![]() |
|
LEGO / Ninjago - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Filmy i seriale animowane (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-i-seriale-animowane--23) +--- Wątek: LEGO / Ninjago (/Thread-LEGO-Ninjago--3449) |
RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - patyczak - 13-11-2013 Ja pamiętam tylko, że (obok innych, które już zatarły mi się w pamięci) miałem ten zestaw: ![]() Corn, ten fort wygląda świetnie:D RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - Bogdan - 13-11-2013 Ze Star Warsów też miałem jeden zestaw, taki o. Teraz to nie zliczę chyba, ile było tego wszystkiego, w każdym razie naprawdę sporo. Też marzyły mi się zamki, forty, i pirackie statki :) To był ciekawy zestaw, wisiał sobie szkielet pod sufitem, a jak się wyjęło drążek, to pojawiał się w drzwiach wejściowych. Szał. RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - Corn - 13-11-2013 Cytat:Corn, ten fort wygląda świetnie:DAno, kosztował mnie wycięcie migdałków, ale w 97 to był największy zestaw Lego System. Było warto ;] Cytat:To był ciekawy zestaw, wisiał sobie szkielet pod sufitem, a jak się wyjęło drążek, to pojawiał się w drzwiach wejściowych. Szał.Miałem to! A w zasadzie to dalej mam gdzieś tam. Pamiętam że głowa kościotrupa funkcjonowała później jako głowa Jokera gdy poprzebierałem ludziki za przeciwników Batmana. RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - Ash - 13-11-2013 Ludzie, przestańcie wrzucać te foty bo temat się pół godziny ładuje... :( RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - Huntersky - 13-11-2013 Kilka moich highlightów, przy których byłem bliski płaczu z euforii: Statek, który przerobiłem chyba ze sto razy: Odjechany helikopterek: Idealny zamiennik Indiany Jonesa: Pieprzony Boba Fett: Podracer: Najtańszy sposób, żeby dostać figurkę Dartha Vadera: I wiele innych, często starszych zestawów otrzymanych w spadku. Po latach wydają się mniejsze niż je zapamiętałem, ale przynosiły radości co nie miara. Chętnie przygarnąłbym teraz jakiegoś legowego Batmana. :P Dlatego wniosek jest jeden: jak mieć dziecko, to tylko syna. I tonę pieniędzy za zestawy, które zawsze chciałem dostać. RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - SonnyCrockett - 13-11-2013 Dla mnie właśnie te klocki na licencjach to takie raczej odejście od uniwersalnego uroku klocków LEGO, kiedyś jak był zestaw statku kosmicznego to mógł być elementem każdego ze światów (Star Trek, Star Wars czy Alien) a teraz mordy Vadera już się nie pozbędziesz ;) RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - Gal Anonim - 13-11-2013 Zgadzam sie, Sonny. I o tym też mowilem wczesniej. Aczkolwiek "za moich czasów" ;) te klocki na licencjach (w sumie chyba tylko Star Wars?) nie odbiegły tak bardzo skomplikowaniem od zwyklych Systemów, jak dzisiaj. Corn, też miałem ten fort z Dzikiego Zachodu! :) RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - SonnyCrockett - 13-11-2013 Kurde wszyscy mieli fort...a ja nie. :P Pamiętam że miałem kumpla które rodzice z racji pracy w Reichu przywozili najbardziej wypasione zestawy, plansze z ulicami, tory potrafiły zajmować pokój o pow. 25 m.kw., chciałem żeby mnie adoptowali. ;) RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - OGPUEE - 13-11-2013 (13-11-2013, 03:17)Mefisto napisał(a): Aaaah, kurde, czemu to sprzedałem ;( I widzisz. Trzeba było trzymać dla dzieciaka. Ja wszystkie LEGO trzymam w skrzyni nie zamierzam oddać :). Jak przy wspominkach jesteśmy, z zestawów mieliśmy z siostrą zamek z kościotrupem z średniowiecznej serii, stację podwodną, pirata na wyspie Azteków czy kto tam był i dalej nie pamiętam. Tyle nam tego nakupowali starzy. Ja też miałem tego króla na koniu i czarownika z smokiem od Sonny'ego. Już wtedy zauważyłem, że czarownik jako jedyny nie miał uśmiechniętej buźki. Chyba jak film wyjdzie, aż kupię co najmniej jeden zestaw. RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - Mefisto - 13-11-2013 (13-11-2013, 22:38)OGPUEE napisał(a): I widzisz. Trzeba było trzymać dla dzieciaka. Sprzedałem to jeszcze za dzieciaka - coś musiało ustąpić miejsca świerszczykom, bardziej "poważnym" resorakom i książkom w końcu :) Za dużo wymagasz :) RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - Lawrence - 14-11-2013 Mnie moja mama zabroniła mi sprzedawać moje klocki lego i dalej one są w moim rodzinnym domu. Przy czym ciężko mi zliczyć wszystkie zestawy jakie miałem. Tym bardziej, że od budowania z zestawów zawsze wolałem coś sam tworzyć. W sumie mam nawet gdzieś album z wszystkimi budowlami i miastami jakie tworzyłem. Jak by ktoś był ciekawy to tutaj jest ostatnia budowla jaką zbudowałem i jaka dalej stoi: RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - Arahan - 15-11-2013 Kurde, weźcie nie wrzucajcie zdjęć zestawów bo zaraz chyba sam przegląd zrobię. Mam pudełko po robocie kuchennym pełne klocków LEGO :) do tego mapkę na której stały domki, itp. Miałem zestawy piratów, LEGO City, jakieś pod wodą, trochę Technics. Kurde, piękne czasy :) do tej pory zawsze jak jestem w sklepie z zabawkami pytam o nowy katalog, ale nowe zestawy nie mają tej duszy ;) RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - Corn - 15-11-2013 Cytat:do tego matkę na której stały domkiBiedna mama :/ RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - raven.second - 15-11-2013 ![]() Czyżby Justice League było w LEGO Movie? Na zwiastunach widać Batmana, Supermana, Wonder Woman, a teraz na tym plakacie czai się Green Lantern... RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - Grievous - 07-01-2014 Zapowiada się nadzwyczaj zabawnie, a jako że jest szansa na wersję z napisami w kinach, to chyba się wybiorę. No i jest to pierwszy kinowy występ Justice League :) RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - Gal Anonim - 07-01-2014 Jest szansa na wersje z napisami? RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - Grievous - 07-01-2014 1. Polski dystrybutor promuje film zwiastunami zarówno z dubbingiem jak i napisami. 2. Dystrybutorem jest Warner Bros, które zazwyczaj (co nie oznacza zawsze) daje wybór. 3. Na Facebookowym profilu Warner Bros Polska, padło hasło że film będzie dostępny z napisami (ale nie jest to 100% potwierdzone info). Oczywiście może się okazać że powtórzy się sytuacja jaka zaistniała z "Jack- Pogromca Olbrzymów" który był promowany trailerami z napisami a film był u nas dostępny tylko z dubbingiem, ale ostatnimi czasy polski Warner się nieco poprawił. RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - Gal Anonim - 31-01-2014 Od razu lepsze niż Man of Steel :) RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - Grievous - 31-01-2014 Ok, dostałem info od dystrybutora że nie będzie wersji z napisami. A więc czekam aż za jakieś 3-4 miechy na głębokich wodach pojawi się jedyna słuszna wersja. RE: LEGO aka The Lego Movie (2014) - Mefisto - 31-01-2014 To niech się cmokną w pompkę - moja kasa znów powędruje na Zachód. |