![]() |
|
Sucker Punch (reż. Zack Snyder) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +--- Wątek: Sucker Punch (reż. Zack Snyder) (/Thread-Sucker-Punch-re%C5%BC-Zack-Snyder--1920) |
- Mefisto - 22-09-2010 Wawrzyniec_85 napisał(a):ale też nie jest tak gejowsko w "300" Hmm... zajebiście umięśniony Butler drący japę, wyżynający zastępy wroga i rżnący tą zarąbistą panią: kontra banda gadających sów w głupawych hełmach. <myśli> To drugie jest jednak bardziej gejowskie :) - Tyler Durden - 22-09-2010 Snu z powiek mi to nie spędza ale zainteresowani tematem winni pamiętać, że jak dotąd wszystkie filmy Snydera miały R. - Craven - 22-09-2010 Tzn co, mamy się szykować na krwawą jatkę w wykonaniu sówek? :wink: A tak na serio - IMO nie widzę szans, żeby Sucker Punch mógł mieć Rkę bo nie ma takiej potrzeby patrząc na trailer. Nie te klimaty. - Mierzwiak - 22-09-2010 Mefisto napisał(a):zajebiście umięśniony Butler drący japę, wyżynający zastępy wroga i rżnący tą zarąbistą paniąW jednej scenie. Przez resztę filmu spędzał czas z innymi 299 zajebiście umięśnionymi (sic!) wojownikami. Wiesz co oni tam robili w nocy gdy gasły ogniska? : ) Craven napisał(a):nie widzę szans, żeby Sucker Punch mógł mieć Rkę bo nie ma takiej potrzeby patrząc na trailer. Nie te klimatyDlaczego? Laski mogłyby flugać i robić krwawą miazgę z przeciwników. Ale Rki na pewno nie będzie, skoro Snyder sam nie wie, to wszystko jasne. Watchmen przy 130 mln budżecie zarobiło na czysto marne 85 mln, Warner nie będzie ryzykować. - Craven - 22-09-2010 Mierzwiak napisał(a):Dlaczego? Laski mogłyby flugać i robić krwawą miazgę z przeciwników. Ale Rki na pewno nie będzie, skoro Snyder sam nie wie, to wszystko jasne. Watchmen przy 130 mln budżecie zarobiło na czysto marne 85 mln, Warner nie będzie ryzykować. Mogłyby, ale tego nie robią. Jak dla mnie BARDZO wyraźnie to po trailerze widać. Nie wygląda to na zwiastun Rki, który przycięto dla zielonego ekraniku na początku, tylko jak zwykły PG13. To ma być cool-cukierkowy show i nic więcej. - Rodia - 22-09-2010 Mefisto napisał(a):rżnący tą zarąbistą panią: Wygląda jak facet na damskich hormonach. - Mefisto - 23-09-2010 Mierzwiak napisał(a):Przez resztę filmu spędzał czas z innymi 299 zajebiście umięśnionymi (sic!) wojownikami. Wiesz co oni tam robili w nocy gdy gasły ogniska? : ) To już tylko o Tobie świadczy bejbe :> mnie to nie obchodzi tak długo jak to nie jest pokazane :P Craven napisał(a):Nie wygląda to na zwiastun Rki, który przycięto dla zielonego ekraniku na początku, tylko jak zwykły PG13. To ma być cool-cukierkowy show i nic więcej. No to tak do końca nie wiadomo - pokazano nam w trailerze głównie świat fantastyczny, a cholera wie, co się będzie działo w tym rzeczywistym. Rodia napisał(a):Wygląda jak facet na damskich hormonach. eeee.. Leny Headey nigdy wcześniej nie widziałeś? - Lawrence - 23-09-2010 Ja tam się nie znam. Ale dla mnie jednak jest coś gejowskiego w 300 idealnie umięśnionych, wydepilowanych, spoconych facetów, biegających w samych majtkach przez cały film :???: Może za bardzo się doszukuję. Sami oceńcie co jest bardziej gej: Sowy: Czy 300: Ciekawe jakim filmem będzie to "Sucker Punch"? Jak myślicie są szanse, że to będzie kino lesbijskie :wink: Przynajmniej główne role są kobiecie, a więc jakaś szansa jest. - Craven - 23-09-2010 Wawrzyniec_85 napisał(a):Jak myślicie są szanse, że to będzie kino lesbijskie :wink: Przynajmniej główne role są kobiecie, a więc jakaś szansa jest. Nawet jak nie to miesiąc po premierze będzie już SuXXXer Punch :P - slepy51 - 23-09-2010 Craven napisał(a):Tzn co, mamy się szykować na krwawą jatkę w wykonaniu sówek? ;-)Jak dadzą np. takie sceny jak ta: ![]() to R-ka murowana ;-) - Sancho - 23-09-2010 Craven napisał(a):Wawrzyniec_85 napisał(a):Jak myślicie są szanse, że to będzie kino lesbijskie :wink: Przynajmniej główne role są kobiecie, a więc jakaś szansa jest. Albo Donkey Punch :wink: - Craven - 18-01-2011 :twisted: - desjudi - 18-01-2011 II wojna światowa, średniowiecze, samuraje, mutanty, roboty, smoki, kosmiczne podróże i super laski z cyckami na wierzchu. Wszystko w jednym filmie. Albo to rasowa postmoderna albo wzorcowy kicz. - Craven - 18-01-2011 To jest epa i osom w jednym. Brakuje tylko Christophera Walkena. - Albertino - 18-01-2011 odpowiedź Be, przecież to Zak Srajder i jego kolejny osą kolorowy filmik z ekscytującymi zwolnieniami. - wujo444 - 18-01-2011 Kicz. Ale za to jaki ładny. Kurde, muszę to zobaczyć w kinie :) - Lawrence - 20-01-2011 Do tej pory jakos nie moglem sie do kina Zack Slomo Snydera przekonac, ale nie ukrywam, ze jest w tym plakacie cos intrygujacego. Na razie jestem na tak :smile: - Craven - 25-01-2011 http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=73478 MOAR - Anielski_Pyl - 25-01-2011 Jak dotąd Zack zrobił jeden dobry film ("Świt...), jeden bardzo dobry ("300") i jeden wybitny ("Watchmen"). Patrząc jednak na same zwiastuny obawiam się, że nie ma najmniejszych szans na podtrzymanie dobrej passy. Jak dla mnie wygląda to sztucznie i maksymalnie efekciarsko, w negatywnym sensie. Jak dotąd miał Zack zaplecze w postaci wersji filmu Romero oraz dwóch świetnych komiksów, teraz już nie... Niemniej trzymam kciuki i staram się wierzyć, że coś z tego będzie, bo choćby w "Watchmen" Snyder pokazał, że reżyserem jest inteligentnym. - Mierzwiak - 25-01-2011 Anielski_Pyl napisał(a):Jak dotąd Zack zrobił jeden dobry film ("Świt...), jeden bardzo dobry ("300") i jeden wybitny ("Watchmen")I jeden w miarę dobry, patrz: Legend of the Slo Mo Guardians. |