![]() |
|
LockOut - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +--- Wątek: LockOut (/Thread-LockOut--2551) |
RE: LockOut - Craven - 03-03-2012 Akurat Constantine rzuca palenie. Ale po Pearce bym się tego nie spodziewał bo LockOut to nie amerykańskie dziadostwo, a Constantine to wymoczek a nie twardziel. RE: LockOut - Gal Anonim - 03-03-2012 (03-03-2012, 19:34)Corn napisał(a): Przecież Constantine nigdy nie rzucił palenia.W filmie rzuca. Co jest w ogole niezlym strzałem w ryj dla fanów, bo w historii, którą inspiruje się film, Conanstine po pozbyciu się raka płuc zapala kolejną fajkę - a w filmie bierze gumę. RE: LockOut - Corn - 04-03-2012 No to faktycznie głupie - muszę sobie odświeżyc film. RE: LockOut - Lawrence - 15-03-2012 Nowy klip z Guyem Pearcem grającym cool twardziela hero: RE: LockOut - Gal Anonim - 15-03-2012 Spoko. Ja to obejrze. Pearce bardzo Jackmana mi tutaj przypomina. RE: LockOut - Craven - 18-03-2012 Chyba nie obejrzę, to już ten etap, kiedy robi się za dużo fragmentów spotów i innych takich... RE: LockOut - Mefisto - 11-04-2012 Cytat:LOCKOUT is a fun ninety-minute action flick, and certainly good enough to tide you over until the summer onslaught starts with THE AVENGERS. recka RE: LockOut - Gal Anonim - 11-04-2012 ALE KIEDY JES POLSKA PREMIERA?! :( RE: LockOut - Craven - 11-04-2012 Cytat:LOCKOUT feels like a relic from the nineties, and I mean that in the best way possible. So did TAKEN and that rocked. I miss old-school, middle of the road action movies, which we got by the barrel-full back in the eighties and nineties, but now are getting rarer and rarer on the big-screen. Luckily, Luc Besson’s EuropaCorp is still around to satiate the appetites of action junkies such as myself, and on that level LOCKOUT is a whole lot of fun. Trudno mi wyobrazić sobie lepszą rekomendację. RE: LockOut - Lawrence - 11-04-2012 Brzmi zachęcająco. Kiedy premiera? RE: LockOut - Craven - 11-04-2012 Na świecie pojutrze. W dzikim kraju, pewnie nigdy. RE: LockOut - Motoduf - 14-04-2012 Nie jest dobrze: http://www.rottentomatoes.com/m/lockout_2012/ RE: LockOut - Arahan - 14-04-2012 Divide ma jeszcze mniej bo 22%, w tej kwestii im nie ufam, wolę się sam przekonać RE: LockOut - Pitero - 14-04-2012 No właśnie, ja też czekam, Darkest Hour ma 10% a był super. RE: LockOut - Craven - 14-04-2012 Cóż to pewnie wrażenia ze spedalizowanej przez MPAA wersji dla amerykańskiej widowni, co w przypadku tego filmu może być bardzo dotkliwe. Wyobraźcie sobie dzisiaj Die Hard przemontowany na PG13. Po drugie nie wiem czy widownia czai bazę, czy te wyniki nie są od ludzi, którzy nie widzieli Die Hard czy Ucieczki z NY. RE: LockOut - Mefisto - 14-04-2012 (14-04-2012, 09:48)Pitero napisał(a): Darkest Hour ma 10% a był super. Gorszego przykładu się nie dało wybrać? :) RE: LockOut - nawrocki - 14-04-2012 Halloweeny Zombiego są tam gnojone na potęgę - taki przykład może być? :) Ogólnie, ten portal jest bardzo niemiarodajny, jeśli chodzi o mejnstrimowe produkcje. RE: LockOut - Mefisto - 14-04-2012 Nie wiem, nie oglądałem tych Halloweenów, bo Zombie do mnie nie trafia. Podobnie zresztą jak Pomidory. RE: LockOut - Tyler Durden - 21-04-2012 Psychopatyczny bandyta wznieca bunt w więzieniu gdzie przetrzymywani są najwięksi zwyrodnialcy jacy chodzą po ziemi, w łapska wpada im córka prezydenta Stanów Zjednoczonych. Na ratunek zostaje wysłana jednoosobowa armia, która sama dopiero co została wypuszczona na wolność. Czy ja już gdzieś tego nie widziałem? No ale tym razem akcja ma miejsce w przyszłości! Oh, wait... No ale więzienie jest ulokowane na orbicie ziemskiej! Uff, więc jednak nie 100% plagiat, wszystko gra. Osoby, które się mentalnie zatrzymały na przełomie dwóch ostatnich dekad ubiegłego wieku i z sentymentem wspominają każdego b-klasowego śmiecia z czasów dominacji kaset VHS, mogą być zadowolone. Wszyscy inni mogą nie zdzierżyć dziurawej jak polskie drogi fabuły, śladowej logiki, topornie ciosanych dowcipów oraz przerysowanego głównego bohatera, porozumiewającego się ze wszystkimi za pomocą onelinerów. Broniłoby się to jeszcze jako pastisz kina akcji ale za taki mogą go potraktować jedynie osoby o gołębim sercu i ogromnych pokładach dobrej woli. Obejrzeć jednak można, nie irytuje, dużo się dzieje, nie specjalnie wciąga, ale i nie nuży. RE: LockOut - Azgaroth - 21-04-2012 (11-04-2012, 16:35)Crov napisał(a): ALE KIEDY JES POLSKA PREMIERA?! :( (11-04-2012, 20:14)Lawrence napisał(a): Brzmi zachęcająco. Kiedy premiera? 1 czerwca, dystrybutor - Monolith Films |