![]() |
|
Sprzedam - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43) +--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46) +--- Wątek: Sprzedam (/Thread-Sprzedam--1668) |
- B2Ka - 11-04-2010 majlo, ale mógłbyś z łaski swojej pisać informacje o tym czy są polskie napisy, jaki dźwięk i tak dalej, co ;)? - majlo - 12-04-2010 B2Ka napisał(a):polskie napisy, jaki dźwięk i tak dalej, co ;) ? Cytat:PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST PIĘKNIE WYDANY, KULTOWY FILM "NIETYKALNI" ("UNTOUCHABLES") W REŻYSERII ZNAKOMITEGO REŻYSERA - BRIANA DE PALMY - TWÓRCY TAKICH KLASYKÓW JAK "CZŁOWIEK Z BLIZNĄ" CZY "ŻYCIE CARLITA". JEST TO WYDANIE W TZW. DIGIPACKU, CZYLI KARTONOWO-PLASTYKOWYM PUDEŁKU, WŁOŻONYM W TEKTURĘ. JEST TEŻ PLAKAT - WIDOCZNY NA ZDJĘCIU - Hannibal - 12-04-2010 Drobna wyprzedaż: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3946891 - B2Ka - 15-04-2010 Może ktoś się skusi - filmowa książka "Jak napisać scenariusz filmowy?" od złotówki - http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1017788 - majlo - 15-04-2010 Jednak nie będziesz scenarzystą? ;) A tak poważnie, czemu sprzedajesz, jeśli można wiedzieć? - B2Ka - 15-04-2010 To brat sprzedaje uznał, że to czego chciał się z niej dowiedzieć to się dowiedział i stwierdził, że nie potrzebna mu więcej, a scenarzystą, a właściwie dramaturgiem chce dalej zostać. Poza tym potrzebuje kasy. Mnie bardziej interesuje aktorstwo, nawet nie chwaląc się wygrałem na KMF ostatnio - "Reżyserowanie aktorów" :). Ja mu tylko czasem reklamuje aukcje w zamian za to, że on wystawia za mnie przedmioty i wysyła je. To co, chcesz kupić ;)? - Predator895 - 22-04-2010 Oddam w dobre ręce : ![]() 15 zł ![]() 50 zł ![]() 10 zł za sztukę ![]() 70 zł P.S. Pokrywam koszty przesyłki ;) - siku - 21-05-2010 8 x digipack od 1 zł http://allegro.pl/item1049044453_8_x_digipack_kolekcjonerskie_wydania_specjalne.html - Funeral - 30-05-2010 Sprzedam, wszystko normalne wydania, nie gazetowe: Święty Dym DVD 4zł W Pogoni za Amy DVD 4zł Zakochany Bez Pamięci DVD 4zł Człowiek z Ksieżyca DVD 4zł Bezprawie DVD 4zł Rambo DVD 4zł Cop Land DVD 4zł Dom Dusz 4zł South Park: Bigger, Longer & Uncut 6zł Siedem DVD 6zł Sin City 2DVD 6zł sprzedane HellRaiser DVD 6zł Cyber City Odeo 808 DVD 6zł Kodeks 46 DVD 6zł Animatrix [Wyd. UK] DVD 6zł sprzedane HellBoy [Wyd. UK] DVD 6zł Trustkill Video Assault - Vol. 1 DVD 10zł info na: funeral666@wp.pl poczta - 6zł wieczorem na allegro wrzucam. - gigacz - 30-05-2010 Z tyloma pozycjami mógłbyś sklep otworzyć :mrgreen: - Mefisto - 08-06-2010 Nie filmy, ale muzyka filmowa - może kogoś zainteresują pozycje: Mad Max 2 - May Somewhere in time - Barry Saving private Ryan - Williams Neverwinter nights (z gry, 14 utworów) - Soule Ghost - Jarre MIB2 - Elfman Goodbye Lover - Ottman Tomb Raider - składanka Eraser, wyd. podstawowe - Silvestri English Patient - Yared + piosenki z epoki The World is not Enough oraz Die Another Day - Arnold Wszystkie używane, ale w stanie bdb - cena do uzgodnienia - majlo - 01-07-2010 Dawno temu w Ameryce - DIGI - PL wersja http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1104299709 - military - 02-07-2010 Facet, jak tak kładziesz płyty, to nie oczekuj że ludzie będą licytować. - majlo - 02-07-2010 military napisał(a):Facet, jak tak kładziesz płyty, to nie oczekuj że ludzie będą licytować.Facet, coś ci nie wyszło, zobacz, jak licytują. :lol: Poza tym, nie mów mi, że położenie płyty na podłodze jest równoznaczne z jej porysowaniem, bo to bullshit. :) Stan jest opisany jako idealny i w takim też trafi do zwycięzcy aukcji. - military - 02-07-2010 Położenie nie, ale podniesienie już grozi porysowaniem. Masz na podłodze drobiny kurzu i inne nierówności, a płaskiej płyty nie podniesiesz (a przynajmniej nie zawsze) jednym, idealnym ruchem - wystarczy że nie uda ci się podważyć jej od spodu i pchniesz ją o parę centymetrów - rysa gotowa. Dlatego jak widzę ofertę z takimi zdjęciami, zaczynam uważać na wystawiającego i wszystkiego jego aukcje. - majlo - 02-07-2010 military napisał(a):Masz na podłodze drobinyPrzed zrobieniem zdjęciu podłogę wyfroterowałem na cacy. military napisał(a):i inne nierównościMam podłogę płaściutką jak klatka piersiowa p. K. Knightley. :cool: A tak na poważnie, ja nie widzę możliwości zadrapania płyty w takiej sytuacji, nawet kładąc ją na niewyfroterowanej i nieoszlifowanej podłodze ;), przy zachowaniu ostrożności. :) - military - 02-07-2010 No cóż, to nie dostrzegaj dalej. :) W każdym razie - tracisz potencjalnego klienta. I pewnie jest nas więcej! :P - Pitero - 02-07-2010 majlo napisał(a):military napisał/a: A ja ci wieeeeerzę. Na słowo. :wink: - majlo - 02-07-2010 military napisał(a):I pewnie jest nas więcej! :PPo ilości obserwujących sądzę, że i tak się dobrze sprzeda, więc czy Military weźmie udział w aukcji, czy nie, i tak wyjdę na swoje. :P Poza tym, nikt racjonalnie myślący nie będzie raczej rezygnował z licytacji, zwłaszcza ci z for, na których wkleiłem linka. :) - military - 02-07-2010 Nie lekceważ potencjalnych klientów - to jeszcze nikomu nie wyszło na dobre.:P |