Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Running Man - 1987 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12)
+--- Wątek: The Running Man - 1987 (/Thread-The-Running-Man-1987--2811)

Strony: 1 2 3


RE: The Running Man - 1987 - Gieferg - 08-03-2020

Obejrzałem z córą i skrobnąłem parę słów:
http://filmozercy.com/wpis/nostalgiczna-niedziela-90-uciekinier

<3 4ever


RE: The Running Man - 1987 - Gieferg - 20-02-2021

https://ca.finance.yahoo.com/finance/news/edgar-wright-direct-stephen-king-200301898.html

Ma to sens o tyle, że Uciekinier z Arnoldem w żadnym wypadku nie był wierną adaptacją, a jeśli się taką zrobi, to będzie to zupełnie inny film. Tylko jakoś nie wierzę, żeby zostawili oryginalne zakończenie.


RE: The Running Man - 1987 - nawrocki - 20-02-2021

#toosoon


RE: The Running Man - 1987 - Kryst_007 - 20-02-2021

Jestem ciekaw czy ten projekt serio dojdzie do skutku czy to będzie kolejna zapowiedziana rzecz od Wrighta, o której tylko tyle usłyszymy.

Na stan obecny to chyba tylko Guadagnino jeszcze więcej zapowiada, niż daje.


RE: The Running Man - 1987 - Corn - 26-12-2024

Wygląda na to, że nowa wersja będzie mieć set design utrzymany w retrofuturystycznym stylu a lat lata 70te

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3967479350243325&id=3164534807204454


RE: The Running Man - 1987 - Pelivaron - 01-07-2025



[Obrazek: c26724b8-dddd-4297-8800-4155e6855f43.jpg?rdr=true]


RE: The Running Man - 1987 - marsgrey21 - 01-07-2025

W ogóle mi się to nie podoba.


RE: The Running Man - 1987 - OGPUEE - 01-07-2025

(20-02-2021, 08:48)Kryst_007 napisał(a): Jestem ciekaw czy ten projekt serio dojdzie do skutku czy to będzie kolejna zapowiedziana rzecz od Wrighta, o której tylko tyle usłyszymy.

Jak się okazuje doszło do skutku.

W przeciwieństwie do innych remake'ów arnoldowych filmów ten nie prezentuje się źle i faktycznie stara robić co innego. I stoi o własnych nogach. 


RE: The Running Man - 1987 - Dr Strangelove - 01-07-2025

O rany a co to za gówno?


RE: The Running Man - 1987 - OGPUEE - 01-07-2025

Bardziej wierna adaptacja Kinga :).


RE: The Running Man - 1987 - Pelivaron - 01-07-2025

(01-07-2025, 15:31)OGPUEE napisał(a): W przeciwieństwie do innych remake'ów arnoldowych filmów ten nie prezentuje się źle i faktycznie stara robić co innego. I stoi o własnych nogach. 

Problem jest taki, że już na etapie zwiastuna można 6 razy ziewnąć. 


RE: The Running Man - 1987 - shamar - 01-07-2025

A będzie Dynamo?


RE: The Running Man - 1987 - marsgrey21 - 01-07-2025

Nie, ale ma podobno mieć kategorie wiekowa R, więc może będzie dymano.


RE: The Running Man - 1987 - nawrocki - 01-07-2025

(01-07-2025, 15:28)marsgrey21 napisał(a): W ogóle mi się to nie podoba.
Wow, co za niespodzianka. Hihi.

Wyglada jak film Wrighta z dużym budżetem, zwiastun jak zwiastun, pewnie wyjdzie fajne kino które dupą wciągnie te komiksowe paździerze z ostatnich 5-6 lat.


RE: The Running Man - 1987 - marsgrey21 - 01-07-2025

No to wytłumaczę się.

Wygląda to pod względem filmowym bardzo, bardzo dobrze, lepiej, o wiele lepiej niż większość filmów, lepiej niż ostatnie MI, problem polega na tym, że oryginalny film jest kultowy i wyciska z tak naprawdę ogranego motywu coś wyjątkowego. Tymczasem tutaj ta idea prezentuje się "wyjątkowo" generycznie, jak setki różnych filmów typu "walcz o życie", które Puls puszcza w sobotnie kino akcji, tylko z mniejszym budżetem i Geraldem Butlerem w roli głównej.

No brak tutaj czegoś oryginalnego w podejściu do tego tematu, a myślę, że można by było tutaj coś wycisnąć, pokusić się o komentarz odnośnie tego typu rozrywki. No jak na Wrighta to wyjątkowo płasko to wygląda.


RE: The Running Man - 1987 - shamar - 01-07-2025

Ha... "Gamer"


RE: The Running Man - 1987 - Kryst_007 - 02-07-2025

Dobrze to wygląda. Tak sobie właśnie wyobrażałem blockbuster od Wrighta. Nawet Powell, którego wielkim fanem specjalnie nie jestem sprawia wrażenie jakby miał czymś zaskoczyć. Trailer ewidentnie zmontowany tak by opchnąć to popopcornowemu widzowi, ale jestem pewien że będzie to zupełnie inny film.


RE: The Running Man - 1987 - Gieferg - 02-07-2025

No i wygląda na to, że obejrzę, bo wyglada całkiem zachęcająco, a że już widac, że to nie remake filmu z Arnoldem (jak to było z "Total Recall") to może nie będę w trakcie filmu myślał o tym, że w sumie to wolałbym oglądać starą wersję.


RE: The Running Man - 1987 - Albertino - 02-07-2025

Po Wrightcie nie spodziewam się już nic ciekawego, ale to wygląda dużo dużo gorzej niż ktokolwiek mógł przewidzieć. Yikes.


RE: The Running Man - 1987 - Spoilerowo - 13-10-2025