![]() |
|
MasterKadr 2011 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15) +--- Wątek: MasterKadr 2011 (/Thread-MasterKadr-2011--2262) |
RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Rinzler - 18-08-2011 To dopiero 1 Etap;) i jeszcze sie nie zakończył (nawet jeśli pojawi sie jakiś lider to będą jeszcze 4 etapy żeby go dogonic:)) RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Gemini - 19-08-2011 Z tego co czytam, to wy i tak macie prawie full kadrów rozwiązanych, a ja jestem w lesie:( 3 - Skąd ja znam tą panią... 7 - tej nogi, ani gościa co suszy sery za chiny nie odgadnę 11 - Pan spod 11, gdzieś już to widziałem - będę musiał się mocniej podrapać po głowie. 23 - Nie potrafię powiedzieć kim ona jest 30 - Arab i jego rodzina? Nie wiem dokąd pojadą... 32 - A ci państwo, to zaglądają do piekarnika, tak? 39 - kolacja dla trojga też nic mi nie mówi. Może gdybym dostrzegł co oni pałaszują byłoby łatwiej? RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Rinzler - 19-08-2011 Cytat:Z tego co czytam, to wy i tak macie prawie full kadrów rozwiązanych, a ja jestem w lesie:( Zgaduj to co znasz:) Ważna jest suma punktów z 5 etapów, może kolejne będą dla Ciebie łatwiejsze. RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Craven - 20-08-2011 Poszłoo... Nie jestem w pełni zadowolony. RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Rinzler - 20-08-2011 Przypominam: zakończenie 1 Etapu dziś o 15:00 (ewentualne opoźnienie do 30-40 min jest do przyjecia;)). Wyniki Etapu 1 i rozpoczęcie Etapu 2 ok godziny 20:00. Na prośbę 2 forumowiczów którzy dopiero dzis dowiedzieli się o konkursie przedłużam termin skladania odpowiedzi do godziny 18:00. OK. Etap 1 zakończony !!! Podsumowanie postaram sie wkleić ok godz. 20:00 wtedy też pojawi się zestaw nowych kadrów do odgadywania:) RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Albertino - 20-08-2011 MasterWidmo! RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Rinzler - 20-08-2011 Podsumowanie Etapu 1 zacznę cytujac Mierzwiaka: Cytat:1) Banalnie, w niektórych przypadkach wręcz żenująco proste. To ma być wyzwanie dla kinomanów czy półmozgów chodzących do kina żeby polizać się z dziewczynami? :) Szkoda że nie wystartował bo jak sie okazuje wcale tak łatwo nie bylo:) W Etapie 1 odpowiedzi przyslało 14 forumowiczow. Najwiecej trudności sprawiły Wam kadry: 16, 23, 39. 16. We Own the Night - Królowie nocy 23. Deja Vu - Deja Vu 39. The Order - Zjadacz grzechów Kadry które zostały rozpoznane przez wszystkich 14 uczestników: 4. Inception 8. District 9 13. The Hurt Locker 14. Jumper 21. The Prestige 29. Casino Royale 33. Batman Begins Z rozpoznawaniem pozostałych było różnie o czym zaswiadczy punktacja. FILMY Z KTÓRYCH KADRY POJAWILY SIE W ETAPIE 1 TO: 1. Transformers: The Dark of the Moon 2. Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 3. Source Code 4. Inception 5. Red 6. Robin Hood 7. Public Enemies 8. District 9 9. G.I. Joe: The Rise of Cobra 10. Sherlock Holmes 11. Terminator Salvation 12. Seven Pounds 13. The Hurt Locker 14. Jumper 15. Hancock 16. We Own the Night 17. Next 18. The Kingdom 19. Ghost Rider 20. American Gangster 21. The Prestige 22. El Laberinto del fauno 23. Deja Vu 24. Blood Diamond 25. The Da Vinci Code 26. V for Vendetta 27. The Guardian 28. The Island 29. Casino Royale 30. Syriana 31. Hitch 32. The Jacket 33. Batman Begins 34. Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 35. El Maquinista 36. Alexander 37. I, Robot 38. The Italian Job 39. The Order 40. Terminator 3: Rise of the Machines Zwycięzcą Etapu 1 został udzielając 40/40 poprawnych odpowiedzi: 1. nick_the_prick - 40 pkt Wyniki pozostalych zawodnikow nie były juz 100% ale bardzo od ideału nie odbiegały, i tak na kolejnych miejscach mamy: 2. Cassel & Perfik - 38 pkt 3. Albertino - 37 pkt 4. Patyczak - 36 pkt 5. Craven - 35 pkt 6. Decard & Ciuniek - 33 pkt 7. SonnyCrockett - 32 pkt 8. Crash - 30 pkt 9. KARAN - 29 pkt 10. Gemini - 28 pkt 11. Hajtus - 24 pkt 12. Berus - 20 pkt Zwyciezcy Etapu 1 gratuluję !!! Wszystkich bioracych udzial w Etapie 1 oraz innych majacych ochote zmierzyc sie z filmowymi kadrami zapraszam do równie latwego ETAPU NR 2. MASTERKADR ETAP 2 Odpowiedzi przesyłamy do 22.08.2011 do godziny 18:00 RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Albertino - 20-08-2011 ale ze mnie dupa, chciałem napisać "Deathly Halows: Part 2", a napisałem "Part 1" :P RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - patyczak - 20-08-2011 nick_the_prick, jak ty to robisz?:D RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Craven - 20-08-2011 17. Tu byłem niemal pewien, że to Hannibal :) RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Berus - 20-08-2011 Cytat:17. Tu byłem niemal pewien, że to Hannibal :) O tym samym myślałem, ale zostawiłem puste. Tak czy siak, na razie nie jest kolorowo. Zobaczymy, jak się to dalej wszystko potoczy. RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Albertino - 20-08-2011 ok, ja już moje odpowiedzi do 2 etapu mam z głowy, i znów 38/40, może następnym razem uda się komplet :) RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Rinzler - 20-08-2011 Sami widzicie:) niby wszystkie filmy znane a jednak troszke problemów było. Dodam że 4 filmem z którym mieliscie problemy był: G.I. Joe: The Rise of Cobra :) RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Berus - 20-08-2011 U mnie w drugim etapie znaczna poprawa, bo jak na razie rozpoznałem 32 kadry. :) RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Craven - 20-08-2011 Wbrew pierwszemu wrażeniu mi też idzie lepiej. Jeszcze 5 mi brakuje. RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Mierzwiak - 20-08-2011 Nie chcę znowu marudzić, ale czy filmy nie powinny się nie powtarzać? A numer 10. nie jest filmem czarno-białym ;] RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Craven - 20-08-2011 To nie marudź niedoszły czempionie :) Jak chcesz cwaniakować to powiedz, że 13 też nie jest czarno-biały i kadr 23 nie pojawia się w tym filmie, tylko inne ujęcia. Do widzenia mądralo. RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Albertino - 20-08-2011 Jak już się tak uroczo czepiamy to trójka jest fotką z planu, już zresztą wytknąłem wraz z moimi głosami :P RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Rinzler - 20-08-2011 ETAP 2 jest najłatwiejszy, tak więc łapcie punkciki bo w pozostałych bedzie trudniej:) Cytat:Nie chcę znowu marudzić, ale czy filmy nie powinny się nie powtarzać?Dzieki:( akurat tak się składa że było to celowe i jesli już to taka uwagę powinieneś wysłać mi na PW bo psujesz innym zabawę:/ Bez urazy ale nikt nie zabronil Ci zorganizować takiego konkursu czy brac udzialu w moim. Zachowujesz sie troszke jak polski kibic piłki nożnej - nie chodzi na mecze, nie ogląda w tv ale jak temat schodzi na reprezentacje to ma najwiecej do powiedzenia, wiem że dla Ciebie ten konkurs to żenada bez poziomu ale daj sie ludziom pobawić. Cytat:Jak już się tak uroczo czepiamy to trójka jest fotką z planuFakt, ale w filmie jest identyczna scena kadrowana z tej strony wiec myslę że nie powinno być z tym problemu. Jeżeli jednak sie pojawi to uznam odpowiedź za poprawną. RE: Wakacyjny MasterKadr 2011 - Craven - 20-08-2011 (20-08-2011, 21:49)Albertino napisał(a): Jak już się tak uroczo czepiamy to trójka jest fotką z planu, już zresztą wytknąłem wraz z moimi głosami :P Clou tkwi w tym, że problemy ma z tym głównie eunuch... tfu... krytyk. |