Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Hannibal - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Hannibal (/Thread-Hannibal--3181)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Hannibal - SonnyCrockett - 18-04-2013

Odcinek 2 jest chyba jeszcze bardziej nijaki od pierwszego, zaczyna się nieźle od konkretnie popieprzonego pomysłu na zabójstwa (TEN nawóz :P ) ale rozwiązanie tej sprawy to kpina. Szczerze powiedziawszy gdybym miał odpowiedzieć jak FBI znalazło mordercę to odpowiedź musiałaby brzmieć "bo tak". Ten serial jest kompletnie be sensu, sprawy kryminalne same się rozwiązują, dialogi są w kółko o tym samym (problemy emocjonalne EMPATYCZNEGO Willa) czyli właściwie o niczym, postaci się przewijają ale po co nie wiadomo. Jedyną zagadką jest czy Lecter karmi ludzi swoimi ofiarami czy naprawdę wołowinką...?

Najgorsze że jest w tym potencjał ale na razie jest totalnie marnowany i nadzieja na zmianę kierunku jest coraz mniejsza.


RE: Hannibal - Snuffer - 19-04-2013

[Obrazek: HANNIBAL-GILLIAN-ANDERSON-02.jpg]


RE: Hannibal - SonnyCrockett - 19-04-2013

And? To że Gillian będzie wiem, tylko że samą bytnością nie dźwignie serialu który marnuje każdy pozytywny aspekt. A że fajna z niej 40-stka wiemy nie od dziś :P


RE: Hannibal - Snuffer - 19-04-2013

Zero odniesienia do Twojej wypowiedzi, pierwsza fotka Gillian wyszła + bardzo miła dla oka, uważam że to wystarczające powody aby to zdjęcie tu umieścić : )


RE: Hannibal - SonnyCrockett - 19-04-2013

Jeżeli to element czysto estetyczny to OK :)


RE: Hannibal - Snuffer - 21-04-2013

Hm, trzeci odcinek bardzo dobry a następny zapowiada się równie dobrze.


RE: Hannibal - shamar - 21-04-2013

Jak podawałem w innym temacie - następnego czyli 4. ma nie być. telewizja od razu przeskoczy do 5. Ponoć 4. był zbyt brutalny a wobec zamachów... blablabla...


RE: Hannibal - SonnyCrockett - 21-04-2013

Ciekawe czy AXN też nie pokaże 4 odcinka czy tylko amisze z USA nie obejrzą brutalnego odcinka o Hannibalu kanibalu :P


RE: Hannibal - Snuffer - 21-04-2013

No to zobaczyłem pod koniec 1x03 zapowiedź "5", bo decyzja o usunięciu go chyba zapadła przed emisją trzeciego. Następny odcinek na pewno nie jest o "dzieciach mordujących dzieci" czy jak tam mówiłeś.


RE: Hannibal - Szaman - 21-04-2013

AXN pokaże 4 odcinek normalnie, napisali na swoim Facebooku.


RE: Hannibal - SonnyCrockett - 21-04-2013

I super, chce zobaczyć te dobre i brutalne odcinki :)


RE: Hannibal - shamar - 21-04-2013

(21-04-2013, 19:35)Szaman napisał(a): AXN pokaże 4 odcinek normalnie, napisali na swoim Facebooku.

No to dobrze. Jakie te hamburgery są dziwne.




RE: Hannibal - Albertino - 22-04-2013

Polecam olanie tego serialu i - tak jak w moim przypadku - zabranie się za "MillenniuM", jak ktoś jeszcze nie oglądał. A jeśli oglądał, to chyba i tak warto sobie przypomnieć jak powinien wyglądać procedural z klimatem, aktorstwem, nie telepiącą się cyfrówką i, przede wszystkim, sensem. Nawet nie jestem ciekaw, co jest tak kontrowersyjnego w 4 odcinku, że nie chcą go wyemitować. Wątpię, aby było tam coś mocniejszego niż u Cartera.


RE: Hannibal - shamar - 25-04-2013

Odcinek 2. to bida z nędzą. Oprócz ciekawego "stylu zabijania". Dojdę do tego 5 i się zobaczy bo jak na razie najfajniesze to są te wizje...


RE: Hannibal - Hitch - 29-04-2013

http://www.movie-censorship.com/news_en.php?ID=5306

Cytat:In the skipped 4th episode, childs murder other children and in the light of the Newtown school shooting and the bombings in Boston, that was deemed inappropriate.

Paranoi i hipokryzji w amerykańskich mediach ciąg dalszy.


RE: Hannibal - shamar - 05-05-2013

(29-04-2013, 01:15)Hitch napisał(a): Paranoi i hipokryzji w amerykańskich mediach ciąg dalszy.

Było już 2 czy 3 razy wcześniej ( w tym: w tym temacie)


Co do odc. 4 - nic szczególnego, po raz kolejny. Z 1 strony momentami fajny klimacik, z 2. dosyć nudne to. Dam jeszcze szansę - kilka odcinków - jak się nie rozkręci to olewam.




RE: Hannibal - pawelaxn - 20-05-2013

Już 22 maja do obsady „Hannibala” w AXN dołączy Gillian Andreson, znana z kultowego „Z archiwum X”. Anderson wcieli się w postać dr. Bedelii Du Maurier, osobistej terapeutki dr. Lectera, która będzie miała okazję zmierzyć się z jego psychopatycznym umysłem. Co ciekawe, nie jest to pierwsze zetknięcie aktorki z historią Hannibala. W 2001 roku Anderson proponowano rolę agentki Clarice Starling w filmie Ridley’a Scotta, którą ostatecznie zagrała Julianne Moore. Jak przyznaje aktorka, również postać samej Dany Scully była do pewnego stopnia inspirowana bohaterką graną przez Jodie Foster w „Milczeniu owiec”. Serial „Hannibal” można oglądać w każdą środę o godz. 22.00 w AXN.

Myślicie, że dr. Maurier uda się dostać do umysłu Hannibala i poznać jego tajemnice? Chcielibyście być na jej miejscu i spotkać się osobiście z dr. Lecterem na sesji terapeutycznej?



RE: Hannibal - Tyler Durden - 20-05-2013

Oho, kolejny promo-bot... :)


RE: Hannibal - Mierzwiak - 20-05-2013

(20-05-2013, 17:31)pawelaxn napisał(a): Chcielibyście być na jej miejscu i spotkać się osobiście z dr. Lecterem na sesji terapeutycznej?
Tylko PRowiec straszący na forach mógł zadać tak debilne pytanie. Oczywiście, że nikt nie chciałby być na jej miejscu; każdy chciałby być na jego miejscu.




RE: Hannibal - shamar - 20-05-2013

Jestem na odcinku 5. I nie chce mi się już oglądać 6. Choć zrobię bo mam pod ręką.

Oprócz momentów zbrodni i delikatnie surowego, mrocznego klimatu - totalna nuuudaaa.