![]() |
|
Dzial VHS - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10) +--- Wątek: Dzial VHS (/Thread-Dzial-VHS--2916) |
RE: Dzial VHS - Bucho - 21-11-2012 HELL COMES TO FROGTOWN ;) RE: Dzial VHS - Artur - 21-11-2012 The Ambulance (1990) z Ericiem Robertsem. Widziałem ten film raz w życiu w wieku sześciu lat i do dzisiaj śni mi się po nocach (serio!). Tytuł filmu poznałem w 2007 roku, kiedy to czytając jego recenzje w programie telewizyjnym dotarło do mnie, że "kiedyś coś podobnego oglądałem w telewizji". Od pięciu lat próbuję go obejrzeć, ale za każdym razem kończy się "na planowaniu". Myślę, że recenzja tego filmu na łamach Działu VHS by mi się przydała, więc liczę, że coś na temat The Ambulance się wkrótce pojawi. RE: Dzial VHS - Mefisto - 21-11-2012 no, Ambulance był całkiem, całkiem z tego co pamiętam - klimacik był RE: Dzial VHS - Bucho - 28-11-2012 DEADLY PREY <ok> RE: Dzial VHS - Mental - 28-11-2012 Kto ma zamiar źle mówić o Deadly Prey, ten niech lepiej od razu idzie oglądać Bergmana. RE: Dzial VHS - Bucho - 28-11-2012 Czy ktos mowi zle? Wspanialy film przeciez :) RE: Dzial VHS - Hoak - 28-11-2012 Chętnie zobaczyłbym w dziale opisanie TC-2000 i Talons of Eagle, a także śmiechowej sensacji z Kobergerem Ninja Mission. RE: Dzial VHS - Gal Anonim - 28-11-2012 (28-11-2012, 09:20)Mental napisał(a): ten niech lepiej od razu idzie oglądać Bergmana.Nie lubie. Ani wersji Burtona, ani Nolana. RE: Dzial VHS - Bucho - 28-11-2012 dowcip sciele sie gęsto ;) cos na przyszłosć: RE: Dzial VHS - Critters - 26-12-2012 Wszystkie recenzje fantastycznie napisane, pozytywy pod adresem takich filmów jak 'Deadly Prey', czy 'Metamorphosis : Alien Factor' tak duże, że zacząłem sie zastanawiać, czy to czasem nie jakieś moje nieistniejące literackie alter ego je napisało, lecz wtedy nadszedł moment niechlubnej recenzji arcydzieła jakim jest 'Cyborg', która sprawiła, że z niedowierzaniem przewracałem oczami niczym jakiś cholerny forumowy emotikon i zapragnąłem napić się wódki by zapomnieć. Wódki się napiłem, ale o zniewadze pod adresem Alberta Pyuna(w nazwisku tego pana jest błąd - powinno być 'Prym') i jego uber hiper mega duper kultowego dzieła, zapomnieć nie potrafiłem. Jedyną słuszną, prawdziwie męską i dorosłą decyzją jaką mogłem przedsiewziąć było umieszczenie linka na fejsbuku i ostry hejt z kolegami przez całe 5 minut! (potem przyjechała pizza) Serdecznie liczę na to, że od tej pory bluzgane i poniżane będzie jedynie kino Azjatyckie! RE: Dzial VHS - Joe Chip - 27-12-2012 Kino Azjatyckie jest za dobre by je hejtować dziubasku. :P Sie ma! RE: Dzial VHS - Critters - 27-12-2012 O, Dżoł. Internetowy hejt jest na tyle mocny, że nic nie jest za dobre aby nie hejtować ;) RE: Dzial VHS - shamar - 07-02-2013 Przeglądając filmografię pewnego starego wyjadacza VHS - me ukryte głęboko wspomnienia odnalazły światło. Kto to pamięta? RE: Dzial VHS - MOLQ - 07-02-2013 O ile dobrze pamietam to mam dosc spora kolekcje VHS, ktora zalega mi w piwnicy, po zlikwidowaniu wypozyczalni kaset video przez mojego wuja jakos w 1990r (jakos ze dwa duze pudla). Moze poszperam i wynajde cos ciekawego :) tylko, ze moja piwnica wyglada jak z Evil Dead II, takze nie zawsze do niej zagladam :) RE: Dzial VHS - SonnyCrockett - 07-02-2013 Co do "The Barbarians" to ten zapodany filmik kończy się w złym momencie kilka następnych minut to powód dla którego oglądałem jako dzieciak ten film na legendarnym niemieckim kanale Pro7 :P RE: Dzial VHS - kot - 13-03-2016 Witam Jakby ktoś chciał się wymienić na VHS albo sprzedać to proszę o kontakt na maila - sodom1989@tlen.pl Interesują mnie tylko horrory. Pozdrawiam RE: Dzial VHS - Pelivaron - 06-07-2021 W temacie z trailerami wrzuciłem wideo ze zwiastunem Psycho Goremana, który jest czytany przez Knapika. A to nie koniec. Velvet Spoon dało dzisiaj newsa, że: Cytat:Film będzie miał swoją polską premierę na Octopus Film Festival 2021 w Gdańsku. Pod koniec lata wejdzie natomiast do kin. Będzie to też pierwszy od blisko dwudziestu lat tytuł, który doczeka się w Polsce oficjalnego wydania na kasetach wideo. RE: Dzial VHS - Pelivaron - 02-06-2022 RE: Dzial VHS - Bucho - 10-12-2022 Swietna sprawa, sympatyczny czlowiek, widac, ze kochal to co robil i filmy w ogole. RE: Dzial VHS - Craven - 15-01-2023 Hell comes to Frogtown imponujące gówno. Obstawiam, że nakręcone 2x szybciej i 3x taniej niż planowali, do tego 5x głupsze niż im się wydawało a jeśli idzie o filmowy warsztat to jprdl. Jestem zafascynowany. Jeśli idzie o TAKIE filmy, to od czasu "Space Truckers" nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenia. Jak ktoś musi wybierać to polecam sięgnąć po kosmo-tirowców, ale wizyta w Mieście Żab też jest polecana koneserom. |