Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
BŁĘDY, literówki, omsknięcia, potknięcia na stronie KMF - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10)
+--- Wątek: BŁĘDY, literówki, omsknięcia, potknięcia na stronie KMF (/Thread-B%C5%81%C4%98DY-liter%C3%B3wki-omskni%C4%99cia-potkni%C4%99cia-na-stronie-KMF--192)



- ALIEEN - 30-05-2006

Poprawione. Oczywiscie byl to blad, ktory mialem poprawic juz dawno temu
(faktycznie ta melodia z AOTC byla juz obecna w TPM), bo czytalem wczesniej
Twojego posta przytoczonego powyzej, ale nazwyczajniej w swiecie zapomnialem
to zrobic... Dzieki za przypomnienie :)


- pawian - 30-05-2006

No, od dzis moge spac spokojnie.
Swoją drogą to bardzo sprytnie to rozwiązałeś dodając jedynie slowa "choć nie" :)


- hops - 06-06-2006

Moja Recenzja Pacyfikatora napisał(a):Sylvester nie poszedł aż tak daleko i wcielił się jedynie w postać zabawnego kryminalisty, Oscara, w filmie o tym samym tytule.
Od roku nie daje mi spokoju wpadka mojego autorstwa. Co prawda recenzja jest równie słaba co film, ale skoro już wisi na serwerze, to niech wisi w poprawnej wersji :)

Sly wcielił się w Angelo 'Snapsa' Provolone - weź to jakoś ładnie zedytuj, szefie ;)


- ALIEEN - 06-06-2006

Duxa poki co nie ma, wiec ja pozwolilem sobie szybko poprawic ten blad :)


- hops - 07-06-2006

ALIEEN napisał(a):Duxa poki co nie ma, wiec ja pozwolilem sobie szybko poprawic ten blad :)
Dzięki Alieen, mimo tego, że stoisz po drugiej stronie barykady broniąc X-Menów :P ["Po czyjej stronie będziesz?" nabrało bardzo aktualnego znaczenia :D]


- Great Gonzo - 08-06-2006

W recenzjach DVD (np. King Konga) pojawia się termin "transfer referencyjny", co on właściwie oznacza, bo nie wie tego nawet sam wszechmocny Gugel, który to po wpisaniu owego wyrażenia w cudzysłowie wypluwe tylko strony KMFu :).


- DUX - 08-06-2006

Pisz w tej sprawie do JACKA - prowadzącego dział DVD, bo on tu na forum raczej nie zagląda ;)


- Great Gonzo - 08-06-2006

Sprawa wyjaśniona, chodzi o subiektywną ocenę Jacka a nie żaden termin techniczny jak mi się zdawało. Krótko mówiąc referencyjny=idealny :)


- What?! - 08-06-2006

Uwielbiam. :wink: tak poszerzać sobie zakres słownictwa.


- apone - 19-06-2006

Błąd w plebiscycie na najlepszą sekwencję batalistyczną. Miejsce 26: w "Ogniem i mieczem" broniono Zbaraża nie Kamieńca Podolskiego.


- DUX - 19-06-2006

Dzięki - już poprawione ;)


- Ah Niu - 12-07-2006

W dziale Sequele w opisach serii Krzyk są linki do nieistniejacych recenzji.


- ALIEEN - 13-07-2006

Poprawione :)


- Axel - 24-07-2006

http://film.org.pl/prace/inaczej_niz_w_raju.html
Na samym dole stary nieaktualny link do film.warka.pl ;)


- ALIEEN - 24-07-2006

Poprawione, thx.


- pawian - 25-07-2006

http://www.film.org.pl/prace/memento_po_kolei.html

Porównajcie punkt 1 i 6, a wszystko stanie się jasne :)


- Artemis - 25-07-2006

W tekście było ok - a że ja nie czytam swoich artykułów, tylko je przeglądam, to jakoś niezauważone przeszło ;). A teraz się okazuje, że oryginał gdzieś się mi na dysku zawieruszył. Jak znajdę, to podeślę do chłopaków, ale wyszukiwarka mi nie znajduje, pewno jakaś dziwna nazwa była :(.


- romeck - 25-07-2006

Ekhmmm... "swoich artykułów"? :D


- Artemis - 25-07-2006

Myślisz, Romeck, że nikt poza nami nie czyta relacji zjazdowych?


- deina - 25-07-2006

a ktoz to jest Maciej Karpacki?;)