![]() |
|
Rubber - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +--- Wątek: Rubber (/Thread-Rubber--2115) Strony:
1
2
|
- Perfik - 21-04-2011 Robiłem korektę do napisów do tego filmu i nawet mnie się go oglądać nie chciało, wiec skakałem tylko od linijki do linijki :P Podpisuję się wszystkimi kończynami pod opinią Mierzwiaka. - Craven - 21-04-2011 Plakat maźnął sam Boris Valejo :) - Mierzwiak - 21-04-2011 Perfik napisał(a):Robiłem korektę do napisów do tego filmuWłaśnie zastanawiałem się czy to TEN Perfik :wink: - Gwahlur - 22-04-2011 Pomysl byl bardzo dobry, niektore sceny (poczatkujaca opona, przebudzenie, poczatkowi wrogowie, sceny jak ona gdzie patrzy, cos analizuje, przyspieszenia, pojawienia sie z nikad itp) są świetne, ale za mało w tym czystej zabawy. Ja mialem nadzieje na wybuchajace radiowozy i masakre a dostałęm... publicznosc (kto widzial ten wie) i policje gadajaca do siebie i zorientowana ze to film. Nie no, ta publinoczsc + wszystko co z nia zwiazane + zakonczenie z rowerkiem to masakra dla mnie. Grubo niewykorzystany potencjał na absurdalny fun w czystej postaci. Krótki film a sie dłuzył. |