![]() |
|
BŁĘDY, literówki, omsknięcia, potknięcia na stronie KMF - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10) +--- Wątek: BŁĘDY, literówki, omsknięcia, potknięcia na stronie KMF (/Thread-B%C5%81%C4%98DY-liter%C3%B3wki-omskni%C4%99cia-potkni%C4%99cia-na-stronie-KMF--192) |
- ALIEEN - 30-05-2006 Poprawione. Oczywiscie byl to blad, ktory mialem poprawic juz dawno temu (faktycznie ta melodia z AOTC byla juz obecna w TPM), bo czytalem wczesniej Twojego posta przytoczonego powyzej, ale nazwyczajniej w swiecie zapomnialem to zrobic... Dzieki za przypomnienie :) - pawian - 30-05-2006 No, od dzis moge spac spokojnie. Swoją drogą to bardzo sprytnie to rozwiązałeś dodając jedynie slowa "choć nie" :) - hops - 06-06-2006 Moja Recenzja Pacyfikatora napisał(a):Sylvester nie poszedł aż tak daleko i wcielił się jedynie w postać zabawnego kryminalisty, Oscara, w filmie o tym samym tytule.Od roku nie daje mi spokoju wpadka mojego autorstwa. Co prawda recenzja jest równie słaba co film, ale skoro już wisi na serwerze, to niech wisi w poprawnej wersji :) Sly wcielił się w Angelo 'Snapsa' Provolone - weź to jakoś ładnie zedytuj, szefie ;) - ALIEEN - 06-06-2006 Duxa poki co nie ma, wiec ja pozwolilem sobie szybko poprawic ten blad :) - hops - 07-06-2006 ALIEEN napisał(a):Duxa poki co nie ma, wiec ja pozwolilem sobie szybko poprawic ten blad :)Dzięki Alieen, mimo tego, że stoisz po drugiej stronie barykady broniąc X-Menów :P ["Po czyjej stronie będziesz?" nabrało bardzo aktualnego znaczenia :D] - Great Gonzo - 08-06-2006 W recenzjach DVD (np. King Konga) pojawia się termin "transfer referencyjny", co on właściwie oznacza, bo nie wie tego nawet sam wszechmocny Gugel, który to po wpisaniu owego wyrażenia w cudzysłowie wypluwe tylko strony KMFu :). - DUX - 08-06-2006 Pisz w tej sprawie do JACKA - prowadzącego dział DVD, bo on tu na forum raczej nie zagląda ;) - Great Gonzo - 08-06-2006 Sprawa wyjaśniona, chodzi o subiektywną ocenę Jacka a nie żaden termin techniczny jak mi się zdawało. Krótko mówiąc referencyjny=idealny :) - What?! - 08-06-2006 Uwielbiam. :wink: tak poszerzać sobie zakres słownictwa. - apone - 19-06-2006 Błąd w plebiscycie na najlepszą sekwencję batalistyczną. Miejsce 26: w "Ogniem i mieczem" broniono Zbaraża nie Kamieńca Podolskiego. - DUX - 19-06-2006 Dzięki - już poprawione ;) - Ah Niu - 12-07-2006 W dziale Sequele w opisach serii Krzyk są linki do nieistniejacych recenzji. - ALIEEN - 13-07-2006 Poprawione :) - Axel - 24-07-2006 http://film.org.pl/prace/inaczej_niz_w_raju.html Na samym dole stary nieaktualny link do film.warka.pl ;) - ALIEEN - 24-07-2006 Poprawione, thx. - pawian - 25-07-2006 http://www.film.org.pl/prace/memento_po_kolei.html Porównajcie punkt 1 i 6, a wszystko stanie się jasne :) - Artemis - 25-07-2006 W tekście było ok - a że ja nie czytam swoich artykułów, tylko je przeglądam, to jakoś niezauważone przeszło ;). A teraz się okazuje, że oryginał gdzieś się mi na dysku zawieruszył. Jak znajdę, to podeślę do chłopaków, ale wyszukiwarka mi nie znajduje, pewno jakaś dziwna nazwa była :(. - romeck - 25-07-2006 Ekhmmm... "swoich artykułów"? :D - Artemis - 25-07-2006 Myślisz, Romeck, że nikt poza nami nie czyta relacji zjazdowych? - deina - 25-07-2006 a ktoz to jest Maciej Karpacki?;) |