Wyd. UK] DVD 6zł

Trustkill Video Assault - Vol. 1 DVD 10zł


info na: funeral666@wp.pl poczta - 6zł
wieczorem na allegro wrzucam.


- gigacz - 30-05-2010

Z tyloma pozycjami mógłbyś sklep otworzyć :mrgreen:


- Mefisto - 08-06-2010

Nie filmy, ale muzyka filmowa - może kogoś zainteresują pozycje:
Mad Max 2 - May
Somewhere in time - Barry
Saving private Ryan - Williams
Neverwinter nights (z gry, 14 utworów) - Soule
Ghost - Jarre
MIB2 - Elfman
Goodbye Lover - Ottman
Tomb Raider - składanka
Eraser, wyd. podstawowe - Silvestri
English Patient - Yared + piosenki z epoki
The World is not Enough oraz Die Another Day - Arnold

Wszystkie używane, ale w stanie bdb - cena do uzgodnienia


- majlo - 01-07-2010

Dawno temu w Ameryce - DIGI - PL wersja

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1104299709


- military - 02-07-2010

Facet, jak tak kładziesz płyty, to nie oczekuj że ludzie będą licytować.


- majlo - 02-07-2010

military napisał(a):Facet, jak tak kładziesz płyty, to nie oczekuj że ludzie będą licytować.
Facet, coś ci nie wyszło, zobacz, jak licytują. :lol:

Poza tym, nie mów mi, że położenie płyty na podłodze jest równoznaczne z jej porysowaniem, bo to bullshit. :) Stan jest opisany jako idealny i w takim też trafi do zwycięzcy aukcji.


- military - 02-07-2010

Położenie nie, ale podniesienie już grozi porysowaniem. Masz na podłodze drobiny kurzu i inne nierówności, a płaskiej płyty nie podniesiesz (a przynajmniej nie zawsze) jednym, idealnym ruchem - wystarczy że nie uda ci się podważyć jej od spodu i pchniesz ją o parę centymetrów - rysa gotowa. Dlatego jak widzę ofertę z takimi zdjęciami, zaczynam uważać na wystawiającego i wszystkiego jego aukcje.


- majlo - 02-07-2010

military napisał(a):Masz na podłodze drobiny
Przed zrobieniem zdjęciu podłogę wyfroterowałem na cacy.
military napisał(a):i inne nierówności
Mam podłogę płaściutką jak klatka piersiowa p. K. Knightley.
:cool:

A tak na poważnie, ja nie widzę możliwości zadrapania płyty w takiej sytuacji, nawet kładąc ją na niewyfroterowanej i nieoszlifowanej podłodze ;), przy zachowaniu ostrożności. :)


- military - 02-07-2010

No cóż, to nie dostrzegaj dalej. :) W każdym razie - tracisz potencjalnego klienta. I pewnie jest nas więcej! :P


- Pitero - 02-07-2010

majlo napisał(a):military napisał/a:
Masz na podłodze drobiny

Przed zrobieniem zdjęciu podłogę wyfroterowałem na cacy.
military napisał/a:
i inne nierówności

Mam podłogę płaściutką jak klatka piersiowa p. K. Knightley.

A ja ci wieeeeerzę. Na słowo. :wink:


- majlo - 02-07-2010

military napisał(a):I pewnie jest nas więcej! :P
Po ilości obserwujących sądzę, że i tak się dobrze sprzeda, więc czy Military weźmie udział w aukcji, czy nie, i tak wyjdę na swoje. :P Poza tym, nikt racjonalnie myślący nie będzie raczej rezygnował z licytacji, zwłaszcza ci z for, na których wkleiłem linka. :)


- military - 02-07-2010

Nie lekceważ potencjalnych klientów - to jeszcze nikomu nie wyszło na dobre.:P