Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Rubber - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12)
+--- Wątek: Rubber (/Thread-Rubber--2115)

Strony: 1 2


- Perfik - 21-04-2011

Robiłem korektę do napisów do tego filmu i nawet mnie się go oglądać nie chciało, wiec skakałem tylko od linijki do linijki :P Podpisuję się wszystkimi kończynami pod opinią Mierzwiaka.


- Craven - 21-04-2011

Plakat maźnął sam Boris Valejo :)


- Mierzwiak - 21-04-2011

Perfik napisał(a):Robiłem korektę do napisów do tego filmu
Właśnie zastanawiałem się czy to TEN Perfik :wink:


- Gwahlur - 22-04-2011

Pomysl byl bardzo dobry, niektore sceny (poczatkujaca opona, przebudzenie, poczatkowi wrogowie, sceny jak ona gdzie patrzy, cos analizuje, przyspieszenia, pojawienia sie z nikad itp) są świetne, ale za mało w tym czystej zabawy. Ja mialem nadzieje na wybuchajace radiowozy i masakre a dostałęm... publicznosc (kto widzial ten wie) i policje gadajaca do siebie i zorientowana ze to film. Nie no, ta publinoczsc + wszystko co z nia zwiazane + zakonczenie z rowerkiem to masakra dla mnie.

Grubo niewykorzystany potencjał na absurdalny fun w czystej postaci.
Krótki film a sie dłuzył.