![]() |
|
Looper - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +--- Wątek: Looper (/Thread-Looper--2646) |
RE: Looper - Hitch - 23-05-2012 Chociażby tu, ale gdzie indziej zaczytałem: http://en.wikipedia.org/wiki/Live_Free_or_Die_Hard Cytat:He also said that this film was the best of the four: "It's unbelievable. I just saw it last week. I personally think, it's better than the first one." RE: Looper - Perfik - 23-05-2012 http://www.slashfilm.com/bruce-willis-says-live-free-or-die-hard-is-better-than-die-hard/ Filmik na youtube się niestety nie zachował :) RE: Looper - Hitch - 23-05-2012 Crov - jako że miałem rację - chyba ty powinieneś jednak popełnić to samobójstwo :) Co do promotion mode... Zapewne tak było, ale gdyby Willis miał mózg to w pierwszej kolejności nie zagrałby w tym syfie, a co dopiero zgadzał się pitolić takie farmazony. Dla mnie on jako wyznacznik jakości skończył się już dawno. Prędzej będę się spodziewał gniota jeśli zobaczę go w obsadzie. RE: Looper - Hitch - 24-06-2012 "Looper" będzie miał dwie wersje... http://www.movie-censorship.com/news_en.php?ID=3816 RE: Looper - military - 25-06-2012 Wow, a w polskiej wersji będzie choć jedna scena w Kiejkutach? Kiedyś to przynajmniej kryli się z tym, że film robią księgowi, a teraz to już się robi dość bezczelne. Wiem jedno: ja twórcom nie zapłacę. RE: Looper - Tyler Durden - 27-06-2012 Zbędna histeria, z wyżej zalinkowanego newsa wynika, że po prostu w wersji wypuszczonej w Chinach dodadzą sceny, które odpadły na etapie montażu i normalnie ujrzałyby pewnie światło przy okazji jakiegoś Director's Cuta na BluRay. Rzeczywiście ogromna tragedia dla reszty świata. Zwłaszcza, że najnowszy trailer przeznaczony na rynek UK utwierdza, że to obiecujący film: RE: Looper - paj - 28-06-2012 Eee, coś za dużo tego strzelania upchnęli w ten trailer, jak to ma być jedynie akcja, to chyba obejrzę dopiero w domu. RE: Looper - koronex1989 - 29-06-2012 Trailery, obsada i zarys fabuły jak najbardziej zachęcają. Mam nadzieję, że i Bruce się ogarnie i zagra tu dobrze, bo aż żal było patrzeć co odstawiał w poprzednich filmach. RE: Looper - Gal Anonim - 10-07-2012 RE: Looper - koronex1989 - 15-08-2012 Kolejna bardzo dobra zajawka: RE: Looper - koronex1989 - 31-08-2012 Bardzo entuzjastyczna recka od Total Film: http://i37.photobucket.com/albums/e58/sleepcrime/blahblahetc/CCF31082012_00004.jpg http://i37.photobucket.com/albums/e58/sleepcrime/blahblahetc/CCF31082012_00003.jpg RE: Looper - Corn - 31-08-2012 Fuck Yeah. Rian Johnson powinien dostać teraz jakiegoś Batmana do nakręcenia i pokazać kto komu może buty czyścić ;] RE: Looper - desjudi - 31-08-2012 Do postawienia obok T2, Powrotu do przyszłości i 12 małp? O tak. RE: Looper - military - 31-08-2012 Aż się nie chce wierzyć. Jak dla mnie zwiastun Lumpera jest po prostu słaby. Do kina nie pójdę, ale mam nadzieję, że okaże się filmem wartym kupna. RE: Looper - Craven - 31-08-2012 (31-08-2012, 14:59)desjudi napisał(a): Do postawienia obok T2, Powrotu do przyszłości i 12 małp?Fajnie by było, ale mało prawdopodobne. Recki pisane na fali zachwytu po seansie lubią takie kolosalne porównania. RE: Looper - nawrocki - 31-08-2012 Ja sobie spokojnie poczekam na procenty na Metacritic i RT oraz średnią na IMDb. Jak będą zadowalające, rozważę wypad do kina, ale pewnie wcześniej obejrzę jakiegoś ripa, bo film trafi do Polski w grudniu, z trzymiesięcznym opóźnieniem. RE: Looper - Predator895 - 31-08-2012 Świetna charakteryzacja Josepha Gordon-Levitta , dopiero z IMDb dowiedziałem się że on w tym gra ;) RE: Looper - Arahan - 31-08-2012 Dokładnie :) wygląda jak nie on. RE: Looper - Perfik - 06-09-2012 Jak na razie jest nieźle: http://www.rottentomatoes.com/m/looper/ Przy pięciu ocenach 100% i średnia 8,2. RE: Looper - Bucho - 06-09-2012 (31-08-2012, 10:02)koronex1989 napisał(a): Bardzo entuzjastyczna recka od Total Film: Total Film (Empire takze) dal cztery gwiazdki dla ostatniego Jonesa, cztery dla TF-ow, piec dla dwoch ostatnich Batkow, cztery dla ostatniego Die Hard itd. Film moze byc nawet niezly, ale na polke, obok T2 i 12 malp (szczegol, ze sa to filmy w ogole z innej parafii...no ok, podroz w czasie) to sie imo nie zalapie. Chcialbym sie mylic, bo dobrych esefow nigdy za wiele <ok> |