![]() |
|
Węże - Polskie Maliny - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Węże - Polskie Maliny (/Thread-W%C4%99%C5%BCe-Polskie-Maliny--2631) |
RE: Węże 2012 - Persona non grata - 01-03-2014 Najgorszy duet na ekranie: "Sęp" - Michał Żebrowski i tablica. :D RE: Węże 2012 - Pitero - 01-03-2014 Na szczęście tylko jeden film widziałem z tego zestawu. "Wałęsa", tyle, że akurat to dobry film, a i w sumie to nie on sam jest stricte nominowany, tylko koszmarny teledysk z Bednarkiem. RE: Węże 2012 - Capt. Nascimento - 01-03-2014 "Sępowi" może za niektóre aspekty należała się nominacja (szczególnie Przybylska, czy też wspomniany duet Żebrowskiego i tablicy), ale jako całość nie powinien znaleźć się w tak "zaszczytnym" gronie. Miał swoje wady, nawet całkiem sporo - dla mnie to jednak 6/10, fajna próba zrobienia thrillera z twistem. A na pewno nie poziom dna "Ostrej randki". RE: Węże 2012 - Mierzwiak - 01-03-2014 Cytat:NAJGORSZY DUET NA EKRANIEPostanowione: muszę obejrzeć ten film. RE: Węże 2012 - Gal Anonim - 01-03-2014 Jeżeli impreza Węży będzie tak samo żenująca jak zeszłoroczna to ktoś będzie musiał ich nominować. RE: Węże 2012 - Szaman - 08-04-2014 Dopiero teraz wpadł mi w ręce kontratak twórców "Ostrej randki", ale jest on jakiś taki...słaby. http://sporwkinie.blogspot.com/2014/04/ludzie-listy-pisza-ostra-randka.html RE: Węże 2012 - Gal Anonim - 08-04-2014 żenada wieksza niz rok wczesniej, a Bartoszowi Walasowi chyba tytul komika dała fundacja Mam Marzenie http://new.livestream.com/accounts/3237299/Weze2014 RE: Węże 2012 - Bogdan - 08-04-2014 Nie mogę... Przewinąłem do tego stand-upu, mając w pamięci zeszłoroczny, i po prostu zwijam się z awkwardu. To jest straszne. RE: Węże 2012 - Pelivaron - 28-02-2017 https://fdb.pl/wiadomosci/29656-nominacje-do-wezy-2017-ktory-polski-film-byl-najgorszy O tytuł najgorszego filmu minionego roku rywalizować będą: #wszystkogra, Gejsza, Historia Roja, Kobiety bez wstydu i Smoleńsk. Smoleńsk zdominował tegoroczne nominacje do Węży zdobywając ich aż 17 i ma szansę na 10 statuetek (z 13 możliwych). RE: Węże 2012 - Krismeister - 28-02-2017 W sumie te Węże są ciekawsze niż Złote Maliny. RE: Węże 2012 - Pelivaron - 28-02-2017 Mam podobne zdanie. Nominacje wydają się być całkem sensowne. Chociaż osobiście brakuje mi w tych "najważniejszych" kategoriach filmu Kochaj!. Największy paździerz roku, Smoleńsk przy tym jest filmem strawnym. RE: Węże 2012 - shamar - 28-02-2017 Będzie tak samo politycznie jak na Oscarach ? Dadzą większość "Smoleńskowi". Że są to naciągane nominacje świadczy choćby nominowanie plakatu do tego filmu. Na 99% znalazłoby się 10 gorszych no ale trzeba w każdej kategorii "Smoleńsk" dać. EFEKT SPECJALNEJ TROSKI Maciej Stuhr dubbingujący Macieja Stuhra - "Czerwony kapitan" :) RE: Węże 2012 - OGPUEE - 28-02-2017 To lepsze: NAJGORSZY DUET NA EKRANIE Marta Żmuda-Trzebiatowska i rura – Gejsza RE: Węże 2012 - Mierzwiak - 28-02-2017 (28-02-2017, 13:56)shamar napisał(a): Że są to naciągane nominacje świadczy choćby nominowanie plakatu do tego filmu. Na 99% znalazłoby się 10 gorszychNie widziałem gorszego. RE: Węże 2012 - Szaman - 28-02-2017 Najbardziej naciągana jest nominacja dla Zelnika który w Smoleńsku tylko miga w dwóch czy trzech scenach i niewiele się odzywa. Zamiast niego powinni nominować komiczną, cudnie złowieszczą rolę redaktora naczelnego TvmSat. Półtorak grający operatora też nie miał żadnej okazji aby szczególnie "błysnąć". Smoleńsk jest złym, topornym dramatem i nie ma co go bronić, jego widziałem w całości, natomiast jeśli patrzeć po fragmentach to chyba nawet przebijają go kuriozalne "Kobiety bez wstydu". Jeśli ktoś oczekuje od Smoleńska naprawdę złego kina na miarę sztandarów amerykańskiej B-klasy to trochę się zawiedzie, może to kontrowersyjna opinia, ale dla mnie gorszym, bardziej kuriozalnym filmem pozostaje "Sala samobójców". Smoleńsk jest ociężały, toporny i fatalnie zagrany przez panią z jedną miną, takie filmy, toporne propagandowo zdarzają się także w amerykańskiej kinematografii (Obvious Child, Kamerdyner, pewnie chrześcijańskie dzieła z Kevinem Sorbo których unikam), natomiast Sala samobójców to już inny rodzaj bestii któremu bliżej do niezamierzonego kiczu "The Room" Wiseau. Tylko na dzieło Tommy'ego nikt się nie nabrał. RE: Węże 2012 - Mierzwiak - 28-02-2017 Masz rację :) #WezeSoPolityczne RE: Węże 2012 - shamar - 28-02-2017 Co widzisz złego w tym minimalistycznym plakacie?
RE: Węże 2012 - Szaman - 28-02-2017 Jest fatalny pod względem wykonania, a nie projektu. Za Wężami stoją redaktorzy Śmiałkowski (który w NaEkranie czy Gazecie Wyborczej udowadniał, że ma lewicowe poglądy), Spór (raczej centrowe, do którego mam wielki szacunek za lata w Stopklatce) i Wągrowski (który rozwinął kiedyś całkiem fajny portal Esensja), plus kilkudziesięciu zaproszonych, polskich dziennikarzy. Wiem, że węszysz lewicowy spisek i osoba Smiałkowskiego Ci w tym pomaga, ale naprawdę tutaj nie potrzeba konspiracji i ustawki. Smoleńsk jest fatalnym filmem, nie posiadającym żadnych plusów. RE: Węże 2012 - Mierzwiak - 28-02-2017 (28-02-2017, 15:10)shamar napisał(a): Co widzisz złego w tym minimalistycznym plakacie?Nie będę tłumaczyć ślepemu jak wygląda zachód słońca :) RE: Węże 2012 - shamar - 28-02-2017 Ten lepszy? ![]() (28-02-2017, 15:15)Szaman napisał(a): Wiem, że węszysz lewicowy spisek i osoba Smiałkowskiego Ci w tym pomaga, ale naprawdę tutaj nie potrzeba konspiracji i ustawki. Smoleńsk jest fatalnym filmem, nie posiadającym żadnych plusów. Nie węszę. Sami zapoczątkowali ten cyrk masowym ocenianiem filmu, którego nie widzieli. Może i jest to zły film ale jego "złosestwo" zostało wykreowane sztucznie. |