Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Batman: Arkham Series - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Batman: Arkham Series (/Thread-Batman-Arkham-Series--3202)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Batman: Arkham... - Sephiroth - 14-04-2013

Widać gołym okiem, że dwa razy większa. Są w tej samej skali. Pierwszy obrazek wyżej to mapa z AC poniżej prowadzony mostem mniej więcej tej samej wielkości kolejny obszar.


RE: Batman: Arkham... - Juby - 20-04-2013

http://www.batcave.com.pl/2013/04/reklamowy-stand-ujawnia-zloczyncow-z-batman-arkham-origins/

A zatem Joker, Bane, Killer Croc, Scarecrow i Deadshot dołączają do grona przeciwników w AO.


RE: Batman: Arkham... - Juby - 27-04-2013

Tryb dla wielu graczy

+

[Obrazek: batman-watermarked-2.jpg]


RE: Batman: Arkham... - Mierzwiak - 27-04-2013

No, tutaj Batman wygląda jak Batman :)


RE: Batman: Arkham... - Juby - 28-04-2013

http://www.batcave.com.pl/2013/04/batman-arkham-origins-bez-kevina-conroya/

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!


RE: Batman: Arkham... - Huntersky - 28-04-2013

Super, dajcie Michaela Ironside'a.
A nie, to młodszy Batman...


RE: Batman: Arkham... - Hitch - 28-04-2013

Nie ma to jak celowo zrezygnować z najlepszego aspektu dotychczasowych odsłon. Jakoś nie mam wiary w ten projekt.


RE: Batman: Arkham... - Hitch - 28-04-2013

Ale Conroy potrafi grać młodego Batmana. Pokazał to zarówno w "Mask of the Phantasm" i w "Gotham Knight".


RE: Batman: Arkham... - Mierzwiak - 28-04-2013

Tylko że Mask of the Phantasm ma już 20 lat na karku (gdzie jest kurwa Blu-ray?!). Gotham Knight - ok, ale musiałbym włączyć i sprawdzić, a na to nie mam najmniejszej ochoty :]


RE: Batman: Arkham... - Hitch - 28-04-2013

Na zwiastunie coś tam gadał chyba (też nie znoszę GK) ;)

Owszem, 20 lat minęło, ale Conroyowi głos się nie zmienia praktycznie. To tytan voice actingu, potrafi modulować swoje brzmienie wedle potrzeb. Myślę, że dałby radę. Za to z tą produkcją coś jest nie tak od samego początku. Najpierw wywalają Paula Dini, potem Rocksteady, wyskakują z prequelem kiedy w AC została masa zaczętych wątków, a teraz jeszcze stwierdzają, że nie potrzebują Jedynego Godnego Batmana Zaraz Po Keatonie.


RE: Batman: Arkham... - Hitch - 28-04-2013

A cholera ich wie. Nie zdziwiłbym się, gdyby w tajemnicy Rocksteady robiło sequel "Arkham City" na PS4, coby konsola miała sprawdzoną, w miarę świeżą, mega-hitową markę na start. Z drugiej strony, prequele to prawie zawsze dorabiane na siłę, tanie żerowanie na tytule. Zamiast psuć powietrze wokół serii wziętym z dupy "co było wcześniej" mogli zrobić trzecią część dla obecnych generacji i w dalszym ciągu pracować nad czwórką dla nowych.

Cytat:Brzmi jak w grach.

Ja mówiłem o segmentach (segmencie?) "Gotham Knight", gdzie Bruce jest jeszcze młody (w Indiach bodaj). Tu jest wyraźnie po wydarzeniach z "Batman Begins" (jeśli podpinać to pod chronologię Nolana).


RE: Batman: Arkham... - Mierzwiak - 29-04-2013

http://www.ps3site.pl/naciesz-oczy-swiezutka-galeria-z-batman-arkham-origins/150638

Nowe, cholernie klimatyczne fotki.

Nie wiem czy potrzebuję sequela Arkham City, ale jakby Rocksteady wzięło się za Batman Beyond...


RE: Batman: Arkham... - Hitch - 30-04-2013

Brak Conroya wcale nie jest potwierdzony:




RE: Batman: Arkham... - Juby - 16-05-2013




RE: Batman: Arkham... - military - 17-05-2013

Uwielbiam takie teasery - trwa 40 sekund, faktyczna treść to 10 sekund.


RE: Batman: Arkham... - Juby - 17-05-2013

Może dlatego, że to teaser trailera, który wyjdzie 20 maja?

Już się nie mogę doczekać bo wizualnie wygląda to równie powalająco co drugi trailer do Arkham City:


PS: Podobno to co najważniejsze, czyli gameplay pozostał bez zmian (czyli jest równie zajebisty co w poprzednich dwóch grach).


RE: Batman: Arkham... - Mierzwiak - 17-05-2013

Który to trailer nie miał nic wspólnego z wyglądem gry, więc czym tu się jarać?


RE: Batman: Arkham... - Juby - 20-05-2013

Dwie niepotwierdzone informacje:

- Kevin jednak powróci jako głos Batmana
- Deathstroke będzie grywalną postacią


RE: Batman: Arkham... - Mierzwiak - 20-05-2013

(20-05-2013, 12:06)Juby napisał(a): - Deathstroke będzie grywalną postacią
Tylko w DLC, czytaj: nie w fabule, a w wyzwaniach. Żadna rewelacja.

http://kotaku.com/the-next-batman-game-still-has-a-lot-to-prove-508836920?autoplay=1




RE: Batman: Arkham... - Juby - 20-05-2013

[Obrazek: Arkham-Origins-cover.jpg]

Zwiastun + nowe informacje (nie ma ani Kevina, ani Marka):
http://www.batcave.com.pl/2013/05/pelen-trailer-batman-arkham-origins/
http://www.batcave.com.pl/2013/05/anarchy-bane-i-joker-w-batman-arkham-origins-brak-kevina-conroya-oraz-marka-hamilla/