![]() |
|
Evil Dead 2013 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +---- Dział: Forum wewnętrzne: HORRORY, KINO WAMPIRYCZNE, GORE (https://forumkmf.pl/Forum-Forum-wewn%C4%99trzne-HORRORY-KINO-WAMPIRYCZNE-GORE--19) +---- Wątek: Evil Dead 2013 (/Thread-Evil-Dead-2013--2913) |
RE: Evil Dead 2013 - Turus - 19-10-2012 Nie będę oszukiwał, ale Evil Dead nigdy mnie jakoś specjalnie nie jarało stąd też i nie ekscytuje się tym rimejkiem. Choć sam film na pewno obejrzę. RE: Evil Dead 2013 - vast - 19-10-2012 (19-10-2012, 00:29)Albertino napisał(a): Ostatnia scenka raczej nie wskazuje na olanie komediowości, ale to już zobaczymy w kinie. Ale w jedynce nie było komediowości, dopiero w dwójce. RE: Evil Dead 2013 - Lawrence - 19-10-2012 (19-10-2012, 15:46)vast napisał(a):(19-10-2012, 00:29)Albertino napisał(a): Ostatnia scenka raczej nie wskazuje na olanie komediowości, ale to już zobaczymy w kinie. To ja już nie wiem, czy oczekujemy od remake'ów trochę oryginalności, czy aby były dokładnymi kopiami oryginałów? A ja jakoś dziwnie na jedynce dobrze i z uśmiechem na twarzy się bawiłem. Jestem chory.:) RE: Evil Dead 2013 - vast - 19-10-2012 ja od tego filmu nie oczekuję niczego, skoro to remake jedynki to spodziewam się ze nie bedzie czarnego humoru. RE: Evil Dead 2013 - raven.second - 19-10-2012 Cytat:To ja już nie wiem, czy oczekujemy od remake'ów trochę oryginalności, czy aby były dokładnymi kopiami oryginałów?Oczekujemy, że nie będzie remaków. RE: Evil Dead 2013 - shamar - 19-10-2012 (19-10-2012, 15:46)vast napisał(a): Ale w jedynce nie było komediowości, dopiero w dwójce. Też tak myślałem dopóki nie obejrzałem jedynki po latach (jakieś 4 lata temu). Jedynka tak samo nie jest na poważnie. (19-10-2012, 15:51)vast napisał(a): ja od tego filmu nie oczekuję niczego, skoro to remake jedynki to spodziewam się ze nie bedzie czarnego humoru. Obejrzyj jeszcze raz. Same ujęcia walą groteskowością. No chyba, że chcieli żeby było na poważnie a nie wyszło. RE: Evil Dead 2013 - Mefisto - 19-10-2012 (19-10-2012, 15:46)vast napisał(a): Ale w jedynce nie było komediowości, dopiero w dwójce. Oczywiście, że była - to Raimi, czyli gość z jednym tylko megapoważnym filmem na koncie. RE: Evil Dead 2013 - military - 19-10-2012 Jedynka była poważna - na tyle, na ile poważny może być horror o nastolatkach uwalniających w lesie demony. RE: Evil Dead 2013 - Strummer - 20-10-2012 Z tego co pamiętam(ale mogę się mylić bo dawno trylogię oglądałem) to jedynka była raczej niezamierzenie śmieszna w stylu : "tu miało być strasznie, a wyszło zabawnie". Z kolei dwójka ewidentnie momentami przypominała parodię pierwszej części. RE: Evil Dead 2013 - raven.second - 24-10-2012 Całkiem dobra jakościowo wersja, bo teraz przynajmniej widać co i jak. Nie ziębi ani nie grzeje mnie ten zwiastun, chociaż ostatnia scena z rozcinaniem języka fajna. RE: Evil Dead 2013 - shamar - 24-10-2012 HD. Nie podoba mi się. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hoziF8HTcag&oref=http%3A%2F RE: Evil Dead 2013 - Motoduf - 24-10-2012 Krwawe, straszne i szalone. Fajne. Bardzo fajne. Nawet obcinanie ręki jest. RE: Evil Dead 2013 - Mefisto - 24-10-2012 żanua - wyjdzie kolejny slasher RE: Evil Dead 2013 - Mierzwiak - 24-10-2012 Po Cabin in the Woods nie będzie się dało tego obejrzeć na poważnie. RE: Evil Dead 2013 - Lawrence - 24-10-2012 Nawet chatka wygląda identycznie jak "Cabin in the Woods" :) Ale w sumie kto powiedział, ze ten film będzie dead serious? A po za tym wizualnie mi się podoba. Czuje, że ma klimat. RE: Evil Dead 2013 - Mierzwiak - 24-10-2012 Jeśli nie będzie na poważnie to tym bardziej nie ma sensu tego oglądać. A scenka z językiem to typowe, horrorowe efekciarstwo służące dokładnie niczemu. "Patrzcie! Rozcinam sobie język bez żadnego powodu, jakie to krwawe i obrzydliwe!". Nie. RE: Evil Dead 2013 - Motoduf - 24-10-2012 Mefisto napisał(a):żanua - wyjdzie kolejny slasher I wnioskujesz tak z sekundowych urówków, z których absolutnie nic takiego nie wynika? RE: Evil Dead 2013 - Mefisto - 24-10-2012 Nie, z trailera, z którego wynika jasno, że film już się niczym nie różni od setek innych dzisiejszych straszaków. No chyba, że wszystko co najlepsze zachowali do kina, ale patrząc na dzisiejsze kino USA, zwłaszcza to remakowe, śmiem wątpić :) Coś jeszcze? RE: Evil Dead 2013 - Motoduf - 24-10-2012 Tak :). Choćby to, że stare "Evil Dead" niewiele ma wspólnego z klasycznie pojmowanym slasherem i - biorąc pod uwagę fakt, że slashery nie są obecnie na topie - nie ma żadnego powodu, żeby nowe miało mieć więcej. Trailer nie pokazuje absolutnie niczego, jeśli chodzi o konstrukcję fabuły, role poszczególnych bohaterów i rolę tytułowego zła, więc tego typu wnioski są - póki co - zupełnie bez sensu. RE: Evil Dead 2013 - Gal Anonim - 24-10-2012 Evil Meh. Tyle ode mnie. |