![]() |
|
+ the Lords of Salem + - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +---- Dział: Forum wewnętrzne: HORRORY, KINO WAMPIRYCZNE, GORE (https://forumkmf.pl/Forum-Forum-wewn%C4%99trzne-HORRORY-KINO-WAMPIRYCZNE-GORE--19) +---- Wątek: + the Lords of Salem + (/Thread-the-Lords-of-Salem--2174) |
RE: + the Lords of Salem + - ChowYunFat - 01-09-2012 Witam Wszystkich. Właśnie wyszperałem pierwszy teaser trailer do filmu. Jakość beznadziejna, ale zawsze coś :) RE: + the Lords of Salem + - Snappik - 02-09-2012 O w dupala, ale klimat 0_o RE: + the Lords of Salem + - raven.second - 02-09-2012 Snappik +1. W dodatku ta kiepska jakość dodaje uroku i sprawia, że czuję mrowienie w kroczu. RE: + the Lords of Salem + - nawrocki - 03-09-2012 Dokładnie. Teraz tylko czekać na opinie z Toronto i na trailer w lepszej jakości. RE: + the Lords of Salem + - Mental - 03-09-2012 Podchodzę z rezerwą do tego, co zobaczyłem. Zombie w jednym z wywiadów wspominał, że to będzie jego najbardziej artystyczny pod względem realizacji film - dopieszczone ujęcia, szerokie kadry, powolne panoramy etc. A te zdewociałe mohery na fotach wyglądają trochę groteskowo - jak z Rodziny Adamsów. RE: + the Lords of Salem + - Lawrence - 03-09-2012 Widmo z Salem. RE: + the Lords of Salem + - military - 06-09-2012 Zombie wie, w jakie struny uderzyć, żeby było niepokojąco i groźnie.
RE: + the Lords of Salem + - nawrocki - 06-09-2012 Mam nadzieję, że monstrum z plakatu pojawi się w samym filmie i będzie tak samo creepy. RE: + the Lords of Salem + - slepy51 - 06-09-2012 "Land of the Lost" obejrzyj ;)
RE: + the Lords of Salem + - Bucho - 06-09-2012 To chyba cos w stylu Harlequin ichthyosis RE: + the Lords of Salem + - Mental - 10-09-2012 No, to jest TO - wreszcie jakiś zmutowany zwyrol na okładkę paryskiego żurnala. EDIT slepy, w Land of the lost gra Kenny Powers? ![]() Zajebiście. RE: + the Lords of Salem + - slepy51 - 10-09-2012 Nie wiem, tego nowego nie widziałem bo gra Will Ferrell, na ktorego ryj mam alergię ;) A na "Lords of Salem" oczywiście czekam niecierpliwie, bo na filmy Roba zawsze warto czekac ;) RE: + the Lords of Salem + - nawrocki - 11-09-2012 Pojawiły się pierwsze opinie zwykłych widzów, po premierze na festiwalu w Toronto i są one mniej więcej zgodne: film solidny, ale do miana najlepszego dokonania Zombiego mu daleko, ponadto dla wielu sprawiał wrażenie pociętego i kleconego na ostatnią chwilę, w związku z tym pojawiły się pytania, czy wersja pokazana na festiwalu będzie wersją ostateczną. RE: + the Lords of Salem + - slepy51 - 11-09-2012 Wiadomo, że nie będzie. Nie od dziś do kin wchodza producenckie wersje filmow Roba (To samo było w przypadku pierwszego Halloween Roba, gdzie producenci go pospieszali i do kin trafiła wersja, z której nie był zadowolony), jego full pojebaną wizję poznamy pewnie dopiero przy okazji premiery na Blu ;) RE: + the Lords of Salem + - nawrocki - 11-09-2012 Ale to nieco dziwne, zważywszy na to, że film można wręcz nazwać niezależnym (małe studio produkcyjne, budżet wynoszący zaledwie 1,5 kafla), więc chyba producenci nie stali nad nim z nożyczkami. No, chyba że koniecznie chciał się pochwalić swoim dziełkiem w Toronto i w pośpiechu montował film, żeby dotrzymać terminu. RE: + the Lords of Salem + - nawrocki - 12-09-2012 Recka Bloody Disgusting: http://bloody-disgusting.com/reviews/3191041/tiff-12-the-lords-of-salem-a-slow-burn-letdown-with-striking-imagery/ RE: + the Lords of Salem + - Snappik - 12-09-2012 Żadna tam wyrocznia. BD dał H2 tylko 3 oczka. RE: + the Lords of Salem + - nawrocki - 12-09-2012 Też liczę się z tym, że przesadzają, a linka wkleiłem, bo to w zasadzie pierwsza "profesjonalna" recenzja. RE: + the Lords of Salem + - slepy51 - 04-10-2012 RE: + the Lords of Salem + - nawrocki - 04-10-2012 Pachnie okultystycznymi horrorami z lat 70. - thumbs up! Szkoda tylko, że premiera dopiero w 2013... |