Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
+ the Lords of Salem + - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12)
+---- Dział: Forum wewnętrzne: HORRORY, KINO WAMPIRYCZNE, GORE (https://forumkmf.pl/Forum-Forum-wewn%C4%99trzne-HORRORY-KINO-WAMPIRYCZNE-GORE--19)
+---- Wątek: + the Lords of Salem + (/Thread-the-Lords-of-Salem--2174)

Strony: 1 2 3 4


RE: + the Lords of Salem + - ChowYunFat - 01-09-2012

Witam Wszystkich. Właśnie wyszperałem pierwszy teaser trailer do filmu. Jakość beznadziejna, ale zawsze coś :)




RE: + the Lords of Salem + - Snappik - 02-09-2012

O w dupala, ale klimat 0_o


RE: + the Lords of Salem + - raven.second - 02-09-2012

Snappik +1. W dodatku ta kiepska jakość dodaje uroku i sprawia, że czuję mrowienie w kroczu.


RE: + the Lords of Salem + - nawrocki - 03-09-2012

Dokładnie. Teraz tylko czekać na opinie z Toronto i na trailer w lepszej jakości.


RE: + the Lords of Salem + - Mental - 03-09-2012

Podchodzę z rezerwą do tego, co zobaczyłem. Zombie w jednym z wywiadów wspominał, że to będzie jego najbardziej artystyczny pod względem realizacji film - dopieszczone ujęcia, szerokie kadry, powolne panoramy etc. A te zdewociałe mohery na fotach wyglądają trochę groteskowo - jak z Rodziny Adamsów.


RE: + the Lords of Salem + - Lawrence - 03-09-2012

Widmo z Salem.


RE: + the Lords of Salem + - military - 06-09-2012

Zombie wie, w jakie struny uderzyć, żeby było niepokojąco i groźnie.

[Obrazek: 564443_10151081604663323_259434539_n.jpg]


RE: + the Lords of Salem + - nawrocki - 06-09-2012

Mam nadzieję, że monstrum z plakatu pojawi się w samym filmie i będzie tak samo creepy.


RE: + the Lords of Salem + - slepy51 - 06-09-2012

"Land of the Lost" obejrzyj ;)

[Obrazek: sleestak.jpg]


RE: + the Lords of Salem + - Bucho - 06-09-2012


To chyba cos w stylu Harlequin ichthyosis


RE: + the Lords of Salem + - Mental - 10-09-2012

No, to jest TO - wreszcie jakiś zmutowany zwyrol na okładkę paryskiego żurnala.

EDIT

slepy, w Land of the lost gra Kenny Powers?

[Obrazek: LandOfTheLost_01.jpg]

Zajebiście.


RE: + the Lords of Salem + - slepy51 - 10-09-2012

Nie wiem, tego nowego nie widziałem bo gra Will Ferrell, na ktorego ryj mam alergię ;)

A na "Lords of Salem" oczywiście czekam niecierpliwie, bo na filmy Roba zawsze warto czekac ;)


RE: + the Lords of Salem + - nawrocki - 11-09-2012

Pojawiły się pierwsze opinie zwykłych widzów, po premierze na festiwalu w Toronto i są one mniej więcej zgodne: film solidny, ale do miana najlepszego dokonania Zombiego mu daleko, ponadto dla wielu sprawiał wrażenie pociętego i kleconego na ostatnią chwilę, w związku z tym pojawiły się pytania, czy wersja pokazana na festiwalu będzie wersją ostateczną.


RE: + the Lords of Salem + - slepy51 - 11-09-2012

Wiadomo, że nie będzie. Nie od dziś do kin wchodza producenckie wersje filmow Roba (To samo było w przypadku pierwszego Halloween Roba, gdzie producenci go pospieszali i do kin trafiła wersja, z której nie był zadowolony), jego full pojebaną wizję poznamy pewnie dopiero przy okazji premiery na Blu ;)


RE: + the Lords of Salem + - nawrocki - 11-09-2012

Ale to nieco dziwne, zważywszy na to, że film można wręcz nazwać niezależnym (małe studio produkcyjne, budżet wynoszący zaledwie 1,5 kafla), więc chyba producenci nie stali nad nim z nożyczkami.

No, chyba że koniecznie chciał się pochwalić swoim dziełkiem w Toronto i w pośpiechu montował film, żeby dotrzymać terminu.


RE: + the Lords of Salem + - nawrocki - 12-09-2012

Recka Bloody Disgusting:
http://bloody-disgusting.com/reviews/3191041/tiff-12-the-lords-of-salem-a-slow-burn-letdown-with-striking-imagery/


RE: + the Lords of Salem + - Snappik - 12-09-2012

Żadna tam wyrocznia. BD dał H2 tylko 3 oczka.


RE: + the Lords of Salem + - nawrocki - 12-09-2012

Też liczę się z tym, że przesadzają, a linka wkleiłem, bo to w zasadzie pierwsza "profesjonalna" recenzja.


RE: + the Lords of Salem + - slepy51 - 04-10-2012




RE: + the Lords of Salem + - nawrocki - 04-10-2012

Pachnie okultystycznymi horrorami z lat 70. - thumbs up! Szkoda tylko, że premiera dopiero w 2013...