![]() |
|
Ile razy w roku w kinie? - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ankiety, sondy, plebiscyty, głosowania (https://forumkmf.pl/Forum-Ankiety-sondy-plebiscyty-g%C5%82osowania--26) +--- Wątek: Ile razy w roku w kinie? (/Thread-Ile-razy-w-roku-w-kinie--234) |
- dj.grzechu - 30-01-2008 Powiem: O K...A MAC! To min. 8 razy miesięcznie. Nie mają co robic? - Azgaroth - 30-01-2008 Mefisto napisał(a):skoro ja śpię, to co powiesz o ludziach, którzy przekraczają setkę kinowych sensów i to dla nich średnia :> Ja powiem, że mają za dużo pieniędzy :P - Koleś - 31-01-2008 Negrin napisał(a):Wygląda na to, że 18. A czy kolega ENH policzył? :wink: - Eorath - 31-01-2008 Premier tegorocznych trochę w końcu było ;) - Karol - 31-01-2008 W zeszłym roku byłem w kinie 36 razy + jakieś 4 tytuły, które oglądałem w kinie w 2006, ale premierę miały w 2007, plus kilka razy były powtórki (2 x The Simpsons, 2 x 300, 2 x Shrek Trzeci, 2 x Death Proof, 2 x HP i Zakon Feniksa, 2 x Beowulf). - Deckard - 01-02-2008 Przeszlo 150 razy - srednio 3-4 filmy w tygodniu ogladalem w kinie :) I jak tu nie kochac karnetu... - Motoduf - 03-02-2008 Jeśli liczyć maratony to pewnie będzie z 40, może 50. Na samym Death Proofie byłem mnóstwo razy. - Ka - 03-02-2008 1. Świadek Koronny 2. Królowa (polska premiera w 2007) 3. 300 4. Taxi 4 5. Wakacje Jasia Fasoli (z klasą...) 6. Przeczucie 7. Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata 8. Shrek 3. 9. Harry Potter i Zakon Feniksa 10. Transformers 11. a jak... Katyń 12. Michael Clayton W tym roku tylko Across the Universe... - myron.bolitar - 08-02-2008 22 - a biorąc pod uwagę, że do słabego kina, gdzie puszczają tylko superprodukcje, bajki i polskie komedie romantyczne mam pół godziny, a do następnego godzinę drogi, jestem całkiem zadowolony z zeszłorocznego wyniku :) A w tym roku jak na razie 4 razy, jutro zaliczam "Pokutę" - Ronaldinho - 13-02-2008 Ja mam taki zwyczaj zbierania biletów i wkładania do portfela, zaraz wyjmę i podliczę :) 1. 300 2. Spider-Man 3 3. Piraci z Karaibów: Na krańcu świata 4. Hot Fuzz - Ostre psy 5. Ocean's 13 6. Shrek Trzeci 7. Szklana pułapka 4.0 (2 razy) 8. Gang dzikich wieprzy 9. Grindhouse: Death Proof 10. Harry Potter i Zakon Feniksa (nienawidzę tego, ale dosłownie nie było na co innego iść) 11. Simpsonowie - Wersja kinowa 12. Na fali 13. Transformers (4 razy) 14. Słaby punkt 15. Ultimatum Bourne'a (2 razy) 16. Katyń 17. Obcy kontra Predator 2 Ile filmów? 17 Ile razy w kinie? 22 Mogłem sobie pozwolić na takie coś jak "4 razy na Transformers", gdyż u mnie w olsztyńskim Heliosie od końca 2006 roku jest taka promocja: 'Bilet miesięczny' za 30zł wchodzisz w każdy poniedziałek miesiąca na dowolny seans, jeżeli miesiąc ma pięć poniedziałków, to jeszcze lepiej (a cena ta sama). Bilet ten kupowałem od czerwca do września, potem przyszedł czas na studiowanie i cały poniedziałek zawalony, więc nie było jak, teraz może lepszy plan zrobią. - Danus - 18-02-2008 Ja byłem w kinie jakieś 15 razy w tym 3 razy na Transformersach :D . Muszę sobie przypomnieć na czym byłem, to dopiero wtedy zrobię edycje posta :D - Azgaroth - 30-12-2008 Już do końca roku nic się nie zmieni, więc mogę podliczyć. Licząc razem z filmami na ENH byłem w kinie w tym roku 51 razy. - Mierzwiak - 30-12-2008 Phil napisał(a):NFCOMNo Fountry Cor Old Man? U mnie w tym roku wyjątkowo marnie: - Indiana Jones i Bardzo Długi Tytuł - Mroczny Rycerz (3 razy) - Quantum of Solace - Azgaroth - 30-12-2008 Też podam tytuły filmów (bez filmów z ery): 1. Blizna 3D 2. Doomsday 3. Piła IV 4. Obcy vs. Predator 2 5. John Rambo 6. 10.000 BC 7. Hancock 8. Max Payne 9. Mgła (jak się okazało byłem na prawie całym filmie, jeszcze raz dziękuję dystrybutorowi). 10. Projekt: Monster 11. Sierociniec 12. Iron Man 13. Mroczny Rycerz - Mefisto - 30-12-2008 teoretycznie winien być osobny temat, ale ok :) liczę, liczę i wychodzi mi... 29 razy, z czego 5 na festiwalu warszawskim (z którego jednak większość filmów miała potem premierę) i 2 to powtórne seanse fajnych filmów - spadek formy jednakoż duży w stosunku do poprzedniego roku :( - Jakuzzi - 30-12-2008 Ja bylem w kinie cztery razy z czego osiem na Transformersach. - Negrin - 30-12-2008 15 + ENH. - simek - 30-12-2008 Marnie u mnie, oj marnie, trza będzie coś z tym zrobić w przyszłym roku: Aż poleje się krew Persepolis Mroczny Rycerz Quantum of Solace Świadectwo - niestety byłem zmuszony :/ Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem Tak sobie myślę, że jeżeli ludzie tacy jak my, którzy się fascynują filmem chodzą do kina tylko po kilka razy na rok(np. ja i Mierzwiak), to co dopiero ludzie, którymi wisi na co idą, a wyprawe do kina traktują jak ja na kręgle. Kto ma zapełniać sale jeśli nie my? - Corn - 30-12-2008 Jakuzzi napisał(a):Ja bylem w kinie cztery razy z czego osiem na Transformersach.Do końca życia będę się zastanawiał jak tego dokonałeś mistrzu. :) - Jakuzzi - 30-12-2008 Corn napisał(a):Do końca życia będę się zastanawiał jak tego dokonałeś mistrzu. :) Masz racje. W 2008 roku nie bylo juz w polskich kinach Transformersow. |