Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Ile razy w roku w kinie? - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ankiety, sondy, plebiscyty, głosowania (https://forumkmf.pl/Forum-Ankiety-sondy-plebiscyty-g%C5%82osowania--26)
+--- Wątek: Ile razy w roku w kinie? (/Thread-Ile-razy-w-roku-w-kinie--234)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


- dj.grzechu - 30-01-2008

Powiem: O K...A MAC!

To min. 8 razy miesięcznie. Nie mają co robic?


- Azgaroth - 30-01-2008

Mefisto napisał(a):skoro ja śpię, to co powiesz o ludziach, którzy przekraczają setkę kinowych sensów i to dla nich średnia :>

Ja powiem, że mają za dużo pieniędzy :P


- Koleś - 31-01-2008

Negrin napisał(a):Wygląda na to, że 18.

A czy kolega ENH policzył? :wink:


- Eorath - 31-01-2008

Premier tegorocznych trochę w końcu było ;)


- Karol - 31-01-2008

W zeszłym roku byłem w kinie 36 razy + jakieś 4 tytuły, które oglądałem w kinie w 2006, ale premierę miały w 2007, plus kilka razy były powtórki (2 x The Simpsons, 2 x 300, 2 x Shrek Trzeci, 2 x Death Proof, 2 x HP i Zakon Feniksa, 2 x Beowulf).


- Deckard - 01-02-2008

Przeszlo 150 razy - srednio 3-4 filmy w tygodniu ogladalem w kinie :)
I jak tu nie kochac karnetu...


- Motoduf - 03-02-2008

Jeśli liczyć maratony to pewnie będzie z 40, może 50. Na samym Death Proofie byłem mnóstwo razy.


- Ka - 03-02-2008

1. Świadek Koronny
2. Królowa (polska premiera w 2007)
3. 300
4. Taxi 4
5. Wakacje Jasia Fasoli (z klasą...)
6. Przeczucie
7. Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata
8. Shrek 3.
9. Harry Potter i Zakon Feniksa
10. Transformers
11. a jak... Katyń
12. Michael Clayton


W tym roku tylko Across the Universe...


- myron.bolitar - 08-02-2008

22 - a biorąc pod uwagę, że do słabego kina, gdzie puszczają tylko superprodukcje, bajki i polskie komedie romantyczne mam pół godziny, a do następnego godzinę drogi, jestem całkiem zadowolony z zeszłorocznego wyniku :)

A w tym roku jak na razie 4 razy, jutro zaliczam "Pokutę"


- Ronaldinho - 13-02-2008

Ja mam taki zwyczaj zbierania biletów i wkładania do portfela, zaraz wyjmę i podliczę :)

1. 300
2. Spider-Man 3
3. Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
4. Hot Fuzz - Ostre psy
5. Ocean's 13
6. Shrek Trzeci
7. Szklana pułapka 4.0 (2 razy)
8. Gang dzikich wieprzy
9. Grindhouse: Death Proof
10. Harry Potter i Zakon Feniksa (nienawidzę tego, ale dosłownie nie było na co innego iść)
11. Simpsonowie - Wersja kinowa
12. Na fali
13. Transformers (4 razy)
14. Słaby punkt
15. Ultimatum Bourne'a (2 razy)
16. Katyń
17. Obcy kontra Predator 2

Ile filmów? 17
Ile razy w kinie? 22

Mogłem sobie pozwolić na takie coś jak "4 razy na Transformers", gdyż u mnie w olsztyńskim Heliosie od końca 2006 roku jest taka promocja: 'Bilet miesięczny' za 30zł wchodzisz w każdy poniedziałek miesiąca na dowolny seans, jeżeli miesiąc ma pięć poniedziałków, to jeszcze lepiej (a cena ta sama). Bilet ten kupowałem od czerwca do września, potem przyszedł czas na studiowanie i cały poniedziałek zawalony, więc nie było jak, teraz może lepszy plan zrobią.


- Danus - 18-02-2008

Ja byłem w kinie jakieś 15 razy w tym 3 razy na Transformersach :D . Muszę sobie przypomnieć na czym byłem, to dopiero wtedy zrobię edycje posta :D


- Azgaroth - 30-12-2008

Już do końca roku nic się nie zmieni, więc mogę podliczyć. Licząc razem z filmami na ENH byłem w kinie w tym roku 51 razy.


- Mierzwiak - 30-12-2008

Phil napisał(a):NFCOM
No Fountry Cor Old Man?

U mnie w tym roku wyjątkowo marnie:
- Indiana Jones i Bardzo Długi Tytuł
- Mroczny Rycerz (3 razy)
- Quantum of Solace


- Azgaroth - 30-12-2008

Też podam tytuły filmów (bez filmów z ery):

1. Blizna 3D
2. Doomsday
3. Piła IV
4. Obcy vs. Predator 2
5. John Rambo
6. 10.000 BC
7. Hancock
8. Max Payne
9. Mgła (jak się okazało byłem na prawie całym filmie, jeszcze raz dziękuję dystrybutorowi).
10. Projekt: Monster
11. Sierociniec
12. Iron Man
13. Mroczny Rycerz


- Mefisto - 30-12-2008

teoretycznie winien być osobny temat, ale ok :)
liczę, liczę i wychodzi mi... 29 razy, z czego 5 na festiwalu warszawskim (z którego jednak większość filmów miała potem premierę) i 2 to powtórne seanse fajnych filmów - spadek formy jednakoż duży w stosunku do poprzedniego roku :(


- Jakuzzi - 30-12-2008

Ja bylem w kinie cztery razy z czego osiem na Transformersach.


- Negrin - 30-12-2008

15 + ENH.


- simek - 30-12-2008

Marnie u mnie, oj marnie, trza będzie coś z tym zrobić w przyszłym roku:
Aż poleje się krew
Persepolis
Mroczny Rycerz
Quantum of Solace
Świadectwo - niestety byłem zmuszony :/
Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem

Tak sobie myślę, że jeżeli ludzie tacy jak my, którzy się fascynują filmem chodzą do kina tylko po kilka razy na rok(np. ja i Mierzwiak), to co dopiero ludzie, którymi wisi na co idą, a wyprawe do kina traktują jak ja na kręgle. Kto ma zapełniać sale jeśli nie my?


- Corn - 30-12-2008

Jakuzzi napisał(a):Ja bylem w kinie cztery razy z czego osiem na Transformersach.
Do końca życia będę się zastanawiał jak tego dokonałeś mistrzu. :)


- Jakuzzi - 30-12-2008

Corn napisał(a):Do końca życia będę się zastanawiał jak tego dokonałeś mistrzu. :)

Masz racje. W 2008 roku nie bylo juz w polskich kinach Transformersow.